PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فایرفاکس با فرونت پیج

MAXXX
09-01-2008, 01:07
سلام
چرا وقتی که فیلد هایه یه فرم تو صفحه میزاری تویه ie خوب نشون میده ولی تو ff یکم بالا پایینه

DaRiOuShJh
09-01-2008, 01:26
به به به
این موضوع به چند مورد بر میگرده که اولیش و مهمتریش استفاده از استایل هایی هست که Ie میخونه ولی Ff گریه میکنه!

شما هم حتما از اینا استفاده کردید تویه متن
اونا رو اصلاح کنید درست میشه

موفق باشی:12:

MAXXX
09-01-2008, 01:33
ممنون حل شد

DaRiOuShJh
09-01-2008, 14:26
خواهش
تا نیازی ندارید از استایل ها استفاده نکنید

MAXXX
09-01-2008, 16:30
داریوش جون یه مشکل دیگه پیش اومد راستش من رویه یه عکس میخواستم دوتا فیلد بزارم که اونا رو تویه یه لایر گزاشتم تا بشه رویه عکس گزاشتشون حالا که شما گفتی لایر رو بردار و از تیبل برایه گزاشتن فیلد ها استفاده کن این فیلد لعنتی رو نمیشه رویه یه عکس گزاشت
حالا دوراه مونده :1. اینکه یه راهی داشته باشه که بشه تیبل رو رویه یه عکس کشید
2.اون عکسه رو به صورت بکگراند برایه یه تیبل بزرگتر بزارم و تیبل بعدی رو روش بزارم که این راه خوبه ولی هروقت عکسم رو میزارم بکگراند تیبل عکسه تبدیل به چند تا عکس میشه راهی نداره که عکس بکگراند تکرار نشه؟

DaRiOuShJh
09-01-2008, 19:43
داریوش جون یه مشکل دیگه پیش اومد راستش من رویه یه عکس میخواستم دوتا فیلد بزارم که اونا رو تویه یه لایر گزاشتم تا بشه رویه عکس گزاشتشون حالا که شما گفتی لایر رو بردار و از تیبل برایه گزاشتن فیلد ها استفاده کن این فیلد لعنتی رو نمیشه رویه یه عکس گزاشت
حالا دوراه مونده :1. اینکه یه راهی داشته باشه که بشه تیبل رو رویه یه عکس کشید
2.اون عکسه رو به صورت بکگراند برایه یه تیبل بزرگتر بزارم و تیبل بعدی رو روش بزارم که این راه خوبه ولی هروقت عکسم رو میزارم بکگراند تیبل عکسه تبدیل به چند تا عکس میشه راهی نداره که عکس بکگراند تکرار نشه؟

هه هه هه
چرا نشه!
چند تا راه داره
یکی همون لایه رو هم که نگفتم وردار! گفتم استایل هاش رو وردار
حالا خودش هم ورداشتی مهم نیس
خوده table کارت رو راه میندازه

1. همون روشی که در روشه 2 گفتی یعنی استفاده از BG کارت رو راه میندازه
2. میشه ثابت هم کرد با استایل ولی کاره راحت تر اینه که برایه این table ابعاده عکس رو تعریف کنی
legh عکست 200 در 300 پیکسل هست همین رو هم برایه table استفاده کنی
اینطوری به قولی چفت میشه

یعنی با یه table راحت کارت راه میوفته
شاید عکست کوچیکه یا field ات بزرگه
کد رو هم بزار ببینم کی به کیه:46:

MAXXX
09-01-2008, 21:56
اره درست شد تیبل رو عهم اندازه عکس کردم البته دیشب همین کارو کردم ولی نمیدونم چرا بازم تکرار میشد ولی ایندفعه خوب فیکس شد
حالا مشکل آخر این تیبل ها خیلی خشک هستن و نمیشه جابجاشون کرد و جایی که میخوای بندازیشون یا وسط صفحه قرار میگیرن یا میچسبن به این کناره ها راهی نداره که اینا رو هر جا خواستیم بزاریم؟ ببین مثلا این عکس رو که گزاشتم نگاه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میخوام فیلد ها روبرویه نوشته ها باشن

Ali_Moradi
10-01-2008, 01:59
خواهش
تا نیازی ندارید از استایل ها استفاده نکنید

اتفاقاً تا میتونی از استایلها استفاده کن ، استاندارد جدید وب بر اساس css است

اما اینکه چرا مشکل داره تو IE ، این از بی شعوری IE هست ، و فرانت پیج هم که از خود میکروسافته... پس کدهاش بر اسا IE هست و سازگار تره....
پیشنهاد میکنم بجای این فرانت پیج مزخرف از نرم افزار دریم ویور استفاده کنی...

