PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه پیشنهاد خفن (حتما نظر بدین)

ninja573
03-01-2008, 00:05
سلام.
من چند وقت پیش با یه یارو آمریکایی که سه بعدی کار هم بود چت میکردم. اول فکر کرد که من هندی هستم.
بعد که بهش گفتم ایرانی هستم با یه مشت شکل که نشون دهنده مسخره کردن بود مثل این(:27:) به من گفت که مگه تو ایران کامپیوتر هم هست.
من خیلی عصبانی شدم و بعد ناراحت شدم که چرا نمیتونم جواب این یارو رو بدم.

حالا این فکر به نظرم رسید که ما باهم یه کار سنگین رو شروع کنیم. یه عکس ثابت با جزییات زیاد.
ما می تونیم کار رو تقسیم کنیم و هر کسی به اندازه توانش کار انجام بده.
محدودیت زمانی هم نداریم. میتونیم یه کاری رو با هم بسازیم که حرفه ای ترین گرافیستهای cg هم کم بیارن تا حال یه مشت آدمی که تمدنشون به 300 سال نمیرسه رو بگیریم و بگیم که هنوز هم ما برتریم.
به امضا من دقت کنید. ما باید خودمون رو باور داشته باشیم.

اگه هر نظری دارین بگید.

Aminzikzak
03-01-2008, 00:25
خب نینجا جان سخت نگیر حالا یکی از برادران اهل کفر یه حرفی زده ، بگذار فکر کنند ما کامپیوتر نداریم ...
این یارو یا مثت بوده یا نعشه ...
این همه ایرانی تو سی جی ریخته ...

mOhamm4D
03-01-2008, 00:42
نظر جالبيه

RezaTayebiJ
03-01-2008, 00:45
بی خیال ... ضمنا بقول امین ایرانی های زیادی تو cg هستن که بعضی هاشون کارشون خیلی خوبه.

amin2000
03-01-2008, 09:29
منم با امین موافقم

خب نینجا جان سخت نگیر حالا یکی از برادران اهل کفر یه حرفی زده ، بگذار فکر کنند ما کامپیوتر نداریم ...
این یارو یا مثت بوده یا نعشه ...
این همه ایرانی تو سی جی ریخته ...

linkin_park
03-01-2008, 11:39
من که پایه هر کاری هستم ... اگه بچه ها موافقت کنن ...

ninja573
03-01-2008, 12:15
من میگم ما که میتونیم یه کار باحال بسازیم خوب چرا همتون میگید بیخیال.
ما اینقدر خودمون رو نشون ندادیم که اونها هر جرو خواستن نشون دادند.
اون ایرانی هایی هم که تو cg هستن همه فکر میکنن که عرب هستن. همونطور که همه دانشمندای مارو عرب میدونن.
اگه پایه هستین یه طرح خیلی قشنگ باستانی مثل تخت جمشید ولی خیلی عظیم و باشکوه بسازیم.
تازه میتونیم از انجمن گرافیک دو بعدی هم کمک بگیریم برای قشنگتر شدن کار.

این میتونه قشنگترین کار ایرانیها باشه.

interior_design
03-01-2008, 12:26
بیخیال .......... بذار کارمونو بکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninja573
03-01-2008, 14:13
بابا ایول به این همه وطن پرست.
من فکر کردم الان خون شما به جوش میاد و میاید همکاری کنید.
البته باید فکرش رو میکردم.اگه یه نگاه به وضع کشور می انداختم می فهمیدم که اگه ما وطن پرست بودیم الان وضعمون این طوری نبود.

واقعا خدا رحمت کنه ناصر خسرو را که میگه "گفتا زکه نالیم که از ماست که بر ماست"

titane.boy.max
03-01-2008, 15:19
من و گلادياتور هم پايه ايم . مدلينگو بيشتر هستيم.

email: titane_boy@yahoo.com

moslem.station@yahoo.com
titane boy
رو طرحش بايد بيشتر مشورت بشه.:8:

interior_design
03-01-2008, 15:23
نینجا جون رندرشو بده به من

RezaTayebiJ
03-01-2008, 15:26
چون ربطی به اینجا نداشت ادیتش کردم!

linkin_park
03-01-2008, 15:36
آخه شهاب جان من اگه بخوام هم نمیتونم ... چون پشم هم بارم نیست میام گند میزنم به کارتون ... مثل احمدی نژاد تررر میرنم به همه چی :d

خودت دقیقا میدونی چی قراره بسازی ؟!

interior_design
03-01-2008, 15:38
شهاب هر چی میخوای بسازی رندرشو بده من

hadi665
03-01-2008, 17:25
خوب زیاد غیرتی نشو
اونا که جمعی کاری رو انجام نمی دند
خوب ما هم از اونا چیزی کم نداریم
ولی نیازی نیست این و ثابت کنیم
.
من سرم واقعا شلوغه و بیشترم میشه وگرنه کمکتون میکردم
اگه میخوایین این کارو انجام بدین
باید پرانگیزه باشین

mohrd
03-01-2008, 18:56
فکر خوبی است.
اگه دوستان همکاری کنند می تونیم اسم ایران رو تو جهان معروف تر کنیم

ninja573
03-01-2008, 21:08
دم همتون گرم.
باور کنید به نفع خودمون هم هست.
من میگم حالا که بچه ها موافق هستن، هر کسی نظرش رو راجع به موضوع بنویسه.
با هم به تفاهم که رسیدیم کار رو شروع می کنیم و هر کس تو هر زمینه ای که تخصص داره کار رو انجام میده.
برای کار باید یه باتجربه مسئول بشه.
البته اگه خود امین زیکزاک بود چون همکار انجمن هست خودش مسئول میشد. اگر نه یکی مثل interior_design مسئول تقسیم کار و هماهنگی میکنیم.

به هر حال از این به بعد نظرتون رو راجع به موضوع بگید.

:11::11::11::11:خیلی ممنون از همکاریتون.:11::11::11::11:

ninja573
03-01-2008, 21:20
من و گلادياتور هم پايه ايم . مدلينگو بيشتر هستيم.

email: titane_boy@yahoo.com

moslem.station@yahoo.com
titane boy
رو طرحش بايد بيشتر مشورت بشه.:8:
دمتون گرم.
درمورد طرح نظرتون رو بگید.

آخه شهاب جان من اگه بخوام هم نمیتونم ... چون پشم هم بارم نیست میام گند میزنم به کارتون ... مثل احمدی نژاد تررر میرنم به همه چی :d

خودت دقیقا میدونی چی قراره بسازی ؟!

من کارت رو دیدم. چرا اینقدر شکسته نفسی میکنی؟
موضوع رو هم مشخص میکنیم.
بهتر یه موضوع باستانی با مفهوم باشه.یعنی توش مثلا نشون بدیم ایران مهد تمدن جهان هست.

شهاب هر چی میخوای بسازی رندرشو بده من

چشم. شما که کارت تو زمینه های دیگه هم درسته. میتونی تو هر زمینه ای کمکمون کنی.

خوب زیاد غیرتی نشو
اونا که جمعی کاری رو انجام نمی دند
خوب ما هم از اونا چیزی کم نداریم
ولی نیازی نیست این و ثابت کنیم
.
من سرم واقعا شلوغه و بیشترم میشه وگرنه کمکتون میکردم
اگه میخوایین این کارو انجام بدین
باید پرانگیزه باشین

اتفاقا رمز موفقیت اونها گروهی کار کردنشون هست. درسته که به تنهایی می تونن کارهای خیلی قشنگ بسازن. ولی ما اگه گروه بشیم مطمئنا از کارهای اونا قشنگتر میسازیم.
در مورد انگیزه باهات موافقم. من که فکر کنم به قدر کافی انگیزه دارم.
اگه وقت کردی حتما کمکمون کن. خوشحال میشیم.

فکر خوبی است.
اگه دوستان همکاری کنند می تونیم اسم ایران رو تو جهان معروف تر کنیم

ممنون.

yoosef_st
03-01-2008, 21:27
تازه این که فکر میکنه کامپیوتر نداریم که چیزی نیست. فکر میکنن تلویزیون هم نداریم.
به نظر من که پر هم بیراه نگفته. هر چیزی لیاقت میخواد. وقتی هم که مردم یه کشوری مثل همین ایران خودمون لیاقت یه چیزی رو ندارن، ندارن دیگه. ناراحتی نداره که ناراحت میشی عزیز جون.
در مورد امضات هم احتمالا اون مردان سرزمین ایران توی یه کشور دیگه ای بهش دست یافتن.

linkin_park
03-01-2008, 21:37
تازه این که فکر میکنه کامپیوتر نداریم که چیزی نیست. فکر میکنن تلویزیون هم نداریم.
به نظر من که پر هم بیراه نگفته. هر چیزی لیاقت میخواد. وقتی هم که مردم یه کشوری مثل همین ایران خودمون لیاقت یه چیزی رو ندارن، ندارن دیگه. ناراحتی نداره که ناراحت میشی عزیز جون.
در مورد امضات هم احتمالا اون مردان سرزمین ایران توی یه کشور دیگه ای بهش دست یافتن.

ببخشید شما 3D کار میکنید که اینجا نظر میدید ؟! شهاب جان گفت بچه هایی که پایه تشکیل کار گروهی هستن بیان اعلام آمادگی کنن ... از کسی نظر نخواست ...

ninja573
03-01-2008, 21:43

عزیز من ممکن یه تعریف از لیاقت برای من بگی تا شما رو تایید کنم؟
ما لیاقت چه چیزی رو نداریم؟
تا وقتی مردم مملکت ما نسبت به خودشون یه همچین تفکری داشته باشن و مثل آدمای ترسو جای ساختن کشورشون به فکر فرار باشن وضع ما تغییری نمیکنه.
من مطمئنم که شما خودت هم نمی دونی چی میگی. اگه لیاقت نداشتن 6000 سال بزرگترین تمدن دنیا نمیشدن.
شما کتاب "ما چگونه ما شدیم" رو بخون. اون وقت فکر کنم حرفت رو پس بگیری.

ninja573
03-01-2008, 21:48
این کار ما میتونه حتی جوابی برای فیلم 300 هم باشه.
از این به بعد راجع به موضوع بحث میکنیم.

hamid 3a
04-01-2008, 02:37
منم موافقم با نینجا چون هم برای اولین بار یه کار گروهی انجام دادین هم معروف میشین هم رابطه اعضا با هم بهتر میشه هم تواناییه این مجموعه معلوم میشه. ولی ببخشید که نمیتونم همراهیتون کنم چون من هیچی بلد نیستم. امید وارم کارتون پیش بره ولی یکی زود تر باید گروهو جمع کنه تا همه نزدن زیر حرفشون چون خیلی ها به فکر این که این کار عملی نیست میگن ما هم هستیم. پس زود تر گروهو جمع کنین یکی هم بره سراغ دو بعدی کارا بهشون اطلاع بده.

مرتضی nvcd
04-01-2008, 07:48
اخر چی شد؟

مشت محکم رو می خواید بزنید یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

linkin_park
04-01-2008, 10:02
از این پست به بعد فقط و فقط باید در مورد موضوع بحث بشه .....
---------------------------------------------------------------------------
اولین ویژگی موضوع اینه که نباید رئال باشه ... اصلا ! چون کار روال هیچ وقت باقی نمی مونه ....
پس یه کار نیمه فانتزی .......
و دومین ویژگی اش اینه که باید غرور ملی رو توش نشون بده اما نه به شکل نمادین و شعار گونه ...
سومین این که نباید مستقیم فیلم 300 یا کس خاصی رو مخاطب این اثر قرار داد ...

این ویژگی هاییه که مد نظر من بود ... حالا خود موضوعو بچسبین ...

در ضمن کار کلی رو باید بدیم به یکی از بچه ها که سیستمشم بکشه ! چون خیلی کار سنگین خواهد شد !

ninja573
04-01-2008, 15:19
در مورد موضوع ما میتونیم مثلا یه شهر بزرگ و با عظمت رو بساریم.
البته قبول دارم نباید زیاد واقع گرایانه عمل کنیم.
ما هم باید هنر خودمون و هم تمدن خودمون رو تو چندتا عکس نشون بدیم.

هر کسی هر نظری داره بگه حتی اگه نمی خواد با ما همکاری کنه.

ninja573
04-01-2008, 15:25
منم موافقم با نینجا چون هم برای اولین بار یه کار گروهی انجام دادین هم معروف میشین هم رابطه اعضا با هم بهتر میشه هم تواناییه این مجموعه معلوم میشه. ولی ببخشید که نمیتونم همراهیتون کنم چون من هیچی بلد نیستم. امید وارم کارتون پیش بره ولی یکی زود تر باید گروهو جمع کنه تا همه نزدن زیر حرفشون چون خیلی ها به فکر این که این کار عملی نیست میگن ما هم هستیم. پس زود تر گروهو جمع کنین یکی هم بره سراغ دو بعدی کارا بهشون اطلاع بده.

اگه شما هم همکاری کنی خیلی خوب میشه. در مورد دو بعدی کارها هم باید یکی اطلاع بده.

اخر چی شد؟

مشت محکم رو می خواید بزنید یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا اون بنده خدا مرد اینقدر با چکش زدی تو سرش.
آره کار رو شروع کردیم.

C0nd@ct0r
04-01-2008, 19:07
منم همکاری میکنم
pc خوبی دارم و adsl 1000
تا جایی مکس بلدم !!!!

hrgh2
04-01-2008, 20:32
نینجا جان منم هستم ( البته بعد از امتحانات)
اما این کار حد اقل مستلزم رابطه بیشتر و نزدیکتر بین اعضاست و نیاز به موضوعی قوی والبته ست افزارهای قدرتمند هست.
من برای موضوع کار من چند موضوع را پیشنهاد میکنم:
1- ساخت یکی از جنگهای کورش کبیر
2- ساخت تخت جمشید
3 ساخت شخصیتهای بزرگ تاریخی
من یک پیشنهاد دیگه هم دارم اونم ساخت گارد جاویدان هخامنشیان یا به قول خارجی ها immortals هست که اونا تا تونستند توی فیلمهاشون به قول معروف خرابشون کردند

و در آخر منم از همه دوستان میخواهم که همکاری کنند تا یک گروه قوی و خوب را تشکیل بدیم.

خوب در کل میتونید روی من هم حساب باز کنید هر چند هم که هنوز مبتدی هستم
البته همونطور که میدونید مدلهای سه بعدی زیادی از تخت جمشید که در اصل پارسه هست ساخته شده اما هیچ یک قوی و با کیفیت بالا نیستند.

و یک سوال اونم اینکه حالا فرضا که ما این کار را انجام دادیم به نظر شما اونوقت اون کار را میخواهیم چه کار کنیم به عبارتی دیگه میخواهیم کجا معرفیش کنیم یا باهاش چه کار کنیم.

interior_design
04-01-2008, 20:35
آقا من تخت جمشید هستم خفن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gladiator group
05-01-2008, 08:24
بابا دمتون گرم انگار کم کم دارید راه می افتید من یکی که خیلی دوست دارم هر چه سریعتر یه موضوع پیدا بشه و من هم یه قسمتش رو بسازم من مدلینگ رو بیشتر دوست دارم.

در مورد موضوع هم باید خیلی فکر و مشورت کنیم که یه وقتی آخرش به مشکلی بر نخوریم یا اینکه پشیمون بشیم باید یه موضوعی باشه که ساختنش راحت و ساده باشه اما در آخر یه چیزی به وجود بیاد که خیلی با حال باشه
منظورم از ساده این نیست که یه چیزی رو بسازیم که فرداش یه نفر بهترش رو بسازه منظورم اینه که یه چیزی باشه که بشه گروهی انجامش داد .هر چی قسمت هاش بیشتر باشه بهتره

به هر حال من یکی که پایه ام دوست دارم به اون خارجی ها که کامپیوتر به زبون خودشونه ولی از ما کتر حالیشون میشه بفهمونیم که ما بهترینیم. پس دست به کار بشید.

linkin_park
05-01-2008, 11:18
به نظر من تک فریم نسازیم ! انیمیشن چطوره ؟! خدا رو چه دیدی شاید همینطوری کشکی کشکی یه گروه 3d تشکیل دادیم ؟!

من که میگم انیمیشن تاثیرش بیشتره و میتونه به عنوان یه نمونه کار خوب برامون بمونه ...

hrgh2
05-01-2008, 17:56
منم با علی موافقم اما به نظر من ساخت انیمیشن به صورت گروهی اونم از راه دور تقریبا غیر ممکنه ولی به نظر من هم با ساخت یک فریم اثری ماندگار را به وجود نمیشه اورد

ninja573
05-01-2008, 22:00
من هم خودم به این نتیجه رسیدم که با تک فریم نمیشه کاری کرد.
ولی چندتا مشکل وجود داره:
1-برای انیمیشن نیاز به یه کارگردان و نویسنده هست.
2-باری انیمیشن نیاز داریم که همگی با هم یه جا جمع بشیم.
3-نیاز به یه تهیه کننده هست که از نظر مالی تامین کنه.البته این رو میشه حل کرد. چون صدا و سیما بودجه خوبی برای انیمیشن گذاشته.
4-من کنکور دارم.

