PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 سیم کارته کردن تمام گوشی ها به جر سونی اریکسون

mohamad_oops
06-01-2008, 17:15
مزایای استفاده از این وسیله پیشرفته که محصول 2007 می باشد با امکان جدید که بر روی هیچ یک از محصولات مشابه دیده نمی شود برای آشنایی بیشتر از امکان جدید این محصول گزینه 11 را مطالعه فرمایید .

بدون نیاز به برش 1-‏حمل دوسیم کارت درون یک گوشی ‏

‏2-‏‏ فعال کردن هریک از دو سیم کارت به دلخواه شما ‏

‏3-‏برای فعال کردن هر کدام از سیم کارتها احتیاجی به خاموش و روشن کردن موبایل خود ندارید و بصورت ‏online‏ این کار ‏صورت می گیرد .‏

‏4-‏در گوشی خود بعد نصب‏ منویی در گوشی فعال می شود که براحتی می توانید تمام تنظیمات را انجام ‏دهید البته بصورت ‏online ‎

‏5-‏بعد از فعال کردن هر کدام از سیم کارتها شماره یا اسم اپراتور مورد نظر برروی گوشی نمایان میشود که مطلع شویم که چه سیم ‏کارتی فعال است .‏

‏6-‏حتی شما می توانید برای سیم کارت خود اسم یا شماره تعریف کنید که اسم یا نام با فعال کردن سیم کارت مورد نظر برروی ‏صفحه مورد نظر نمایان گردد.‏

‏7-‏می دانیم بعد از تعویض سیم کارت تمام تماسها پاک میشود ولی با‎ این وسیله تمام تماسها بعد از عمل ‏switch ‎‏ کردن بین ‏دو سیم کارت در حافظه باقی می ماند . ‏

‏8-‏از قابلیت های جالب این وسیله پشرفته دادن زمان برروی هر سیم کارت برای مثال سیم کارت شماره 1 رو بروی 20 دقیقه و سیم ‏کارت شماره 2 بروی 40 دقیقه تنظیم می کنیم این وسیله‎‏ بصورت اتوماتیک برروی زمانهای داده شده عمل ‏switch‏ را ‏انجام می دهد .‏

‏9- این قطعه پیشرفته تمام سیم کارتهای ‏GSM ‎‏ را پشتیبانی می کند حتی سیم کارتهای استانداردهای ‏USA‏ با فرکانس ‏
‏1900 ‏hz‏ .‏

‏10- اگر می خواهید هر دوسیم کارت ‏online‏ باشند می توانید عمل ‏divert ‎را انجام دهید درست است که هزینه ای برای عمل ‏divert‏ می پردازید ولی در مواقع ضروری می تواند بسیار کمک کند و در این حالت شما می توانید ‏sms‏ های خود را برروی هر دو ‏سیم کارت ‏check ‎کنید و از هر سیم کارت به دلخواه خود تماس برقرار کنید .

11- از امکان جدید و جالب اضافه شده بر روی محصول 2007 دادن دستور پیغام مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد بر روی سیم کارتی که نمی خواهید online باشید منظور این است که سیم کارت شماره 1 فعال است ولی اگر کسی به سیم کارت شماره 2 شما تماس بگیرید می گوید دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد ولی با این امکان می توانید بر روی سیم کارت شماره 2 پیغام مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد را تنظیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Edied By alex_pk
لطفا قوانين رو مطالعه كنيد.

perjixen
06-01-2008, 17:24
و اینک آخر زمان!!!!!
بهتر نیست آدم بره یه گوشی دو سیم کارته درست و حسابی بگیره؟!!!

mohamad_oops
06-01-2008, 17:50
گوشی های چینی که هر کی گرفت ناراضی هست !
اگه گوشی دو سیم می خواهید به نظر من N95

jak_1300
06-01-2008, 18:03
هر گوشیی که دوسیم داشته باشه بگیرین فقط میتونی با یکی از سیم کارتها وصل باشین اینطور نیست که شما دو تا سیم کار همزمان روشن باشه فقط یکی ش رو میتونین روشن نگه دارین

perjixen
06-01-2008, 18:15
نه...............!!!!!!!!!!!!
پیشنهاد میکنم یه D880 یگیرید!!!! یه گوشی از سامسونگ که حدالقل یه اسم معتبری داره! امکاناتش که دیگه...... D:

asfa
06-01-2008, 19:27
اولا ان95 دو سیم کارت وجود نداره یعنی اونایی که هستن چینی هستن ...
ثانیا دوستمون درست میگن D880 سامسونگ این امکان رو داره که به صورت همزمان دو تا سیم کارت توش فعال باشن ...

