PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dumpprep 0 -k

Setareh 2006
08-01-2008, 05:49
یک مشکلی برای من پیش اومده که امیدوارم دوستان کارشناس بتونن این مشکل رو برای من حل کنند
هر چند وقت یک بار یک دفعه کامپیوترم دامپ می کنه به این شکل که یک صفحه سورمه ای میاد و یک سری نوشته و همینطور شمارش معکوس شروع میشه
به محض این که این صفحه سورمه ای میاد و این اتفاق می افته من کامپیوتر رو دستی خاموش می کنم . در ضمن معمولا وقتی به اینترنت وصل میشم این بیشتر پیش میاد
رفتم توی ام اس کانفیگ قسمت ستارت آپ رو نگاه کردم دیدم مشخصات و مسیر و محل این فرمان اینه

Startup Item
dumprep 0 -k

Command
% systemroot%system32%\dumprep 0 -k

SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

در همون جا تیک جلوش رو برمیدارم و برای مدتی این فرمان اجرا نمیشه ولی یک دفعه دوباره خود به خود اجرا میشه و کامپیوترم دامپ می کنه
سوالم اینه که این چیه ؟ آیا ویروسه ؟ چه طوری می تونم برای همیشه از شرش خلاص بشم ؟
هر بار که با کامپیوتر کار می کنم همه اش دلشوره دارم که مبادا این دوباره اجرا بشه ، لطفا به من بگین چه طوری می تونم برای همیشه از شرش راحت بشم
مرسی

bloodrayne
09-01-2008, 12:32
فکر میکنم مشکل مربوط به رم هست و وقتی تو اینترنت میرید به علت اینکه صفهات اینترنت رم تقریبا زیادی میکشن این اتفاق میفته
راستی مقدار رم شما چقدر است ؟
و فکر میکنم اسم این صفحه { صفحه آبی مرگ } باشه . :21:
دوستانی که قلب ضعیفی دارن ادامه موضوع رو نخونن .......... :18:
......................:18:
.........................:19:
شاید شما احتیاج به تعویض یا ارتقاع رم داشته باشین ؟
از بقیه دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارن بگن شاید حدس من 180 درجه با مشکل این دوستمون تفاوت داشته باشه ؟ :20:

DrXoX
10-01-2008, 01:15
سلام

برای رفع مشکل:

به مسیر زیر برو :

MyComputer -->Properties --> Advanced

بعد در قسمت StartUp and Recovery روی دکمه Settings کلیک کن

در پنجره ای که باز میشه :

تو قسمت System failure تیک گزینه Write an event to system log رو بردار بعد توی قسمت

Write debugging information گزینه none رو انتخاب کن

موفق باشید

ocz
10-01-2008, 06:54
سلام دوست عزیز
صفحه ی آبی رنگ BSOD(blue screen of death) معمولا بدلیل خطاها ، ناسازگاری ها و اشکالات سخت افزاری روی می دهد و از آنجا که شما گفتید در زمانی که در اینترنت هستید این مشکل ایجاد می شود بعید نیست که اشکال از ناسازگاری مودم هم باشد(به ویژه اگر مودم شما USB External باشد) بنابراین علاوه بر ارتقای درایورها و بایوس سیستم ، اگر مشکل حل نشد بهتر است اقدام به تست یک به یک قطعات مشکوک از قبیل مودم و رم و احیانا ادواتی که به پورتهای خارجی متصل است از راه تعویض آنها بنمایید تا بطور دقیق تر رفع اشکال شود .

Setareh 2006
11-01-2008, 05:26
سلام

برای رفع مشکل:

به مسیر زیر برو :

MyComputer -->Properties --> Advanced

بعد در قسمت StartUp and Recovery روی دکمه Settings کلیک کن

در پنجره ای که باز میشه :

تو قسمت System failure تیک گزینه Write an event to system log رو بردار بعد توی قسمت

Write debugging information گزینه none رو انتخاب کن

موفق باشید

از این که به سوال و مشکل من توجه کردید ممنونم
توی اینترنت هم در این مورد جستجو کرده بودم همین پیشنهاد شما رو توصیه کردند ولی مطمئن نبودم که باید این کار رو بکنم فکر کردم اگر برم همون قسمتی که شما میگین و گزینه None رو انتخاب کنم مشکلم برطرف نشه که هیچ بلکه بدتر هم بشه چون از درستی این روش مطمئن نبودم ولی حالا که شما هم این روش رو توصیه می کنید همین کار رو می کنم

Setareh 2006
11-01-2008, 05:29
سلام دوست عزیز
صفحه ی آبی رنگ BSOD(blue screen of death) معمولا بدلیل خطاها ، ناسازگاری ها و اشکالات سخت افزاری روی می دهد و از آنجا که شما گفتید در زمانی که در اینترنت هستید این مشکل ایجاد می شود بعید نیست که اشکال از ناسازگاری مودم هم باشد(به ویژه اگر مودم شما USB External باشد) بنابراین علاوه بر ارتقای درایورها و بایوس سیستم ، اگر مشکل حل نشد بهتر است اقدام به تست یک به یک قطعات مشکوک از قبیل مودم و رم و احیانا ادواتی که به پورتهای خارجی متصل است از راه تعویض آنها بنمایید تا بطور دقیق تر رفع اشکال شود .

دوست عزیز این مشکل تنها وقتی که به اینترنت وصل میشم اتفاق نمیفته مثلا وقتی می خوام دی وی بی رو هم ببندم یک دفعه این اتفاق میفته . سیستم رو هم چک کردم و در مورد درایو این قطعات مشکلی رو نشون نمیده و میگه اوکی هست

Setareh 2006
11-01-2008, 05:32
فکر میکنم مشکل مربوط به رم هست و وقتی تو اینترنت میرید به علت اینکه صفهات اینترنت رم تقریبا زیادی میکشن این اتفاق میفته
راستی مقدار رم شما چقدر است ؟
و فکر میکنم اسم این صفحه { صفحه آبی مرگ } باشه . :21:
دوستانی که قلب ضعیفی دارن ادامه موضوع رو نخونن .......... :18:
......................:18:
.........................:19:
شاید شما احتیاج به تعویض یا ارتقاع رم داشته باشین ؟
از بقیه دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارن بگن شاید حدس من 180 درجه با مشکل این دوستمون تفاوت داشته باشه ؟ :20:

چه اسم با مسمایی هم داره . هر وقت که این اتفاق میفته حالت سکته به آدم دست میده