PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشجوی معماری هستم و میخام 3D max یاد بگیرم

farhadgeneral
05-01-2008, 22:24
سلام دوستان من دانشجوی معماری هستم و میخام 3D max یاد بگیرم یه چیزایی هم میدونم ولی نه زیاد اگه منو راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم یا کدوم مجموعه اموزشی بهتره ممنمون میشم راهنمایی کنید منو

C0nd@ct0r
05-01-2008, 22:54
دوست عزیز 3ds max را بگیر
باید با محیط آشنا بشی و video tutorial نگاه کن من چند تا سایت برات میزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته هزارها سایت هستند.

ninja573
05-01-2008, 23:23
برای یادگیری 3dsmax اول باید یه کتاب خوب تو کتابفروشی ها پیدا کنی.
وقتی کار با همه ابزار ها رو کامل یادگرفتی بعد می تونی از سایت هایی که این دوستمون معرفی کرده استفاده کنی.
اگه یه سره به این سایت ها بری چیزی یاد نمیگیری و از این کار زده می شی.

gladiator group
07-01-2008, 01:55
کار خوبی میکنی حتما یاد بگیر اینکه چطور یاد بگیری بستگی به خودت داره اینکه چه قدر وقت داری چقدر حوسله داری چقدر خلاقیت داری و ...

راستش من 3d max رو خودم طی 3ماه یاد گرفتم بدون هیچ آموزش یا کتابی فقط خود هلپ(help) برنامه رو خوندم و طبق اون انجامشون دادم بعد از یک ماه دیگه هلپ نمی خوندم و خودم به همه چیز گیر می دادم تا که آخر بفهمم چی هست حالا هم خودم از کار خودم راضی هستم (ولی بقیه رو نمی دونم) تو هم اگه وقت داشته باشی انگلیسیت هم خوبه می تونی هلپ برنامه رو بخونی و اجرا کنی به همین سادگی.

farhadgeneral
07-01-2008, 21:44
خیلی ممنون از راهنمایی هایی که کردین

farhadgeneral
07-01-2008, 21:51
Cd اموزشی چطوره بخرم یا نخرم مثلا نمونش همین که نو سایت تبلیغ میشه ؟ تو بازار خیلی هستن و قیمتاشونم که نگو

ninja573
07-01-2008, 22:07
سی دی هم خیلی کمکت می کنه ول یبعد از اینکه از روی کتاب یادگرفتی

C0nd@ct0r
07-01-2008, 22:40
دوست عزیز من 4 تا از همین دی وی دی ها را دارم خیلی کمک میکنن البته برای professional هاست

RezaTayebiJ
08-01-2008, 08:58
آموزش های ویدیویی (موسسه هایی مثل Gnomon ) بهترین راه حل هستن.

meysammomeni
08-01-2008, 12:17
اگه خيلي كم بلدي به نظره من كلاس برو تا وقتي Video نگاه مي كني بهتر بفهمي طرف چيكار ميكنه (مثلا جهاد دانشگاهي كلاس هاي خوبي ميزاره)
بعد از اينا برو دنبال Cd مثلا همين Cg Academy ولي سيدي هاي اراني به درد نميخوره