Sasan Info
06-01-2008, 20:06
یه سوال
چرا همه گوشی ها به جز سونی اریکسون؟

R@R#M@N
06-01-2008, 20:21
این هموون twosim نیست ؟؟؟
در ضمن اصلآ وسیله ی باحالی نیست
دلیل :
باید سیم کارتها رو ببری !!!
دومآ که هر دو سیم همزمان کار نمیکنن . یعنی برای اینکه یکی کار کنه یکی کار نکنه باید تعویض انجام بشه (که بیشتر گوشیها باید خاموش و روشن (ری استارت) بشن) که فکر میکنم گوشیهای چینی همزمان با دو سیم کارت کار میکنن
در واقع این وسیله برای اینه که هر دفعه باتری گوشی رو درنیاری و سیم کارتو عوض کنی!!!

sarmast65_ata
06-01-2008, 21:47
با نظر R@r#m@n موافقم و حرف درستی زده. با کیت های دو سیم کارته شما نمی تونید هم زمان از 2 خط استفاده کنید و همواره یکی از 2 خط خاموشه در ضمن باید قسمت پلاستیکی دو سیم کارت رو ببرید و قسمت فلزی سیم کارتو روی کیت نصب کنید و اگر روزی بخوایین از یک دونه استفاده کنید باید یک سمی کارت جدید تهیه کنید کهخ به نظر من اصلآ این موضوع جالب نیست و یه چیز مسخرست

R@R#M@N
06-01-2008, 22:11
و فک میکنم دلیل اینکه به درد Se نمیخوره اینه که زیر باتری قرار میگیره و گوشی رو برآمده میکنه
و به این دلیل که Se ظریف هست نمیتونه اونو زیر باتریش نگه داره
البته بقیه گوشیهای ظریف دیگه هم همینطورند (مث همه سامسونگها و 6300 و ...)

perjixen
06-01-2008, 23:08
و فک میکنم دلیل اینکه به درد Se نمیخوره اینه که زیر باتری قرار میگیره و گوشی رو برآمده میکنه
و به این دلیل که Se ظریف هست نمیتونه اونو زیر باتریش نگه داره
البته بقیه گوشیهای ظریف دیگه هم همینطورند (مث همه سامسونگها و 6300 و ...)
به نکته ظریف و جالبی اشاره کردین! مرسی.!!!

mohamad_oops
06-01-2008, 23:31
نه چون سونی اریکسون قدرت پردازشش کمه هنگ می کنه گاهی اوقات

n_yaghmaei
11-01-2008, 00:43
من خودم این کیت رو برای یکی از دوستان روی k750i نصب کردم و شد (فقط روی سونی اریکسون باید ظریفتر کار کنی و الا نصب می شه )

absorb3000
11-01-2008, 23:56
نه چون سونی اریکسون قدرت پردازشش کمه هنگ می کنه گاهی اوقات

فکر نکنم 2 سیم کارت به قدرت پردازش ربطی داشته باشه چون اونوقت 1100 نباید اصلاً کار کنه :27:

R@R#M@N
12-01-2008, 14:47
تایید
بیخودی قدرت پردازش رو وسط نکشید

mohamad_oops
27-01-2008, 02:57
منظورم موقع سوئیچ هستش.
در 1100 کمی بیشتر طول میکشه اما چون نه والپیپر داره نه اسکرین سیور هنگ نمی کنه !
در سونی اریکسون چون اکثرا چینی هستن قدرت پردازش بعد از مدتی استفاده کم میشه و احتمال هنگ گوشی وجود داره اما اگه عکس زمینه رو برداری هنگ نمی کنه !

perjixen
27-01-2008, 11:36
در سونی اریکسون چون اکثرا چینی هستن ...
همین جمله کار دستت میده!:31:!!!

^^ HAMID ^^
27-01-2008, 15:06
منظورم موقع سوئیچ هستش.
در 1100 کمی بیشتر طول میکشه اما چون نه والپیپر داره نه اسکرین سیور هنگ نمی کنه !
در سونی اریکسون چون اکثرا چینی هستن قدرت پردازش بعد از مدتی استفاده کم میشه و احتمال هنگ گوشی وجود داره اما اگه عکس زمینه رو برداری هنگ نمی کنه !

عجب ! پس فقط به خاطر اسکرین سیور و والپیپر هنگ میکنه؟!!! :18: یعنی مثلا w950 یکی از گوشیهای رده بالایه سونی اریکسون که همش چینیه و سیستم عامل داره قدرت پردازشش اندازه 1100 هست که باید عکس زمینه رو برداری تا هنگ نکنه؟!!! حالا فرقی نمیکنه w950 باشه یا j100 ...مهم اینه چون سونی اریکسونه هنگ میکنه ...درسته ...نه ؟:27:
:27:

برو آقاجون!!! این ادا اطفارا رو برا کسی در بیار که هیچی حالیش نباشه...!!! با بچه که طرف نیستی ..!!! :13:

نمیدونم جدیدا این سندروم " چینی بده" چیه که افتاده بین مردم !!! هر گردی که گردو نیست ! باباجان این چینی با اون چینی فرق میکنه لعنتیا!!!!:19::19::19:
در ضمن گوشیهای چینی دره پیت nec دو سیم کارت همزمان ساپورت میکنن...سونی اریکسون که دیگه جای خود داره!

