PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در مورد ريست شدن خد بخود كامپيوتر

ninja54
05-01-2008, 09:45
با سلام
كامپيوتري دارم كه قبلا در آن ويندوز ملنيوم و ايكس پي نصي بود و لي بعلت يكسري مشكلات كامپيوتر را از ابتدا پارتيشن بندي كردم و فقط ويدوز ايكس پي سرويس پك دو ريختم وليكن وقتي در ابتداي شروع ويندوز آرم ويندوز مي آيديكدفعه كامپيوتر خود بخود ريست مي كند اين اشكال وقتي با safe mode بالا مي آيم پيش نمي آيد . لطفا مرا راهنمايي كنيد كه چكار كنم ؟؟؟

mojtaba_tanha
05-01-2008, 10:18
اگه از وقتي كه ويندوز نصب كردي ويندوزت اصلا بالا نيومده بايك cd ويندوز ديگه ويندوز نصب كن. اگه ويندوزت بالا اومده ونرم افزاري نصب كردي يعدش ويندوزت بالا نمي ياد در صفحه اي كه f8 و ميزني به جاي گزينه safe mode گزينهLast Known Good Configouration انتخاب كن و نتيجه رو اعلام كن.

ninja54
05-01-2008, 11:39
اگه از وقتي كه ويندوز نصب كردي ويندوزت اصلا بالا نيومده بايك cd ويندوز ديگه ويندوز نصب كن. اگه ويندوزت بالا اومده ونرم افزاري نصب كردي يعدش ويندوزت بالا نمي ياد در صفحه اي كه f8 و ميزني به جاي گزينه safe mode گزينهLast Known Good Configouration انتخاب كن و نتيجه رو اعلام كن.

-----------------
من با چند نوع سي دي ويندوز اين كار را كردم ولي پس از اتمام كار نصب ويندوز اين مشكل برايم پيش مي آيد . بخدا ديگه موندم چيكار كنم اگه ميتوني كمكم كني ممنونت ميشم

amin123
05-01-2008, 15:19
ممكن است كه مشكل سخت افزاري داشته باشيد، چون ويندوز Xp در مديريت سخت افزار ها قويتر عمل ميكنه...... احتمالا هم مشكل ميتونه از Hdd باشه.از چه فايل سيستمي استفاده ميكنيد؟

samanvilli
05-01-2008, 21:54
دوست من با يه فرمت ديگه هم اين كار رو بكن ، مثلا اگه fat بكن ntfs ببين چي ميشه!