PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتا سوال درباره یه اکانت هک شده

moslem.b
18-10-2005, 23:07
من اکانت یه کافی نت رو هک کردم حالا میخواستم ببینم وقتی که اون کافی نتیه داره از اینترنت (با همون اکانت) استفاده میکنه منم میتونم همزمان از اون اکانت استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد

در ضمن کافی نتیه میتونه بفهمه که من دارم از اکانتش استفاده میکنم

mpsjavad
18-10-2005, 23:20
با سلام ..

من اکانت یه کافی نت رو هک کردم

مسلم جان ميشه در اين مورد بيشتر توضيح بديد !

وقتی که اون کافی نتیه داره از اینترنت (با همون اکانت) استفاده میکنه منم میتونم همزمان از اون اکانت استفاده کنم

خير شما نميتونيد . اين مدل سوءاستفاده ها قبلا پيش بيني و رفع شدن ..

در ضمن کافی نتیه میتونه بفهمه که من دارم از اکانتش استفاده میکنم

يك كافينت بستگي به امكانتي كه داره و سيستم مديريتي كه براي اكانتينگ تعريف كرده ميتونه اطلاعات زير رو به راحتي چند كليك موس بدست بياره :

-- شماره Ip
-- شماره تلفن
-- ساعت دقيق اتصال و قطع اتصال
-- منطقه مخابراتي ( كه اين ترفند داره ! )

و از تمام كاربر هاي انلايت يك ليست تهيه كنه و هر لحظه كه اراده كنه ميتونه اكانت شما رو ببنده و شما رو ديسكانكت كنه ..

moslem.b
19-10-2005, 07:51
پس اکانت رو بندازم تو سطل زباله آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یه تروجان فرستادم تو یکی از کامپیوترها اون تروجان میتونست خودش رو بشکل یه کرم در بیاره و فلاپی که بره تو دستگاه آلوده یه نسخه از خودش کپی میکنه اونجا و خودش رو بوسیله فلاپی به دیگر کامپیوتر ها میرسونه

mpsjavad
19-10-2005, 20:32
با سلام ..

پس اکانت رو بندازم تو سطل زباله آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با توضيحات من فكر نميكنم جاي بحثي مونده باشه . ميتونيد از اكانت استفاده كنيد .. اما با قبول مشكلات احتمالي پيش رو .. البته بستگي به ترافيك اون كافينت درصد چك كردن سيستم اكانتينگ و كلا كاربر هاي انلاين كم ميشه و به ندرت پيش مياد كه كافينتي به اين مدل استفاده ها پي ببره ..