اگه همه موافق با انیمیشن هستن و می خوان یه گروه تشکیل بدیم، نظرتون رو بگید. بعدش میشه دنبال کارهای دیگه بریم.
اگه گروه تشکیل بشه من تا بعد از کنکور نمی تونم همکاری کنم ولی بعد از کنکور به گروه می پیوندم.

به هر حال برای ایجاد گروه حرفه ای باید یه پشتیبان مالی وجود داشته باشه.
مثلا یه شرکت انیمیشن سازی مثل صبا. ما میتونیم به عنوان یه گروه انیمیشن سه بعدی وارد این شرکت بشیم.

نظرتون رو بگید.

hadi665
06-01-2008, 00:12
من هم خودم به این نتیجه رسیدم که با تک فریم نمیشه کاری کرد.
ولی چندتا مشکل وجود داره:
1-برای انیمیشن نیاز به یه کارگردان و نویسنده هست.
2-باری انیمیشن نیاز داریم که همگی با هم یه جا جمع بشیم.
3-نیاز به یه تهیه کننده هست که از نظر مالی تامین کنه.البته این رو میشه حل کرد. چون صدا و سیما بودجه خوبی برای انیمیشن گذاشته.
4-من کنکور دارم.

اگه همه موافق با انیمیشن هستن و می خوان یه گروه تشکیل بدیم، نظرتون رو بگید. بعدش میشه دنبال کارهای دیگه بریم.
اگه گروه تشکیل بشه من تا بعد از کنکور نمی تونم همکاری کنم ولی بعد از کنکور به گروه می پیوندم.

به هر حال برای ایجاد گروه حرفه ای باید یه پشتیبان مالی وجود داشته باشه.
مثلا یه شرکت انیمیشن سازی مثل صبا. ما میتونیم به عنوان یه گروه انیمیشن سه بعدی وارد این شرکت بشیم.

نظرتون رو بگید.

نمیدونم شاید تو راست بگی :13:
ولی ...
ول کن ...
انشا ا.. اسپانسر گیر بیارید
خلاصه من حاضر به همکاریم ولی اگه کار سرو سامون داشته باشه
فقط بحثو زودتر به نتیجه برسونید لطفا

gladiator group
06-01-2008, 07:56
من هم با نینجا موافقم ولی فعلا در مورد این موضوع بهتره تک فریم باشه چون اگه حرف نینجا هم درست باشه حالا حالا ها طول میکشه تا کارمون راه بیفته پس بهتره فعلا تک فریم از راه دور درست کنیم

پس بهتره فعلا به فکرر موضوع باشید به نظر من این موضوع ها خوبن:
تخت جمشید-یک دسته قاز در حال پرواز-میدان آزادی با جزیات دقیق
شما هم نظر بدین

titane.boy.max
06-01-2008, 11:08
بچه ها اگه پايه باشيد من ترتيب اقامت يك ماهتونو به صورت رايگان با تمام امكانات تو يكي از هتل هاي شيراز ميدم بيايد با هم يه كاري ميكنيم.

hrgh2
06-01-2008, 17:28
خوب تایتان جان اگه شیراز باشه منم هستم ( اخه من مرودشتی هستم )
اما ملت نمیتونند کارهاشون را ول کنند و بیاند شیراز واسه ساخت انیمیشن

Reza3D
06-01-2008, 23:32
سلام بر تمامی دوستان :

آقای ninja573 همه هم این طوری نیستند این بابا یک اوسکل بیشتر نبوده که این حرف را زده , خود من دفعه اول که با Eric Maslowski آشنا شدم و بهش گفتم ایرانی هم هستم تازه خیلی تحویل گرفت و من هر چه آموزش ازش درخواست کردم یا منبع بهم معرفی کرد یا خودش برایم آموزشی درست کرد در ضمن شماره تماس هایش را هم به من داد . حالا کار نداریم در کل کسی که شما باهاش چت می کرید یک آدمی بوده که ... به احترام بچه ها نمی گم .

ولی اگر پروژه ایی در میان باشه من در سیستم های زره ایی می تونم بهتون کمک کنم البته اگر قابل بدونید .

