PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار آرشیو کننده ..

blogspot
04-01-2008, 13:48
اساتید محترم مخلصیم !

من مدتی به شدت دنبال یه نرم افزار می گردم که خیلی به فایده بوده و به نتیجه مورد نظر نرسیدم . اگه کسی بتونه کمک کنه به شدت تشکر می کنم ازش !

من یه نرم افزار می خوام که کارش آرشیو کردن محصول باشه ! البته بحث اصلا تجاری نیست . کاملا شخصیه . یعنی فرض کنید من یه تعدادی فیلم یا نوار کاست یا اصلا کتاب دارم که می خوام این ها رو به طور کامل و دقیق آرشیو کنم . یعنی یه لیست کامل . برای اینکه منظور رو بهتر برسونم فیلم رو مثال می زنم :

1- کد 2- نام اصلی 3- نام فارسی 4- کارگردان 5- بازیگران 6- ژانر و .......

البته که تا حالا چنین چیزی رو به فارسی یافت نکردم . فقط یه نرم افزار اجنبی یافتم که نیاز به کرک داشت و 15 تا بیشتر آرشیو نمی کرد.

طبعا اگه برنامه نویسی خوب بلد بودم خودم اقدام می کردم اما با اکسس درستش کردم که اصلا بهم نمی چسبه . exe نیست و ....

بالاخره اگه کمک کنید در دنیا و آخرت براتون دعا می کنم

Meisam Khan
04-01-2008, 16:43
دوست عزيز
movie collectors استفاده كن خيلي چيز خوبيه.

blogspot
04-01-2008, 20:24
دوست عزیز بی نهایت ممنونم ازت. اما فکر کنم نرم افزارش رایگان نیست. کرک براش سراغ داری ؟ ممنون می شم اگه بیشتر راهنمایی کنی و یا لینک بدی .

x_2007
04-01-2008, 22:36
سلام

eXtreme Movie Manager Deluxe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

usfelme
05-01-2008, 01:53
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

blogspot
05-01-2008, 09:01
دوستان عزیز بی نهایت ممنونم از لطفتون .

خیلی عالی بودن . اما کاش لینک کرک شون رو هم می دادید. نمی تونم بیابم !

usfelme
05-01-2008, 13:23
عزیز اونی من گذاشتم کرک نداشت اگه نداشت بگو فولشو میذارم

Mohsen6558
05-01-2008, 23:27
Collectorz.com Movie Collector Pro v5.3.1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرکه هم تست شده داخل فایل هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

blogspot
06-01-2008, 12:04
دوستان یعنی دمتون شدیدا گرم باشه

این برنامه eXtreme Movie Manager Deluxe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه شاهکار به تمام معناست . بی بدیل بود ! خیلی لذت بردم . کرک هم باهاش بود اتفاقا و خیلی خیلی لذت بردم . ممنونم از لطفتون

راستی تست نکردم ببنیم که با زبان فارسی رابطه اش چطوره ؟ می پذیره ؟!

راستی customize هم می شه ؟ مثلا آیتمی بهش اضافه کرد یا ....

بازم از لطف همگی ممنونم دوستان

خیلی زحمت کشیدید.

blogspot
06-01-2008, 12:07
توی برنامه eXtreme Movie Manager Deluxe ، اینکه می شه برنامه رو از روی اینترنت آپ دیت کرد و اطلاعات فیلم ها رو بدست آورد خیلی خوب بود. توی Collectorz.com Movie Collector Pro هم اینجور هست ؟ اگه هر دو این امکان رو دارن تفاوتشون چیه ؟ کدوم بهتر و کاملتره ؟!

blogspot
10-01-2008, 23:35
من بعد از کلی جستجو متوجه شدم که همه زبان هایی که برنامه eXtreme Movie Manager Deluxe ساپورت می کنه به صورت فایلهای جداگانه ای و با پسوند ini موجوده . من تصمیم گرفتم که تمام بخش هاش رو فارسی کنم . فایل رو در نوت پد باز کردم و ترجمه کردم بعضی قسمت هاش رو . بعد از اینکه تست گرفتم دیدم همه عبارات فارسی رو ، ؟؟؟ می گذاره . قالب فایل رو یونیکد کردم . این دفعه هیچی نیاورد . کدهای یونیکد رو جایگزین عبارات کردم ولی کدها رو تبدیل نکرد و دقیقا همون علائم رو آورد .

کسی راهی به ذهنش می رسه ؟ اگر کمک کنید می تونیم این برنامه فوق العاده رو فارسی کنیم و در اختیار سایر دوستان هم بگذاریم .

منتظر محبتتون می مونم

blogspot
13-01-2008, 11:47
کسی نمی خواد جواب ما رو بده؟

Mohsen6558
13-01-2008, 11:50
دوست عزیز این نمی شه که شما Encoding برنامه رو تغییر بدی باید ببینی زبان های دیگه چطوری نوشتن شما هم با اون فرمت بنویسی