PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مودم TP-link TD 8811 ADSL

dizgah
07-01-2008, 17:00
سلام من مودم Tp-link مدل Td8811 دارم خیلی داره اذیتم میکنه
هروقت سیستم را رستارت می کنم یا خاموش می کنم دفعه بعدی که روشنش میکنم با این که مودم به اینترنت وصله ولی اخطار بازم نمیتونم هیچ سایتی را ببینم و همون اروری را میده که وقتی شما آفلاین باشی و اینترنت اکسپلورر را باز کنی نشون میده و باید درایور را پاک کنم و دوباره نصب کنم تا دوباره بتونم وصل بشم و بعد از نصب دوباره درایور هیچ مشکلی پیدا نمی کنه
نمیدونم باید چی کار کنم چند بار ویندوز را عوض کردم ولی درست نشد خود مودم هم فکر نکنم مشکل داشته باشه چون موقع خرید تست کردم آپدیتهاش را هم از اینترنت گرفتم و روش نصب کردم ولی فایده نداشت
از کسایی که از این مودم دارن همچین مشکلی داشتن؟:11:

Actros
08-01-2008, 03:47
مطمئنی که ای ایراد مودمه؟؟!

تظیماتش رو شاید اشتباه میزنی؟؟

dizgah
08-01-2008, 13:10
من تنظیمات خاصی را انجام نمیدم فقط درایورش را نصب میکنم
و اونم کار میکنه

Actros
08-01-2008, 14:19
من تنظیمات خاصی را انجام نمیدم فقط درایورش را نصب میکنم
و اونم کار میکنه

isp شما کدومه؟؟

dizgah
09-01-2008, 20:10
من شهرستانم
isp ام اندیشه سبز خزر هست

Actros
10-01-2008, 09:26
من شهرستانم
isp ام اندیشه سبز خزر هست

والا من تات حالا همچین چیزی ندیدم:41:

گفتم شاید ایراد از تنظیمات باشه

dizgah
14-01-2008, 22:27
نمیدونم خودمم مثل اینکه باید بسوزم و بسازم
از شما هم ممنون

Benygh
14-01-2008, 23:28
هروقت سیستم را رستارت می کنم یا خاموش می کنم دفعه بعدی که روشنش میکنم با این که مودم به اینترنت وصله ولی اخطار بازم نمیتونم هیچ سایتی را ببینم و همون اروری را میده که وقتی شما آفلاین باشی و اینترنت اکسپلورر را باز کنی نشون میده و باید درایور را پاک کنم و دوباره نصب کنم تا دوباره بتونم وصل بشم و بعد از نصب دوباره درایور هیچ مشکلی پیدا نمی کنه
نمیدونم باید چی کار کنم چند بار ویندوز را عوض کردم ولی درست نشد خود مودم هم فکر نکنم مشکل داشته باشه چون موقع خرید تست کردم آپدیتهاش را هم از اینترنت گرفتم و روش نصب کردم ولی فایده نداشت
سلام دوست عزیز
تو شهرستان ما هم فقط ISP از این مودم به مردم میده که مودمه خوبیه و برای من هم به صورت امانت مدل 8840 رو که با مدل شما فرقش فقط دارا بودن 4 پورت Ethernet هست به من امانت دادند چون قصد خرید یک مودم دیگه دارم البته شاید هم همین مدل 8811 رو بخرم .
حالا بریم سر اصل مطلب من میخواستم بگم که من هم همین مشکلو بعضی وقتا دارم که از VPN و Proxy هست مثلا وقتی با VPN کانکت میشم بعد سیستم رو ریست میکنم اینطوری میشه که البته با کانکت شدن به VPN و ریست مردن سیستم البته به صورت نرم افزاری درست میشه . در ضمن برای اپدیت درایور هم باید بگم که مودم وقتی یکبار Config بشه یعنی IP Gateway وارد بشه یکبار که اونم فقط در اولین بار که مودم رو تازه است و در میاری بسه و نیازی به داریور نداره . اون مشکل حتما از Proxy یا VPN هست که توی ویستا مخصوصا خیلی اذیت میکنه . به نظر من مودم رو یکبار Config کنید البته با دونستن IP دقیق ISP بعدش مشکلی نخواهید داشت .
در ضمن من یک سوال دارم اونم اینه گه اگه از Lan استفاده میکنید اینطوریه . و ازUSB باید نصب کنی ولی اگه از USB استفاده میکنی من میگم از LAN استفاده کن چون این مودم دو تاشو هم داره . . .
البته من هم با USB کار نکردم ولی تعریفی هم نشنیدم . . .

raga_behzad
30-06-2008, 00:08

از LAN استفاده کن تا مشکلت حل بشه.....

m-a-z
18-10-2012, 18:51
سلام
من سی دی راه انداز tp-link td-8811 ADSL2+ modem router رو گم کردم و برای استفاده با کابل یو اس بی مشکل دارم لطفا درایور این مودم رو برام بزارین .

crazyrobot
18-10-2012, 19:33
سلام
من سی دی راه انداز tp-link td-8811 ADSL2+ modem router رو گم کردم و برای استفاده با کابل یو اس بی مشکل دارم لطفا درایور این مودم رو برام بزارین .
شما به راحتی میتوانید داخل سایت سازنده بشید و دانلودش کنید.
البته اگه با یو اس بی متصل نکنیدش دیگه لازم نیست که درایورش رو دانلود کنید(کابل شبکه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m-a-z
18-10-2012, 19:39
سلام
کدومش رو باید دانلود کنم ورژنش پنجه 5
بی زحمت لینکشو بذارید