PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 1 سوال در رابطه با ویندوز (فرمت Ntfs)

maryam_loyalty
05-01-2008, 09:31
با سلام
من یک مشکلی برام پیش اومده نمی دونم چجوری باید حلش کنم .
من یه مدت پیش یکی از درایوهای کامپیوترم را با فرمت NTFS فرمت کردم . همونطور که میدونید تو این فرمت میشه فایلها را encrypt کرد و اینجوری این امکان را داد که فقط همون کاربر که encrypt کرده بتونه اونا را ببینه . خلاصه منم این کارو کردم .
بعد از مدتی کامپیوترم مشکلی پیدا کرو و ویندوز را پاک کردم . حالا که می خوام به فایلها دسترسی داشته باشم نمی تونم . چون فقط همون کاربر رو همون کامپیوتر می تونست اونا را ببینه .
می خوام بپرسم آیا برای این مشکل راه حلی هست ؟؟ آیا من می تونم دوباره فایلهامو ببینم؟؟
لطفا کمک کنید . برام خیلی مهمه .
متشکرم.

mojtaba_tanha
05-01-2008, 10:03
اول عضويتتون و تبريك ميگم.
سيستم و log off كن با user administrator وارد شو ببين بازم مشكل داري نتيجه رو اعلام كن.

amin123
05-01-2008, 15:23
ميتوني از قسمت Safe Mode وارد سيستم بشي و با يوزر Admin و بعد براي اون فايلت دسترسي ها را تغيير بدهي

mahdi7610
05-01-2008, 21:40
با سلام
من یک مشکلی برام پیش اومده نمی دونم چجوری باید حلش کنم .
من یه مدت پیش یکی از درایوهای کامپیوترم را با فرمت NTFS فرمت کردم . همونطور که میدونید تو این فرمت میشه فایلها را encrypt کرد و اینجوری این امکان را داد که فقط همون کاربر که encrypt کرده بتونه اونا را ببینه . خلاصه منم این کارو کردم .
بعد از مدتی کامپیوترم مشکلی پیدا کرو و ویندوز را پاک کردم . حالا که می خوام به فایلها دسترسی داشته باشم نمی تونم . چون فقط همون کاربر رو همون کامپیوتر می تونست اونا را ببینه .
می خوام بپرسم آیا برای این مشکل راه حلی هست ؟؟ آیا من می تونم دوباره فایلهامو ببینم؟؟
لطفا کمک کنید . برام خیلی مهمه .
متشکرم.
سلام دوست عزیز

شما باید قبل از encrypt کردن یک ریکاوری ایجنت درست می کردید چون تنها کسی که می تواند فایلهای اینکراپت شده را برگرداند ریکاوری ایجنت می باشد .

در غیر این صورت متاسفانه راهی برای برگرداندن انها وجود ندارد .

البته تعدادی برنامه برای این کار وجود دارد که انها هم احتمالشان در حد چند درصد است .

maryam_loyalty
07-01-2008, 08:18
سلام
من log off که کردم و حتی restart,shutdown اما فایده ای نداره .
یعنی هیچ راهی برای برگردوندن فایلها وجود نداره؟

amin123
07-01-2008, 15:17
سلام
من log off که کردم و حتی restart,shutdown اما فایده ای نداره .
یعنی هیچ راهی برای برگردوندن فایلها وجود نداره؟

از توي safe mode اين كار را بكن............

amin123
07-01-2008, 15:18
سلام دوست عزیز

شما باید قبل از encrypt کردن یک ریکاوری ایجنت درست می کردید چون تنها کسی که می تواند فایلهای اینکراپت شده را برگرداند ریکاوری ایجنت می باشد .

در غیر این صورت متاسفانه راهی برای برگرداندن انها وجود ندارد .

البته تعدادی برنامه برای این کار وجود دارد که انها هم احتمالشان در حد چند درصد است .

