PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواندن آهنگ با در بسته در V3i

romixery
08-01-2008, 23:20
سلام دوستان عزيزم
من گوشي V3i گرفتم ولي يه مشكلي داره اونم اينكه مثل V3x با در بسته آهنگ پخش نمي كنه. البته V3i من برنامه Ituns رو داره كه نمي دونم چجوري كار مي كنه. يعني وقتي Mp3 روي گوشيم مي ريزه توي ليست خودش چيزي نمايش نميده. اگه كسي مي دونه كه اين Itune چه فرمتهايي رو ميخونه و چجوري بايد آهنگ براش ريخت بگه ممنون ميشم.
منتظر جوابتون هستم دوستان. (مخصوصاً با در بسته آهنگ پخش كنه)
موفق باشين
باي:11:

romixery
10-01-2008, 12:48
ممنون از جوابتون
تو رو خدا بگين. خيلي واجبه چجوري با در بسته آهنگ مي خونه
موفق باشين
باي

naser maldini
12-01-2008, 15:59
ببينيد دوست عزيز بهتره كه كار با برنامه آيتونز رو ياد بگيريد. ميتونيد از گوگل سرچ كنيد. اين برنامه ميتونه به شما در اين زمينه كمك كنه. ضمن اينكه مشكل شما احتمالا با فلش يك مونستر پك مناسب حل ميشه. من سيمي براي اين موضوع پيدا نكردم.

leonvh82
20-01-2008, 10:57
برای این قبلا مونسترپک معرفی شده بگردین پیدا می کنید ولی می تونید با سیم زیر نیز این کار رو انجام بدید:
seem 0032_0001

edit the following seem....

offset 9A - bit 7: BLOCK Multimedia > Sounds ability to create playlists and hide player (1 on, 0 off) (set to 0 to allow playlists and hiding of player)

sinasafari
27-01-2008, 19:25
مونستر پک چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

anti_girl
28-01-2008, 19:02
مانستر پک در حقیقت یکسری بار کد و برنامه های خاصی هست که با نرم افزار خاصی وارد گوشی میشه

Moda
28-01-2008, 20:19
سلام
من هم تا همین چند وقت پیش یه وی3آی داشتم
ولی از من بدون آیتونز بود که یک برنامه پخش موزیک بنام Digital Audio Player داشت که با اون میتونستم با درب بسته آهنگ گوش کنم
اصلا کاری به مونسترپک نداره
دوستان تا بلد نیستن جواب بدن زود میگن باید فلش کنی یا ...
اصلا از این کارا رو گوشیت انجام نده
اگه این برنامه را پیدا نکردی ( DAP_V3I_F_ENZHCCJATH_VER_05_00_10.jar) خودم تا دو سه روز دیگه میام بگو تا واست آپش کنم تا دانلود کنی
فعلا بای

anti_girl
28-01-2008, 23:13
moda عزیز باید بگم که ناصر جون در موتو حرف اول و اخر رو میزنه در حقیقت رو دست نداره و این دوستمون در مورد itunes پرسید بود نه digital.....در ضمن اگه پکی که در گوشی نصب شده هک نشده یاشه و برنامه نتونه مموری رو بخونه هیچ فایدهای نداره

Moda
29-01-2008, 13:05
moda عزیز باید بگم که ناصر جون در موتو حرف اول و اخر رو میزنه در حقیقت رو دست نداره و این دوستمون در مورد itunes پرسید بود نه digital.....در ضمن اگه پکی که در گوشی نصب شده هک نشده یاشه و برنامه نتونه مموری رو بخونه هیچ فایدهای نداره

قصد من اصلا توهین به کسی نبود
دوستمون میخواد با درب بسته آهنگ گوش کنه من هم بهترین راه رو بهش گفتم

این برنامه را بریزه تو برنامه هاش و اجرا کنه
خودش سرچ میکنه همه آهنگ هارو میاره
در ضمن قابلیت ساختن چند پلی لیست را هم داره

تو موتوهای بدون آیتونز این برنامه جزء برنامه های از پیش نصب شده تو خود گوشیست
فعلا بای

leonvh82
29-01-2008, 21:17
نصبDAP تو V3i-ITunes برای اینکه مموری رو بشناسه کمی پیچده است در ضمن در صورت کار کردن نیز سرعتش پایینه چون بصورتcorolet نیست که همراه با روشن شدن گوشی load بشه .بهترین راه همون ویرایش سیمی هست که تو پست 4 نوشتم.

anti_girl
29-01-2008, 23:39
قصد من اصلا توهین به کسی نبود
دوستمون میخواد با درب بسته آهنگ گوش کنه من هم بهترین راه رو بهش گفتم

این برنامه را بریزه تو برنامه هاش و اجرا کنه
خودش سرچ میکنه همه آهنگ هارو میاره
در ضمن قابلیت ساختن چند پلی لیست را هم داره

تو موتوهای بدون آیتونز این برنامه جزء برنامه های از پیش نصب شده تو خود گوشیست
فعلا بای
دوست عزیز نظر شما صحیح و کاملا محترم هست اما خوب خیلی از دوستان رو من دیدم که digital..... رو روی گوشی ندارن باید با یه روش مناسب بهشون یاد داد که چه کاری رو انجام بدن در ضمن بازم تاکید میکنم دوست من باید یه پک نصب باسه که هک شده و نرم افزار بتونه مموری رو بخونه یعنی اجازه خوندن مموری رو داشته باشه:27::10:

anti_girl
29-01-2008, 23:45
نصبDAP تو V3i-ITunes برای اینکه مموری رو بشناسه کمی پیچده است در ضمن در صورت کار کردن نیز سرعتش پایینه چون بصورتcorolet نیست که همراه با روشن شدن گوشی load بشه .بهترین راه همون ویرایش سیمی هست که تو پست 4 نوشتم.
دوست عزیز این سیم رو از کجا اوردین؟ (منبع) در ضمن اموزش هم لازم داره به مبتدی نمیتونه به همین اسونی سیم کنه گوشیش رو ok
بازم ممنون

Moda
30-01-2008, 11:58
اصلا اون دوستمون که سوال را پرسیده بودن منتظر جواب نشدن

اما خوب به هر حال من بازم میگم بهترین راه همون نصب دیجیتال پلیر است

درسته هنگام شروع دیر لود میشه ولی موقع پخش هیچ مشکلی نداره

GsM
07-02-2008, 21:54
سلام...
چرا با seem این کار رو نمیکنید!
دیجیتال پلیر نیاز نیست!

anti_girl