PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمـــــــــــــــک کمـــــــــــــــــــــــ ـــــک

شکیبا
04-01-2008, 12:58
سلام سلام
بچه ها هارد گوشیم پریده نمیدونم چیکار کنم هیچی دیگه نداره ...نع عکس داره نع فیلم . ونه .....خواهشا کمکم کنید.
مدلشم v3i

Antonio Andolini
04-01-2008, 13:43
فک کنم این هزارمین تاپیک با عنوان کمک کمک دارم غرق می شوم لطفا به سوال من پاسخ دهید و.... باشه.
بهتر بود سوالتون رو تو عنوان تاپیک ذکر می کردید.

برا مشکلتون می تونید از برنامه های recovery استفاده کنید.

شکیبا
04-01-2008, 13:53
خب این برنامه چی هست حالا؟ چیکار باید بکنم؟

Corvette
04-01-2008, 15:41
دوسته من یکم اشتباه شده شما گفتی هارد این دوستمون هم اشتباهی گفتن نرم افزاره recovery.:38:...

شما باید بگی مموریه گوشی..!! خب یه بار درش بیار دوباره جاش بزن... ببین رویه رم ریدر چی؟؟؟ اونجام

نمیخونه؟؟؟ اصلا مموریت شناخته میشه توسطه گوشی؟؟؟ اگر گوشیه دیگه ای در دسترس داری روش

تست کن ..

شکیبا
04-01-2008, 15:43
هر کار میکنم کار نمیکنه
سیم کارتشم در اوردم اما انگار نع انگار:5:

Corvette
04-01-2008, 19:56
هر کار میکنم کار نمیکنه
سیم کارتشم در اوردم اما انگار نع انگار:5:

ربطی به سیم نداره... من کلی کار گفتم بکنی... کدوم هاشو انجام دادی؟؟؟ نتیجه چی شد..توضیح لطفن!!:5:

rozysara
05-01-2008, 09:33
دوست عزیز یه بار فرمت کن مموری رو ببین درست میشه من این کارو کردم درست شد

Antonio Andolini
05-01-2008, 10:36
دوسته من یکم اشتباه شده شما گفتی هارد این دوستمون هم اشتباهی گفتن نرم افزاره recovery.:38:...

شما باید بگی مموریه گوشی..!! خب یه بار درش بیار دوباره جاش بزن... ببین رویه رم ریدر چی؟؟؟ اونجام

نمیخونه؟؟؟ اصلا مموریت شناخته میشه توسطه گوشی؟؟؟ اگر گوشیه دیگه ای در دسترس داری روش

تست کن ..

عزیزم درست گرفتم ..... با نرم افزار recovery هم میشه ..... البته رو موتورولا امتحان نکردم ولی رو بیشتر گوشی ها با همین نرم افزار ها میشه.

Antonio Andolini
05-01-2008, 10:41
خب این برنامه چی هست حالا؟ چیکار باید بکنم؟
این برنامه برای برگردوندن اطلاعات از دست رفته است البته اگه wipo info نشده باشند.
هیچی این نرم افزار رو بگیر و بعد از این که memory گوشیتو رو کامپیوترت وصل کردی با این نرم افزار اطلاعات از دست رفته ات رو بر می گردونی البته تا اون موقع نباید به میزانی که می خوای اطلاعاتت رو برگردونی اطلاعات رو گوشیت کپی یا جا به جا کرده باشی. البته برای موترولا ها مطمئن نیستم ولی برای نوکیا ها و سونی اریکسون ها خودم امتحان کردم.

شکیبا
05-01-2008, 10:57
سلام سلام 100 تا سلام
ممنون از کمک همتون اما من یه ذره عجول تشریف دارم واسه همین دوباره از تو کامپیوتر همچیرو توش ریختم...:8:
بازم ممنون:46:

Corvette
05-01-2008, 15:59
این برنامه برای برگردوندن اطلاعات از دست رفته است البته اگه wipo info نشده باشند.
هیچی این نرم افزار رو بگیر و بعد از این که memory گوشیتو رو کامپیوترت وصل کردی با این نرم افزار اطلاعات از دست رفته ات رو بر می گردونی البته تا اون موقع نباید به میزانی که می خوای اطلاعاتت رو برگردونی اطلاعات رو گوشیت کپی یا جا به جا کرده باشی. البته برای موترولا ها مطمئن نیستم ولی برای نوکیا ها و سونی اریکسون ها خودم امتحان کردم.

که اینطور...معذرت.. لینکه نرم افزار هم می دادی دوسته من.. اصلا این نرم افزار جاوا هست یا سیسمبیان؟؟

Antonio Andolini
05-01-2008, 16:47
حجمش زیاده و سرعت منطقمون هم افتضاح هست ولی اگه روزی تو نت دیدمشو حتما همین جا می ذارمش.
درست نمی دونم جاوا هست یا سیمبیان مگه فرقی می کنه؟چون باید نرم افزار رو رو کامپیوتر نصب کنی.

anti_girl
05-01-2008, 23:13
مسعود جان من با اين نرم افزار كار كردم اين نرم افزار براي برگردوندنه اطلاعات hard هست و ايشون ميگن كه از اين نرم افزار ميشه براي بر گردوندنه اطلاعات مموري استفاده كرد نه جاواست نه سيمباين اين مر بوط به كامپيوتر ميشه

Corvette
05-01-2008, 23:18
بله.. منم اطلاع دارم از وجوده نرم افزارهایه recovery.. اما تا الان فکر میکردم رویه هارد دیسک کار میکنه...

طبقه ی گفته ی این دوستمون رویه مموری ها هم جواب میده... شما فقط اسمه دقیقش رو بگو دوسته عزیز

..ممنون..

anti_girl
06-01-2008, 01:05
مسعود جان مموري هم مثل هارد هست (تقريبا)

Antonio Andolini
06-01-2008, 01:25
بله.. منم اطلاع دارم از وجوده نرم افزارهایه recovery.. اما تا الان فکر میکردم رویه هارد دیسک کار میکنه...

طبقه ی گفته ی این دوستمون رویه مموری ها هم جواب میده... شما فقط اسمه دقیقش رو بگو دوسته عزیز

..ممنون..
اگه اشتباه نکنم اسمش Recover my files بود.

Corvette
06-01-2008, 15:48
مسعود جان مموري هم مثل هارد هست (تقريبا)

دقیقا نمی دونم تورج... از نظره سخت افزاری که 2 دنیایه متفاوت هستن.. ولی نمی دونم ساختاره فایل ها

تو هردوشون یکی هستش یا نه!!! اگر اطلاعاتی داری ممنون میشم در این ضمینه بدی:12:

اگه اشتباه نکنم اسمش Recover my files بود.

در هر حال ممنونم از شما..

anti_girl
07-01-2008, 10:26
دوست عزيز از نظر سخت افزاري كه اره با هم فرق دارن ولي ميشه با استفاده از اين نرم افزار فايل هاي از دست رفته رو دوباره برگردوند (البته همشو نميشه )

MCI
11-01-2008, 11:09
سلام بروبچ

من با این برنامه recovery کار کردم. یه فیلم تو رمم بود که اشتباهی پاک کرده بودم با این برنامه بازیابیش کردم.

البته گفتیه تورج درسته همشو نمیشه بازیابی کرد

farshidshd
11-01-2008, 11:16
سلام بروبچ

من با این برنامه recovery کار کردم. یه فیلم تو رمم بود که اشتباهی پاک کرده بودم با این برنامه بازیابیش کردم.

البته گفتیه تورج درسته همشو نمیشه بازیابی کرد

میشه یکم توضیح بدی که چطور این کارو کردی؟؟