عزيز ميشه بيشتر در مورد اين recovery agent توضيح بدي؟چي هست؟چطوري باهاش كار ميكنيم؟؟؟

mahdi7610
07-01-2008, 22:25
عزيز ميشه بيشتر در مورد اين recovery agent توضيح بدي؟چي هست؟چطوري باهاش كار ميكنيم؟؟؟
سلام دوست عزیز

فعلا نمی تونم دربارش توضیح بدم . اگه به امضا نگاه کنی متوجه می شی .

در ضمن اگه با روشهایی که شما فرمودین می شد فایلهای اینکراپت شده را برگردوند اونوقت دیگه باید فاتحه شرکت بزرگی مثل ماکروسافت را خوند .

قبلا درباره این که ندانسته و بدون اطلاعات قبلی هیچ وقت از این گزینه برای امنیت داده هایتان استفاده نکنید توضیح داده بودم .

درسته این گزینه امنیت داده ها را بسیار بالا می برد ولی خسارات جبران ناپذیری را هم وارد می کند .
البته نرم افزارهایی برای این کار وجود دارند اما احتمال برگردوندن فایلها خیلی کم است .

maryam_loyalty
08-01-2008, 07:30
سلام.
با چه نرم افزارهایی میشه فایل ها را برگردوند؟؟
به جز اونا راه دیگه ای نیست؟؟ مثلا نصب لینوکس . از اونجا نمیشه فایلها را شناخت؟؟

maryam_loyalty
08-01-2008, 07:34
یا مثلا نمیشه این درایو را به فرمت Fat برگردوند بدون اینکه فایلها را از دست بدم . اینطوری اون پسورد برداشته بشه؟؟

maryam_loyalty
08-01-2008, 16:01
سلام
میشه اون برنامه هایی که گفتین را به من بدین تا 1 تست بزنم ببینم فایلها برمی گرده یا نه؟
ممنون می شم.

mahdi7610
08-01-2008, 22:03
سلام
میشه اون برنامه هایی که گفتین را به من بدین تا 1 تست بزنم ببینم فایلها برمی گرده یا نه؟
ممنون می شم.
سلام دوست عزیز

این تعدادی از برنامه هایی بود که من پیدا کردم . اما شخصا خودم هیچ کدوم از اونها را تست نکرده ام ولی برای خیلی ها این برنامه ها جواب نداده اند . و برای تعدادی هم که خوش شانس بوده اند جواب داده است .
بعضی از این برنامه ها باید کرک شوند .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این اموزش را هم بخونید تا دیگه ندانسته کاری نکنید .
آشنايي با دستور Cipher و نحوه پياده سازي Recovery Agent

maryam_loyalty
10-01-2008, 09:13
ممنونم از لطفتون.
تست می کنم ببینم جواب می ده یا نه.
بازم ممنون

maryam_loyalty
11-01-2008, 09:35
سلام
من بعضی از این برنامه ها را تونستم بگیرم اما تست که کردئم جواب نمی ده .
برنامه ی دیگه یا راهکار دیگه ای را نمی شناسید؟

mr saad
11-01-2008, 10:18
من هم همین مشکل را دارم. ولی تا کنون راه حلی عملی برای آن پیدا نکردم.این نرم افزار Advanced EFS Data Recovery 3.20 را هم امتحان کردم ولی جواب نداده. یوزر های متافاوت و یوزر های مشابه ویندوز قبلی ام هم ساخته ام ولی جواب نداده. حتی regestry راهم دست کاری کردم ولی فایده ای نداشت.
خلا صه هر راهی که بلد بودم را امتحان کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (مشکل با رمز نگاری فایل ها در ntfs)
باز يابي فايل هاي Encrypt شده (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
آیا نرم افزار های معرفی شده می تواند راه گشا باشد؟

mahdi7610
11-01-2008, 10:24
سلام
من بعضی از این برنامه ها را تونستم بگیرم اما تست که کردئم جواب نمی ده .
برنامه ی دیگه یا راهکار دیگه ای را نمی شناسید؟
سلام عزیزم
راستش راههای دیگه هم وجود داره که یه خورده سخت هستنند مثل هک کردن و یه سری برنامه دیگه که راستش من اونا را بلد نیستم .
اما اگه شما از مدیر این بخش M.R.M که البته در بخشهایی دیگه فعالیت می کنند کمک بگیرید ایشون این راهها را تا جایی که من می دونم می شناسند بهتره براشون پیغام خصوصی بدهید شاید بتونن کمکتون کنن .
ولی متاسفانه باید بگم احتمال برگشت فایلهایی که با این روش یعنی اینکراپت رمز گزاری شده اند خیلی کم است .
و به جرات می توان گفت در بعضی مواقع غیر قابل بازگشت .
کسایی را میشناسم که بالای 30 گیک اطلاعات را با این روش رمزگزاری کرده اند و همه را از دست داده اند .
اگه اطلاعاتتون براتون مهمه می تونید به مراکز تخصصی بازیابی اطلاعات مراجعه کنید .

mahdi7610
11-01-2008, 10:29
من هم همین مشکل را دارم. ولی تا کنون راه حلی عملی برای آن پیدا نکردم.این نرم افزار Advanced EFS Data Recovery 3.20 را هم امتحان کردم ولی جواب نداده. یوزر های متافاوت و یوزر های مشابه ویندوز قبلی ام هم ساخته ام ولی جواب نداده. حتی regestry راهم دست کاری کردم ولی فایده ای نداشت.
خلا صه هر راهی که بلد بودم را امتحان کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (مشکل با رمز نگاری فایل ها در ntfs)
مشکل با رمز نگاری فایل ها در ntfs (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
آیا نرم افزار های معرفی شده می تواند راه گشا باشد؟
سلام
اگر شما قبل از اینکراپت کردن یک ریکاوری ایجنت از فایلهایتان تهیه می کردید دیگه همچین مشکلی را نداشتید .
برای استفاده از این برنامه ها باید حتما همان سیستم عامل قبلی را روی سیستمتان نصب کنید و owner فایل شما هم همان owner قبلی باشه .

mr saad
11-01-2008, 10:43
سلام
اگر شما قبل از اینکراپت کردن یک ریکاوری ایجنت از فایلهایتان تهیه می کردید دیگه همچین مشکلی را نداشتید .
برای استفاده از این برنامه ها باید حتما همان سیستم عامل قبلی را روی سیستمتان نصب کنید و owner فایل شما هم همان owner قبلی باشه .
ممنون از پاسختون ولی من آن موقع این چیز ها را نمی دانستم.
آیا راه هایی مانند هک کردن که در بالا گفتید واقعا احتمال موفقیت دارند؟
یک مشکل دیگه :
آیا امکان کپی کردن این فایل ها از منبع اولیه به منبع دیگر مانند درایو دیگر یا سی دی وجود دارد؟ من هر کاری کردم نشد.

mahdi7610
11-01-2008, 11:22
ممنون از پاسختون ولی من آن موقع این چیز ها را نمی دانستم.
آیا راه هایی مانند هک کردن که در بالا گفتید واقعا احتمال موفقیت دارند؟
یک مشکل دیگه :
آیا امکان کپی کردن این فایل ها از منبع اولیه به منبع دیگر مانند درایو دیگر یا سی دی وجود دارد؟ من هر کاری کردم نشد.
سلام
اگه شما این فایلها را به کامپیوتر یا درایو یا سی دی یا هر چیز دیگه مثل هارد به هارد کردن و عوض کردن ویندوز و هر چیز دیگه ای انتقال بدید که احتمال برگشتن این فایلها به صفر می رسه .
شما باید تا می تونید همه چیز را به حالت اولیه برگردونید .

mr saad
11-01-2008, 11:30
سلام
اگه شما این فایلها را به کامپیوتر یا درایو یا سی دی یا هر چیز دیگه مثل هارد به هارد کردن و عوض کردن ویندوز و هر چیز دیگه ای انتقال بدید که احتمال برگشتن این فایلها به صفر می رسه .
شما باید تا می تونید همه چیز را به حالت اولیه برگردونید .
یعنی باید هاردم را تا رفع مشکل نگه دارم؟

mahdi7610
11-01-2008, 11:53
البته من باز هم این برنامه را پیشنهاد می کنم چون کسایی که مشکلشون رفع شده از این برنامه استفاده کردن .
این برنامه را دست کم نگیرید .
اخه این برنامه را روس ها درست کردند . خداییش کارشون حرف نداره .

maryam_loyalty
02-02-2008, 08:00
سلام
ببخشید این نرم افزار حتما باید کرک داشته باشه .
کرکشو می دونید؟

mahdi7610
02-02-2008, 09:17
سلام
ببخشید این نرم افزار حتما باید کرک داشته باشه .
کرکشو می دونید؟
سلام دوست عزیز
هنوز مشکل شما درست نشده . واقعا شرمنده . اخه چی کار کنم راهی برای برگشت این مورد خاص وجود نداره اگه راهی داشت مطمئن باشید به هر قیمتی بود کمکتون می کردم .
این برنامه ها هم تا حدودی می تونن به شما در بعضی مواقع خاص کمک کنن .
چون زیاد اصرار داشتید این برنامه را براتون معرفی کردم . این برنامه قوی ترین توی این زمینه هستش .
به قسمت درخواست کرک و سریال برید و اونجا اسم برنامه و ورژن انا بدید تا کرکشو براتون پیدا کنن .
موفق باشید .

maryam_loyalty
02-02-2008, 09:38
سلام
نه متاسفانه هنوز مشکل من حل نشده .
تو تاپیک ها خوندم که با لینوکس های Live میشه به ایت فایلها دسترسی داشت . اما با اونم نتونستم .
این فایل شما را هم امتحان کردم . Trial اون جواب نمی ده. باید حتما نسخه کرکش باشه .
در هر صورت ممنون

maryam_loyalty
03-02-2008, 07:50
سلام
من کرک نرم افزار را گرفتم.
اما فایلهامو نمی تونه Decrypt کنه. میشه نحوه کار با اون را برام کامل توضیح بدید؟؟
متشکرم

mahdi7610
03-02-2008, 08:38
سلام
من کرک نرم افزار را گرفتم.
اما فایلهامو نمی تونه Decrypt کنه. میشه نحوه کار با اون را برام کامل توضیح بدید؟؟
متشکرم
سلام دوست عزیز
راستش من خیلی وقت پیش با این برنامه یک بار کار کردم و نشد فایلها برگرده .
الان یادم نیست چه طور باید باهاش کار کنید .چون برنامه را ندارم .
باید من فایلهام را اینکراپت کنم . بعد ویندوزم را عوض کنم تا بتونم این برنامه را امتحان کنم . فکر نمی کنم به زودی ها بتونم این کار را بکنم . واقعا شرمنده شدم .
برای این که بتونید احتمال برگشت فایلها را بالا ببرید .
باید owner مربوط به اون فایلها حتما همان owner باشه . یعنی یوزری که اون فایل را به ارث برده بود را باید انتخاب کنید . برای این کار باید بتونید با پرمیشن ها کار کنید .
ویندوز نصبی شما باید همون ویندوز ی باشه که با اون فایلها را اینکراپت کردید .
اطلاعات را از جایی که اینکراپت کرده اید انتقال به جای دیگه نداده باشید .
اینها می تونه شما را در برگرداندن فایلها کمک کنه .
راستی مگه فایلهاتون چی هستش ؟ خیلی مهمه ؟
گفته بودم از مدیر این بخش M.R.M کمک بگیرید این کار را کردید . چی شد ؟

maryam_loyalty
03-02-2008, 08:54
سلام . ممنون از لطفتون
دشمنتون شرمنده . من از راهنماییهاتون خیلی ممنونم .
فقط 1 چیزی ، اگه ویندوز قبلا Update بوده الانم باید Updatesh کنم؟

mahdi7610
03-02-2008, 09:03
سلام . ممنون از لطفتون
دشمنتون شرمنده . من از راهنماییهاتون خیلی ممنونم .
فقط 1 چیزی ، اگه ویندوز قبلا Update بوده الانم باید Updatesh کنم؟
سلام
نه نیازی به Update نداره چون اپدیت کردن ثبات سیستم عامل را بالا می بره و نقاط امنیتی را تا حدی ترمیم می کنه . و هیچ ربطی به فایلها و کارهایی که شما انجام دادید نداره .
باز هم میگم M.R.M روش های خوبی را بلده . توی یکی از تایپکها ازشون دیده بودم . به خاطر شما همه پی سی رو زیر و رو کردم اون تایپک نیست که نیست .
انشاءالله که مشکلتون حل بشه .

maryam_loyalty
04-02-2008, 10:37
سلام
میشه روی همین کامپیوترتون 1 فایل را encrypt کنید و این نرم افزار را چک کنید و نحوه کار باهاشو بهم بگید .
چون من اینطوری هم نمی تونم .
ممنون می شم.

mahdi7610
04-02-2008, 11:53
سلام
میشه روی همین کامپیوترتون 1 فایل را encrypt کنید و این نرم افزار را چک کنید و نحوه کار باهاشو بهم بگید .
چون من اینطوری هم نمی تونم .
ممنون می شم.
سلام
کار کردن باهاش راحت هست .
الان هم وقت امتحانات هستش . باشه اگه تونستم این کار را براتون انجام می دم .

راستی کرک این برنامه را برام بفرستید . حتما کرک برنامه را برام بدید تا دیگه من دنبالش نباشم

این حرف را هم از من داشته باشید . البته نمی خوام ناامید تون کنم . ولی واقعیت هستش
ببینید مریم خانم واقعا دارم می گم اصلا راهی برای برگشت وجود نداره . هیچ راهی برای برگشت وجود نداره . خود ماکروسافت ادعا کرده حتی در بعضی مواقع با نداشتن ریکاوری ایجنت خود او هم قادر نیست اونا را برگردونه . اینا را گفتم تا بدونید مشکلتون در چه حدی هستش . و چه اشتباه بزرگی را مرتکب شدید .

کسایی هستند که اطلاعاتی بالغ بر 50 گیگ را از دست داده اند . فقط از طریق هک کردن این گونه فایلها می شه به اونا دسترسی داشت .که من بلد نیستم . این برنامه فقط بعضی مواقع مفید هستند . ان هم در حد چند درصد .

maryam_loyalty
05-02-2008, 07:42
سلام
ممنونم از لطفتون .
من فایل کرک شده را از اینجا برداشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بازم متشکرم از زحماتتون

mahdi7610
05-02-2008, 09:36
سلام
ممنونم از لطفتون .
من فایل کرک شده را از اینجا برداشتم

بازم متشکرم از زحماتتون
سلام
اما این کرک این برنامه نیست . به خاطر این که برنامه ای که من دادم فکر کنم جدید ترین ورژن این برنامه هست و ورژنش 3.3 هست . اما این کرکی که شما گزاشتین برای ورژن 3 هستش .
من هر کاری کردم نتونستم کرک این ورژن را پیدا کنم . تا کرک نشه نمی شه باهاش کار کرد .
بهتره یه ورژن دیگه ای از این برنامه را امتحان کنید که کرکش موجود باشه .
برنامه را پیدا کردید بزارید همین جا . منم سعی می کنم یه ورژن دیگه ای را پیدا کنم .

به پیغام خصوصی مراجعه کن.