PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه تغییر دادن مشخصات پوشه ای که Hidden هست و قابل تغییر نیست.

maryam_loyalty
08-01-2008, 07:38
سلام به دوستان
من چند وقتیه کامپیوترم یک ویروس جدید پیدا کرده که وارد هر پوشه ای که می شدم . اون پوشه را Hidden میکرد و Enabled اون را False میکرد که من نتونم دیگه تغییر بدم.
الن خیلی از چیزا رو کامپیوتر هست اما نمیشه دید. مگه اینکه دقیق اسم پوشه را بدونم بعد تو Address Bar آدرس صحیح اون را Type کنم تا برام بیاره.
می خوام بدونم کسی میتونه بهم کمک کنه که چجوری می تونم این پوشه ها را از این حالت Hidden در بیارم .
با دستکاری تو رجیستری یا روشهای دیگه ، را هی هست؟؟
متشکرم

mahdi7610
08-01-2008, 12:24
سلام به دوستان
من چند وقتیه کامپیوترم یک ویروس جدید پیدا کرده که وارد هر پوشه ای که می شدم . اون پوشه را Hidden میکرد و Enabled اون را False میکرد که من نتونم دیگه تغییر بدم.
الن خیلی از چیزا رو کامپیوتر هست اما نمیشه دید. مگه اینکه دقیق اسم پوشه را بدونم بعد تو Address Bar آدرس صحیح اون را Type کنم تا برام بیاره.
می خوام بدونم کسی میتونه بهم کمک کنه که چجوری می تونم این پوشه ها را از این حالت Hidden در بیارم .
با دستکاری تو رجیستری یا روشهای دیگه ، را هی هست؟؟
متشکرم
سلام دوست عزیز
اینا را توی نوت پد کپی کن و بعد با پسوند bat ذخیره کن و بعد هم اجرا کن.

تذکر : البته با این کار کل فایلهای سیستمی هم از حالت هایدن خارج خواهند شد .

attrib -s -h C:\*.* /s /d
attrib -s -h d:\*.* /s /d
attrib -s -h E:\*.* /s /d
attrib -s -h f:\*.* /s /d
attrib -s -h g:\*.* /s /d
attrib -s -h h:\*.* /s /d

__siavash__
08-01-2008, 13:13
اون ویروس پوشه هاتو به صورت فایل سیستمی در میاره که هم با دستورات بالا حتی میتونی تک تک برگردونیشون حتی میتونی با برنامه این کارو بکنی ...
اما خوب اگه ویروسی باشه دوبار ویروس اونا رو سیستمی میکنه
بهتره اول ویروس رو از بین ببری بعد اونا رو به حالت نرمال برگردونی ...

maryam_loyalty
08-01-2008, 15:57
سلام
ممنونم از راهنماییتون