DaRiOuShJh
10-01-2008, 02:22
اره درست شد تیبل رو عهم اندازه عکس کردم البته دیشب همین کارو کردم ولی نمیدونم چرا بازم تکرار میشد ولی ایندفعه خوب فیکس شد
حالا مشکل آخر این تیبل ها خیلی خشک هستن و نمیشه جابجاشون کرد و جایی که میخوای بندازیشون یا وسط صفحه قرار میگیرن یا میچسبن به این کناره ها راهی نداره که اینا رو هر جا خواستیم بزاریم؟ ببین مثلا این عکس رو که گزاشتم نگاه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میخوام فیلد ها روبرویه نوشته ها باشن

:20:آب بریز روشون انعطاف پذیر میشن!:31:
برایه اینکار بازم مثله همیشه چند تا راه داری
1. استفاده از css
2. بازم استفاده از همین جدوله
3. استفاده از گرافیک
و ...

برایه اینکه دوستان حرس بخورن:21:روشه کلاسیک یا همون استفاده از جدول رو میگم (عاری از هر گونه css):46:

خوب برایه اینکار بسته به کارتون میتونید cell درست کنید
به نظره من یک جدوله 1 سطره و 3 ستونه کافیه

ستونه وسط مخصوصه کاراته
ستونایه اینور اونور نقشه کش رو بازی میکنن
میتونی هم درصدی، هم پیکسلی تنظیم کنی
دستکاری کن نتونستی بگو خودم کارش رو بسازم
ولی باید خودت یاد بگیری
خیلی سادس:10:

اتفاقاً تا میتونی از استایلها استفاده کن ، استاندارد جدید وب بر اساس css است

اما اینکه چرا مشکل داره تو IE ، این از بی شعوری IE هست ، و فرانت پیج هم که از خود میکروسافته... پس کدهاش بر اسا IE هست و سازگار تره....
پیشنهاد میکنم بجای این فرانت پیج مزخرف از نرم افزار دریم ویور استفاده کنی...

:20:تو FF مشکل داره نه IE:31:
درسته حق با شماس
ولی تو این پروژه هایه کوچیک و مخصوصا اونایی که تویه html مشکل دارن تجویز نمیکنم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از طرفی هر کاری کنید بازم حالا حالا ها تعداده یوزر هایه IE بیشتره
یه طراحه خوب هم باید سایتش رو طوری در باره که تویه تمامه مرورگرها بی مشکل اجرا بشه

دریم ویور هم خوبه
ولی من چون حدودا 7-8 سال پیش شروع کردم با FP راحت ترم:46::10:
اصله کاره نه به قوله قدیمی ها: آفتابه لگن:31:

چه notepad چه قالبه monster
:20:

amir abbas
10-01-2008, 13:33
طراحی استاندارد فقط باید با CSS باشه
استفاده از جدول برای طراحی الان 4 سالی هست که منسوخ شده. شما یه سایت معروف و پر بازدید خارجی نشون من بدید که قالبش با جدول باشه
شاید هنوز چند تایی هم باقی مونده باشن ولی کلا همه سایت ها دارن از طراحی CSS استفاده می کنند. در ضمن front page هم دیگه از رده خارج شده. شما اگر هم می خوای از نرم افزار های طراحی وب مایکروسافت استفاده کنی بهتره از expression web استفاده کنی

MAXXX
10-01-2008, 21:36
طراحی استاندارد فقط باید با CSS باشه
استفاده از جدول برای طراحی الان 4 سالی هست که منسوخ شده. شما یه سایت معروف و پر بازدید خارجی نشون من بدید که قالبش با جدول باشه
شاید هنوز چند تایی هم باقی مونده باشن ولی کلا همه سایت ها دارن از طراحی CSS استفاده می کنند. در ضمن front page هم دیگه از رده خارج شده. شما اگر هم می خوای از نرم افزار های طراحی وب مایکروسافت استفاده کنی بهتره از expression web استفاده کنی

ممنون امیر جان راستش من اینو برایه یه پروژه دانشجوییphp نیاز دارم وزیاد قالب html مورد توجه نیست فقط هرچی ساده و سریع کارمو راه بندازه با توجه به کمبود وقت بهتره انشالله بعد از تحویل این پروژه درست و حسابی میرم از پایه html و css رویاد میگیرم

DaRiOuShJh
13-01-2008, 14:11
حرفی برایه گفتن ندارم

ولی کماکان درگیره حله موضوع هستیم