Dash_Mosi
28-01-2008, 08:45
پست بالا تایید میشه ...

یه چیز دیگه..هرکی میخواد دو تا سه یا هرچندتا سیم کارت داشته باشه به جای این مسخره بازی های محصول 2007 و 20010 و این چیزمیزا میره یه گوشی میخره میزاره توش... به همین راحتی ! نیازی به بریدن و نجاری کردن رو سیمکارت نیست...

حیف وقت واسه این تایپیک ها

zauos
30-01-2008, 21:58
همه ی گوشیا نوکیا هم دو سیم کارته میشه ؟
اگه اینطوره
میشه بگین چطوری و کجا؟

bacheye adab
30-01-2008, 22:04
درسته که حرف الکی در مورد ساپورت سیم کارت ها زده شد
ولی خداییش سونی اریکسون خیلی آشغاله و همش هنگ میکنه و کیفیت خوبی نداره
چینیه دیگه کاریش نمیشه کرد.....!!!

B L A S T E R
30-01-2008, 22:41
اشغال یعنی چی؟زشته

saman65
31-01-2008, 15:45

آشغال یعنی چی؟داداش شما حق نداری به یه برند خاص که مورد علاقه خیلی از بچه های فرومه توهین کنی.:19:
خودم طرفدار هیچ برندی نیستم:46:

choory
31-01-2008, 16:41

من اگه جاي مديرا بودم يه چند وقت نمي زاشتم بياي تو فورم تا بفهمي كه چشكلي بايد صحبت كني.

bacheye adab
01-02-2008, 01:32
ببخشیدا شما یه جوری فکر میکنید که دارم به ناموستون فحش میدم
واقعا متاسفم که ارزش گوشیتون رو به اندازه خواهر و مادرتون میدونید
ماشالله به این غیرتتون
واقعا خجالت داره!!!!!!!!!!!!!!!

B L A S T E R
01-02-2008, 09:34
ما همچین حرفی زدیم؟؟؟میگم این کلمه هایی که شما به کار میبری زیاد جالب نیست.

SAEED_BARCELONA
01-02-2008, 10:40
ببخشیدا شما یه جوری فکر میکنید که دارم به ناموستون فحش میدم
ماشالله به این غیرتتون
تو فکر میکنی که دعوا ناموسیه. بابا چطه؟ هول برت داشته؟ برو با همون نوکیات حال کن که رئیسش f]i بازه.
امضاتو نگاه کن!!!!! :دال

choory
01-02-2008, 12:56
تو فکر میکنی که دعوا ناموسیه. بابا چطه؟ هول برت داشته؟ برو با همون نوکیات حال کن که رئیسش f]i بازه.

اينا خيلي باحال گفتي.

choory
01-02-2008, 12:59
نميدونم چرا 2 تا فرستاد.
ويرايش شد.

saman65
01-02-2008, 17:09
ما نگفتیم داری به ناموس کسی فحش میدی
گفتیم حق نظر دادن داری :40:اما حق نداری به یه برند خاص که مورد علاقه خیلی از بچه های فرومه توهین کنی.وقتی تو میگی

انگار داری میگی سلیقه این همه ادم که تو این فروم ان و طرفدار سونی ان ....:46:

ماشالله به این غیرتتون

در ضمن اونی که تو میگی غیرته دادش نه تعصب:46:
انگار اونقدر بزرگ نشدی که فرق تعصب رو با غیرت بدونی:41:

من خودم شخصا طرفدار هیچ گوشی نیستم.گوشی هایی که داشتم اینو ثابت میکنه:20:
تا حالا 3 تا سامسونگ داشتم.سه تا نوکیا.سه تا سونی اریکسون:31:

در ضمن.در مورد چیزی هم که نمیدونی نظر ندی بهتره.من هم K750 داشتم.همK800 هم w880.هیچ کدومش حتی یه بار هم هنگ نکرد:20:
ولی آخرین گوشیم N95 با اینکه اون اولی که اومد گرفتمش و با گارانتی هم بود.ساخت فنلاند هم بود.معمولا چند روزی یه بار هنگ میکرد و خود به خود Restart میشد:18:(چند بار جاو دوستام ضایع شدم به خاطر همین هنگش:41:)

رو هر چیزی هم دیدی نوشته Made In Chin فکر نکن شرکتش چینیه.سونی اریکسون فقط تو چین تولید میشه.اصلی شرکت مال جای دیگست:27:

LoooooL.این و نمیدونستم:27:.یه چیز دیگه به اطلاعات موبایلیمون اضافه شد:31:

mahn90
11-06-2008, 11:10
سلام بچه بدون برشش هم اومده يعني نميخواد سيم كارتو تيكه كني كسي اينجا استفاده نكرده ؟؟؟؟؟؟
مي ارزه آدم بخره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