PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در اتصال به اينترنت (اين ديگه چه ويروسيه؟!)

smahdis
05-01-2008, 18:39
سلام دوستان،

يه چند روزي هست كه نميدونم اين رايانه ما چه مرگش هست، اين مشكل پيش اومده:

وقتي داري با اينترنت كار ميكني، يهو ديگه اينترنت كار نميكنه. يعني چي؟!

يعني اينكه به اينترنت وصلي، ولي نميتوني وارد هيچ سايتي بشي. در حقيقت درسته كه به اينترنت وصله، ولي هيچ اتصالي به اينترنت ندارم. نه ياهو ميتونه وصل شه نه فايرفاكس نه هيچي. كلا انگار اينترنت نيست.

نكات مهم:

قبل از اينكه اينطوري بشه، يك پيغام كه من بهش ميگم پيغام Don't Send ، ظاهر ميشه(همون پيغام معروف). فايلي رو كه پيغام ميده فايل Svchost.exe هست. حتما هم ميدونيد كه اين فايل هسته ويندوز هست.

وقتي پيغام بالا اومد، استايل (همون Theme) ويندوز براي يك لحظه بهWidnows Classic تبديل ميشه و دوباره برميگرده به حالت قبليش.

با Restart درست ميشه ولي دوباره بعد از چند ساعت اتصال به اينترنت همين طوري ميشه.

چند بار ديگه هم اينطور شده بود ولي فرقش اين بود كه در اون Disconnect نميشد كرد. در اين يكي ميتونم Disconnect كنم ولي فرقي هم نميكنه چون وقتي دوباره وصل ميشم، بدون هيچ مشكلي وصل ميشه، ولي باز هم هيچ ارتباطي با اينترنت ندارم. تاز ماني كه Restart نكردم.

از Bitdefender 2008 استفاده كردم كاري نتونست انجام بده.

اين نكته رو هم اضافه كنم يعني بهتره همينجا بپرسم (ربطي به اين موضوع نداره) من وقتي ويندوزم را تازه نصب كرده بودم، اولين كاري كه كردم نصب Nod32 بود. ولي وقتي نصب شد و ويندوز رو ريستارت كردم، 100% از سي پي يو را ميگيره و نميذاره Windows Explorer اجرا بشه. نه تنها ويندوز ايكسپلورر كه هيچ برنامه ديگري رو هم نميذاشت (از قبيل Task Manager). اين يكي مشكلش چي هست كه اين طور ميشه؟!

DrXoX
05-01-2008, 19:01
سلام

راه زیر رو امتحان کنید ببینید درست میشه

وارد سایت زیر بشید و روی گزینه مشخص شده در شکل زیر کلیک کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و در صفحه بعدی روی کلید مشخص شده در شکل زیر کلیک کنید و برنامه ای که 4MB هست رو دانلود و با اون رجیستری رو برای حل این مشکل scan کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

smahdis
06-01-2008, 21:26
ممنون. فعلا كه درسته الان. اون نرم افزار رو هم دانلود كردم. دستت درد نكنه. خوب نرم افزاري هست.