PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور خود به خود خاموش و سیستم هنگ می کند

عطارد
08-01-2008, 16:23
مانیتور من LG FLATRON L1740 P است. مشکل من اینه که وسط کار با کامپیوتر ، مانیتور به یکباره روی حالت "Power Digital Saving میره و تا سیستم رو ریست نکنم نه کامپیوتر و نه مانیتور هیچکدوم کار نمی کنه. دو بار دادمش به مادیران ( دیگه از سرویس تلفنی و ... در تهران خبری نیست چون می گن مشکل بنزین داریم! ) . هر دو بار به من گفتن مانیتور سالمه و ایراد باید از سیستم شما باشه. ویندوز رو دوباره ریختم ( XP ) مشکل حل نشد. روی اینترنت سرچ کردم نوشته بودن باید در قسمت :
Control panel <Power Options>Power Schemes<Turn Off Monitor
گزینه Never رو انتخاب کنم.
این کار رو هم کردم . چند هفته هیچ اتفاقی نیفتاد ولی نیم ساعت پیش دوباره مشکل تکرار شد.
را حلی می دونین لطفا؟
ضمنا چون مبتدی هستم اگه پر حرفی کردم یا غیر فنی حرف زدم عذر می خوام.

samanvilli
08-01-2008, 22:29
خوب وقتي خاموش شد . يه بار از برق بكن و 2باره وصل كن ببين چي ميشه .

mahdi7610
08-01-2008, 22:51
مانیتور من LG FLATRON L1740 P است. مشکل من اینه که وسط کار با کامپیوتر ، مانیتور به یکباره روی حالت "Power Digital Saving میره و تا سیستم رو ریست نکنم نه کامپیوتر و نه مانیتور هیچکدوم کار نمی کنه. دو بار دادمش به مادیران ( دیگه از سرویس تلفنی و ... در تهران خبری نیست چون می گن مشکل بنزین داریم! ) . هر دو بار به من گفتن مانیتور سالمه و ایراد باید از سیستم شما باشه. ویندوز رو دوباره ریختم ( XP ) مشکل حل نشد. روی اینترنت سرچ کردم نوشته بودن باید در قسمت :
Control panel <Power Options>Power Schemes<Turn Off Monitor
گزینه Never رو انتخاب کنم.
این کار رو هم کردم . چند هفته هیچ اتفاقی نیفتاد ولی نیم ساعت پیش دوباره مشکل تکرار شد.
را حلی می دونین لطفا؟
ضمنا چون مبتدی هستم اگه پر حرفی کردم یا غیر فنی حرف زدم عذر می خوام.
سلام دوست عزیز

اولا همون طور هم که فکر کنم خودتون متوجه شده اید مشکل شما سخت افزاری هستش .

به احتمال زیاد یه قطعه ای از سیستمتون نیم سوز شده باشه .

بیشترین احتمال را می شه به کارت گرافیک یا اسلات AGP داد که نیم سوز شده باشن .

اگه دوستی یا اشنایی داری کارت گرافیک اونا بگیر و یه امتحانی بکن .

دومین قطعه مشکل دار می تونه هارد باشه مخصوصا اگر هارد شما sata باشه . که این مشکل توی این نوع هاردها پیش می یاد .

خود cpu و فن اون هم می تونه نیم سوز شده باشه .

فکر نکنم ram مشکلی داشته باشه چون اگر مشکل از رم بود سیستم ریست می شد و یه صفحه ابی می اومد . و یه بوق هم می زد .

winxp
09-01-2008, 01:07
سلام عزیزم

منم میگم بیشتر اشکال از رم میتونه باشه و این که power شما اگه به بدنه اتصالی داشته باشه امکانش هست این مشکل پیش بیاد

اول گرافیک رو تست کن بعد power رو

موفق باشی عزیزم

عطارد
10-01-2008, 16:33
از همه دوستان عزیزی که پاسخ دادن ممنونم و طبق پیشنهادها عمل خواهم کرد.چیزی که باعث تعجب من شده اینه که وقتی توی گوگل سرچ کردم کسانی که عین همین مشکلو تو فوروم های سایتهای مختلف خارجی عنوان کردن همه شون مانیتور Lg داشتن !!

mahdi7610
10-01-2008, 20:57
از همه دوستان عزیزی که پاسخ دادن ممنونم و طبق پیشنهادها عمل خواهم کرد.چیزی که باعث تعجب من شده اینه که وقتی توی گوگل سرچ کردم کسانی که عین همین مشکلو تو فوروم های سایتهای مختلف خارجی عنوان کردن همه شون مانیتور Lg داشتن !!
سلام
راستش من هم خودم مانیتورم LG هستش .
اما من از هر مهندسی درباره مانیتور سوال می کنم همه اونها بلااستثنا سامسونگ را پیشنهاد می کنن .
چون می گن LG با گرافیک های بالا مشکل داره .

winxp
11-01-2008, 00:12
سلام
راستش من هم خودم مانیتورم LG هستش .
اما من از هر مهندسی درباره مانیتور سوال می کنم همه اونها بلااستثنا سامسونگ را پیشنهاد می کنن .
چون می گن LG با گرافیک های بالا مشکل داره .

سلام مهدی جان

مانیتور سامسونگ واقعا کارش 20

البته من خودم proview گرفتم و ازش خیلی خیلی راضیم ولی سامسونگ قشنگ تره
ضمنا گرافیک من 256 هستش

مانیتور من اصلا لرزش نداره

پیشنهاد میکنم امتحان کنین :11: