PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : favicon در fronpage

علی علی علی
04-01-2008, 02:34
سلام
چگون favicon رادر fronpage کد بدهیم تا در همان پی سی در هنگام تست کردن صفحه در کنار اسم سایت دیده شود.(بدون اینکه سایت رو در اینترنت آپلود کنیم)
با تشکر

neopersia
05-01-2008, 15:09
ببینید faveicon در اینترنت اکسپلورر 6 وقتی نمایش داده میشه که سایت رو به favorite اضافه کنید
اینکه تو کامپیوتر خودتون بخواید اونو امتحان کنید اگه یه سرور نصب کرده باشید میتونید تو localhost آزمایش کنید ولی اینکه مستقیم فایلها رو از تو هارد باز کنید و بخواید faveicon نمایش داده بشه فکر نمیکنم بشه ولی خودم تا حالا امتحان نکردم

علی علی علی
06-01-2008, 20:21
ببینید faveicon در اینترنت اکسپلورر 6 وقتی نمایش داده میشه که سایت رو به favorite اضافه کنید
اینکه تو کامپیوتر خودتون بخواید اونو امتحان کنید اگه یه سرور نصب کرده باشید میتونید تو localhost آزمایش کنید ولی اینکه مستقیم فایلها رو از تو هارد باز کنید و بخواید faveicon نمایش داده بشه فکر نمیکنم بشه ولی خودم تا حالا امتحان نکردم
دقیقا منظورو همون جمله اخره(از روی هارد)؟

tabriz-info
10-01-2008, 20:31
nopersia به خوبی پاسخ دادند
یا باید با استفاده از نرم افزارهای مربوطه سایت رو تو لوکال هاست فعال کنید

ولی فکر میکنم بشه خوب یه بار امتحان کن شما که favicon رو ساختید خوب تو تگ متا که میخواهید ادرس فایل favicon رو بدید به جای هاست ادرس فایل تو هارد خودتون رو بدید فکر میکنم بشه
البته اگر از فایرفاکس یا اپرا استفاده کنی بدون اضافه کردن به فاویریت هم میتونی فاو ایکون رو ببینی

علی علی علی
13-01-2008, 03:53
nopersia به خوبی پاسخ دادند
یا باید با استفاده از نرم افزارهای مربوطه سایت رو تو لوکال هاست فعال کنید

ولی فکر میکنم بشه خوب یه بار امتحان کن شما که favicon رو ساختید خوب تو تگ متا که میخواهید ادرس فایل favicon رو بدید به جای هاست ادرس فایل تو هارد خودتون رو بدید فکر میکنم بشه
البته اگر از فایرفاکس یا اپرا استفاده کنی بدون اضافه کردن به فاویریت هم میتونی فاو ایکون رو ببینیlv
مرسی اما کار نکرد.
راهی به ذهن کسی نمیرسه؟
(از رو هراد بشه favicon رو اجرا کرد؟)

neopersia
13-01-2008, 23:18
آخه این همه اصرار برای چیه؟

علی علی علی
14-01-2008, 13:11
آخه این همه اصرار برای چیه؟
باید یه پروژه دانشگاهی ترتیب بدم میخوام که faiv icon توش نمایش داده بشه.