PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تا این حد نا مطمئن!!!!

مرتضی nvcd
04-01-2008, 07:34
یکی از دوستان این موضوع رو بهم گفت .... نمی دونم شما هم می دونستید یا نه. ولی مهم اینه که واقعا راه حلی هست که بشه کاری کرد که اینقدردیگه تابلو نباشیم.

به این ادرس سر بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به راحتی در این ادرس ای پی شما به همراه ادرس دقیقا در گوگل مپ داده می شه...با نقشه دقیق محلی که شما الان هستید!!!

نمی شه کاری کرد که اینقدر ضایع معلوم نباشه ما از کجا داریم می نویسیم؟؟؟؟

DrXoX
04-01-2008, 08:42
سلام

راه های زیادی وجود داره دوست عزیز مثلا من الان وارد این سایت شدم شکل زیر:

برنامه های زیادی وجود داره یک کمی جستجو کنی حتما پیدا می کنی راستش من تو چند تا تاپیک معرفی کردم

ولی پستم رو پاک کردن دیگه نام نمی برم فقط می تونم بگم که حدود 20 تا از این برنامه ها وجود داره شاید هم

بیشتر که بیشترشون هم کار می کنن

من تهران هستم ولی تو شکل زیر زده عربستان سعودی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darvish1900
04-01-2008, 11:04
خوب دوست عزیز ای پی خواصیتش اینه که معلوم باشه هاب کجایی برا ی مخفی موندم باید از برنامه های تغییر ای پی مثل وی پی ان یا ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنی و کلا برنامه هایی که تغییر ای پی میدهند استفاده کنی

مرتضی nvcd
04-01-2008, 12:26
نمی دونم... من تا حالا امتحان نکردم تا ببینم هاید ای پی ها کار می کنن یا نه...

ولی مثل اینکه مال دوست عزیزمون کار می کرده که ایشون رو تو عربستان نشون داده....(نکنه واقعا تو عربستانی خودت خبر نداری؟!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DrXoX
04-01-2008, 12:46
نمی دونم... من تا حالا امتحان نکردم تا ببینم هاید ای پی ها کار می کنن یا نه...

ولی مثل اینکه مال دوست عزیزمون کار می کرده که ایشون رو تو عربستان نشون داده....(نکنه واقعا تو عربستانی خودت خبر نداری؟!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

:31: نه عزیزم مگه بیکارم که برم اونجا

اینم یکی دیگه:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Persian_Gun's
04-01-2008, 13:38
ولی برای منو درست نشون داد:27: