PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شركت "سوني-اريكسون" تلفن همراه جديدي متعلق به سومين نسل از گوشي‌هاي همراه(‪ (3G‬عرضه

Sphinx
18-10-2005, 16:30
شركت "سوني-اريكسون" تلفن همراه جديدي متعلق به سومين نسل از گوشي‌هاي همراه(‪ (3G‬عرضه كرده‌است كه به قابليتهاي اينترنتي و چند رسانه‌اي گسترده‌اي مجهز بوده و از نام تجاري مشهور و محبوب "واك من" بهره گرفته‌است.
به گزارش خبرگزاري رويترز، اين محصول جديد داراي يك دوربين ديجيتالي ‪ ۲‬مگاپيكسلي است و كاربران مي‌توانند از آن براي گشت و گذار در اينترنت و حتي دانلود بازي‌ها و تصاوير رايانه‌اي استفاده كنند.
محصول جديد چهارمين گوشي از سري گوشي‌هاي "واك من" شركت "سوني- اريكسون" محسوب مي‌شود.
"واك من" نام تجاري بسيار مشهوري است كه شركت "سوني" نخستين بار در سال ‪ ۱۹۷۹‬ميلادي از آن براي ارائه دستگاه‌هاي ضبط و پخش موسيقي قابل حمل خود، استفاده كرده بود.
گوشي‌هاي جديد "سوني-اريكسون" همانند گوشي‌هاي پيشرفته شركت "نوكيا" از سيستم‌عامل "سيمبيان" استفاده مي‌كنند.
"سوني اريكسون" متعلق به دو شركت "سوني" ژاپن و "اريكسون" كشور سوئد هم‌اكنون با برخورداري از ‪ ۶/۲‬درصد سهم بازار، پنجمين توليدكننده بزرگ گوشي‌هاي تلفن همراه در جهان محسوب مي‌شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]