PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برخورد با عرضه‌كنندگان خدمات اينترنتي متخلف

saviss
06-01-2008, 21:00
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: جامعه اطلاعاتي - ارتباطات

به گفته‌ي معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مركز و دفتر نظارتي در اين سازمان كار نظارت بر فعاليت فروشندگان و عرضه‌كنندگان خدمات اينترنتي را انجام داده و با موارد تخلف و كم فروشي برخورد قانوني مي‌كند.
علي نادي‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) گفت: سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مسوول رسيدگي به موارد تخلفي است كه توسط برخي شركت‌ها و يا مراكزي كه كارت‌ها را به فروش مي‌رسانند، است و اين نظارت در تمام كشور انجام مي‌شود.
وي افزود: ما اطلاعيه‌اي منتشر كرديم كه هر كس كه مي‌خواهد كارت اينترنت توزيع كرده و يا به عرضه‌ي خدمات اينترنتي بپردازد بايد شركت خود را معرفي كرده و شماره‌ي تلفن و كليه‌ي اطلاعات مورد نظر را به سازمان و بخش مربوطه ارائه دهد تا از فروشنده و توزيع كننده اطلاعات كاملي داشته باشيم و بتوانيم نظارت كامل را بر عملكرد آن‌ها انجام دهيم.
وي گفت: توزيع‌كنندگان در چنين شرايطي مجبور مي‌شوند اطلاعات صحيحي از خود ارائه دهند و از طرفي به كيفيت و نوع خدماتي كه ارائه مي‌دهند نيز حساس باشند زيرا بايد به شركت توزيع كننده و نوع فعاليت آن‌ها و اين كه با چه مكانيزمي كار توزيع را انجام مي‌دهند، توجه لازم شود زيرا در بازار مواردي اتفاق افتاده كه به دليل نبود نظارت، كم‌فروشي‌ و تخلفاتي صورت گرفته است.
او خاطر نشان كرد: دفتر نظارت بر سرويس‌هاي فن‌آوري اطلاعات كار نظارت بر روند فعاليت شركت‌هاي ارائه كننده‌ي سرويس‌هاي اينترنتي و از جمله شركت‌هاي ندا را انجام مي‌دهد و اگر موارد تخلفي در هر زمينه‌ و از جمله كم‌فروشي از سوي شركت‌هاي ارايه‌دهنده سرويس‌هاي اينترنتي مشاهده شود، سازمان تنظيم مقررات با آن‌ها برخورد مي‌كند.
او در پايان با بيان اينكه كاربران نيز مي‌توانند در صورت مواجه شدن با چنين تخلفاتي به ما گزارش دهند تا با آن‌ها برخورد جدي ‌شود، تصريح كرد: ‌هر نوع كم‌فروشي در هر حوزه‌اي مذموم است و در قراردادهايي كه بين كاربران و سرويس‌دهندگان وجود دارد، همه‌ي موارد تخلف ذكر شده و فعاليت شركت‌ها نيز در اين رابطه مورد بررسي قرار مي‌گيرد؛ پيش از اين نيز با مواردي از كم‌فروشي‌ها مواجه بوديم كه با آن‌ها برخورد كرده و اخطار داده شده است
==========
منبع:ایسنا
لینک:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

symk
06-01-2008, 21:15
مرسی . واقعا" تاثیر داره . شرکتی که من ازش اینترنت میگیرم واقعا" داره کم فروشی میکنه . هزینه رو 2 برابر میگره نصف سرعت هم میده .

saviss
06-01-2008, 21:25
مرسی . واقعا" تاثیر داره . شرکتی که من ازش اینترنت میگیرم واقعا" داره کم فروشی میکنه . هزینه رو 2 برابر میگره نصف سرعت هم میده .
خواهش
من هم تقریبا همین مشکل رودارم
128گرفتم ماهی 20تومن (بااحتساب هزینه ی مخابرات)...
میگم بهشون که ارزون شده...
می گن:هنوزبه ما ابلاغ نشده...
فقط محدودیت داونلودروبرداشتن...(میخوام چیکار؟آخه!!!)

yoosef_st
06-01-2008, 21:35
اگه واقعا نظارت بکنن عالی میشه. مخصوصا اگر محدودیت حجمی این Adsl ها رو بر دارن. اصلا کارت اینترنت و دایل آپ منقرض میشه.

saviss
06-01-2008, 21:44
اگه واقعا نظارت بکنن عالی میشه. مخصوصا اگر محدودیت حجمی این Adsl ها رو بر دارن. اصلا کارت اینترنت و دایل آپ منقرض میشه.
سرویس دهنده ی من که فعلابجای ارزون کردن اشتراک...محدودیت حجمی روبرداشته ونامحدوداعلام کرده...
فکرکنم بهتربود سرعت روبالامی بردن تا محدودیت حجمی رو آزادبگذارند(همه که فقط نمیخوان داونلودکنند)

atrin777
07-01-2008, 00:38
خواهش
من هم تقریبا همین مشکل رودارم
128گرفتم ماهی 20تومن (بااحتساب هزینه ی مخابرات)...
میگم بهشون که ارزون شده...
می گن:هنوزبه ما ابلاغ نشده...
فقط محدودیت داونلودروبرداشتن...(میخوام چیکار؟آخه!!!)

ما كه از داتك گرفتيم و ماهي 25000 تومان هم داريم ميديم .:13:

هيچ خبري هم از ارزون شدن تو كارشون نيست :41: