PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Land Rover

interior_design
04-01-2008, 14:58
ساملیک ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبین بچه باحالا ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه خفرا ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوفین ؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه ماشین ساختم, ولی این دفعه فرق میکنه !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر خواهی نمیخوام ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اگه در مورد مدلینگش نظر بدین خوب خیلی بهتره ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا هدفم !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 6 تصویر TestRender میذارم که خودم با منتال ری در مکس رندر گرفتم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایل اصلی رو آپ کردم با پسوند 3ds ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخوام شما هم دانلود کنین و رندر بگیرین ...
این کار واسه تقویت رندر بچه ها خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی نورپردازیش مشکل نداره !
6 تا دوربین گذاشتم با هر کدومش حال کردین رندر بگیرین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وایر فریم :file:///D:/DOCUME%7E1/S.P/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس ها :

لینک دانلود فایل اصلی با پسوند 3ds :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدfile:///D:/DOCUME%7E1/S.P/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpgfile:///D:/DOCUME%7E1/S.P/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg

interior_design
04-01-2008, 15:01
راستی یادم رفت اینم تکسچرهاش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RezaTayebiJ
04-01-2008, 16:25
ای کاش فایل Obj اش رو هم بذاری تا ما هم بتونیم ازش رندر بگیریم

interior_design
04-01-2008, 16:58
رضا جان obj کردم 55 مگ شده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

ninja573
04-01-2008, 20:38
خیلی قشنگ ساختیش.این دیگه آخر قشنگی شده.با اجازه یه رندر میگیرم تو همین پست میذارم.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم رندر مزخرف من.:2:
کار سجاد رو خراب کردم رفت.:43:
بچه های دیگه رندرهای خفنتری میذارن.:12:
راستی من متریال ماشین رو خودم ساختم. یعنی از Carpaint استفاده نکردم و با منتال ری رندر کردم.

interior_design
04-01-2008, 20:54
یا علی !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رندر شما که بیاد ما باید خودمون رو جمع کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RezaTayebiJ
04-01-2008, 21:20
رضا جان obj کردم 55 مگ شده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

:18: اوکی... بی خیال

interior_design
04-01-2008, 23:35
خودم رندر گرفتم با منتال ری زمان رندر : 2 تاش باهم 15 دقیقه. زیاد خوب نشده.

C0nd@ct0r
05-01-2008, 01:54
دوست عزیز این کار تو نیست:41::41:
این را از سایت 51render.com گرفتی:46:
این هم لینک pdf

Aminzikzak
05-01-2008, 02:16
دوست عزیز این کار تو نیست:41::41:
این را از سایت 51render.com گرفتی:46:
این هم لینک pdf

سلام دوست عزیز ...
میشه دقیقا لینک همین ماشین رو بدی؟ البته با پست خصوصی ...
در ضمن اینجور موارد رو فقط با پ خ با من در میون بذارین ...
ممنون.

مرتضی nvcd
05-01-2008, 07:32
چی شد اخر...!!! هست !... نیست!

ولی در کل چیز باحالیه.

interior_design
05-01-2008, 09:31
در جواب اون دوست عزیزمون که گفته کار من نیست ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه کار من نیست لینکشو بذار تا من از این انجمن خداحافظی کنم !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه گذاشتی بعد حرف بزن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ok ?!

interior_design
05-01-2008, 09:33
در ضمن اگه خواستی لینک بذاری همینجا بذار سوء تفاهم واسه همه حل شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

interior_design
05-01-2008, 09:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

اولا که اونا همش عکسه بعدشم ماشینی که من ساختم که توش نیست !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین طوری یه چیزی گفتیا !!!
بچه ها دانلود کنین حجمش کمه و بعد خودتون ببینید و قضاوت کنید.
دو روزه اومده تو انجمن بعد ..... میکنه.
شرمنده اینو گفتم ولی حرصمو درآورد امین جان !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دفعه رو نادیده میگیرم ولی دفعه بعدی دقت کن عزیز دله بابا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینکی که شما دادی عکسای ماشینای Dosch 3D بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای راحتی کار دوستان عمسا رو آپ میکنم تا قضاوت کنن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

interior_design
05-01-2008, 09:43
البته تازه اومدی تو انجمن نمیدونی چه خبره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aminzikzak
05-01-2008, 15:03
البته تازه اومدی تو انجمن نمیدونی چه خبره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا بحث رو تموم کنید ...
ممنون.

قرار شد اگه کسی مدرکی هم داره فقط با پ خ به من اطلاع بده ...
تصمیم با منه...
قرار نیست کسی اینجا بخواد یکی دیگه رو ضایع کنه ...

ممنون.

C0nd@ct0r
05-01-2008, 15:21
ببین بچه!!!
texture های ماشینی را که "ساختی" را در file رار همین 51render در آوردم
و یک فایل بنام land rover پیدا کردم و همین ماشین که تو" ساختی" ولی رفتی تغیر بدی که هنوزم تابلوه:39:

interior_design
05-01-2008, 15:45
ببین جوجه جون !!!

به پست خصوصی مراجعه کنید.

interior_design
05-01-2008, 15:48
شما تا حالا ماشین نساختی تقصیر من چیه !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تکسچراشو از Image.google سرچیدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0nd@ct0r
05-01-2008, 16:00
برو وقت .....

C0nd@ct0r
05-01-2008, 16:03
شما تا حالا ماشین نساختی تقصیر من چیه !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تکسچراشو از Image.google سرچیدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتر از کپی کردن از سایتهاست و بگی ماله خودته:39::39::39::39:

ninja573
05-01-2008, 22:03
عزیز من چرا دعوا می کنی.
من کارهای قبلی سجاد رو دیدم و مطمئنم راحت می تونه همچین چیزی رو بسازه.
خوب ممکنه یه ماشین یکی بسازه که تو اینترنت به صورت مجانی موجود باشه.
بحث تاپیک رو چرا عوض میکنی؟

C0nd@ct0r
05-01-2008, 22:34
عزیز من چرا دعوا می کنی.
من کارهای قبلی سجاد رو دیدم و مطمئنم راحت می تونه همچین چیزی رو بسازه.
خوب ممکنه یه ماشین یکی بسازه که تو اینترنت به صورت مجانی موجود باشه.
بحث تاپیک رو چرا عوض میکنی؟

دوست عزیز کی دعوا میکنه ؟؟؟
من این کار را با همین TEXTURE ها در سایت 51RENDER دیدم و بهش گفتم که کار او نیست و عصابانی شد و ....................
حالا که میگه کارشه چی بگم ............

ninja573
05-01-2008, 23:31
بابا بیخیال.
جای این حرفها شما هم یه رندر بگیر بذار.

راستی من رندر گرفتم و گذاشتم تو صفحه اول.

C0nd@ct0r
06-01-2008, 00:00
رندرت خوب شده

gladiator group
08-01-2008, 11:34
دمت گرم خوب شده