موفق باشید .

gladiator group
07-01-2008, 00:55
بابا شما چقدر خونسردین!!!

animator_blred
07-01-2008, 01:29
من با هات موافقم و اگه بخواهی میتونیم تا کار را شروع کنیم در ضمن من وب یایتم راه انداختم میتونیم برای معرفی از اونم استفاده کنیم.

animator_blred
07-01-2008, 01:33
این که ما انیمیشن یسازیم غیر ممکنه ،بنا به دلایلی که دوستان گفتن.اما یک کار محشر هم به نظر من میتونه پایه تشکیل گروه رو بده درضمن فکر رندر کردن هم باشید برای رندر انیمیشن باید یک رندر شبکه ای راه بیاندازیم.

gladiator group
07-01-2008, 02:06
این که ما انیمیشن یسازیم غیر ممکنه ،بنا به دلایلی که دوستان گفتن.اما یک کار محشر هم به نظر من میتونه پایه تشکیل گروه رو بده درضمن فکر رندر کردن هم باشید برای رندر انیمیشن باید یک رندر شبکه ای راه بیاندازیم.

ایول ببا شما هم دست به کار بشید این قدر خونسرد نباشید مثلا شما ایرانی هستید ها
از خودتون دفع کنید!!!:33::26::9:

Reza3D
07-01-2008, 02:11
بابا شما چقدر خونسردین!!!

بابا کی خونسرد هست من یکی به جای پایه چهارپایه هستم برای کار بر ضد اینها .
حتما شروع کنید من هم در سایتم تبلیغات را درست می کنم و بچه ها را دعوت می کنم .

vias
07-01-2008, 02:21
ما که فعلا اگر خدا بخواد مدت ها در Cg جاسوس هستیم .

Reza3D
07-01-2008, 02:26

حتما باید این کار را بکنیم . برای این کار روی من هم می تونید حساب باز کنید .

gladiator group
07-01-2008, 02:59

ایول داری انگار دیگه خون همه به جوش اومده پس یک موضوع رو مشخص کنید تا دست به کار بشیم هر کسی یه چیزی رو می سازی تا بعد دم همگی تون گرم.:8::10::8:

ninja573
07-01-2008, 15:04
سلام بر تمامی دوستان :

آقای ninja573 همه هم این طوری نیستند این بابا یک اوسکل بیشتر نبوده که این حرف را زده , خود من دفعه اول که با Eric Maslowski آشنا شدم و بهش گفتم ایرانی هم هستم تازه خیلی تحویل گرفت و من هر چه آموزش ازش درخواست کردم یا منبع بهم معرفی کرد یا خودش برایم آموزشی درست کرد در ضمن شماره تماس هایش را هم به من داد . حالا کار نداریم در کل کسی که شما باهاش چت می کرید یک آدمی بوده که ... به احترام بچه ها نمی گم .

ولی اگر پروژه ایی در میان باشه من در سیستم های زره ایی می تونم بهتون کمک کنم البته اگر قابل بدونید .

موفق باشید .

درسته همه اینطوری نیستن.ولی اکثرشون همینطوری فکر میکنن.
مثلا یه بار تو تلویزیون داشت با یکی از نخبه ها بحث میکرد که می گفت وقی رفته بوده برای المپیاد یکی بهش گفته : "شما تو ایران هنوز با شتر رفت و آمد میکنید؟"

شما اگه با ما همکاری کنید که دیگه خیلی عالی میشه.

من با هات موافقم و اگه بخواهی میتونیم تا کار را شروع کنیم در ضمن من وب سایتم راه انداختم میتونیم برای معرفی از اونم استفاده کنیم.

ممنون دوست عزیز.

درسته. انیمیشن نمیشه اینجوری ساخت.
ولی با یه عکس هم کاری نمیشه کرد.

بابا کی خونسرد هست من یکی به جای پایه چهارپایه هستم برای کار بر ضد اینها .
حتما شروع کنید من هم در سایتم تبلیغات را درست می کنم و بچه ها را دعوت می کنم .

شما که استاد ما هستی. ممنون از همکاریت.

ما که فعلا اگر خدا بخواد مدت ها در Cg جاسوس هستیم .

جاسوس؟؟؟ جاسوسی برای کی؟

دم شما گرم.

ninja573
07-01-2008, 15:23
من میگم که اگه می خوایم کاری بسازیمم بهتره که یه انیمیشن باشه.
اگه پایه تشکیل گروه هستید، از همین الان اعلام کنید.
حالا قرار نیست که ما همین الان یه کار بسازیم.
می تونیم اول یه گروه خیلی خوب تشکیل بدیم. بعد دنبال یه پشتیبان می گردیم.
ما حتی می تونیم کارهای بلند سینمایی هم بسازیم.
به هر حال اولش باید از 0 شروع کنیم.

حالا نظرتون رو بگید اگه پایه هستین گروه رو تشکیل بدیم.

meysammomeni
07-01-2008, 16:30
اقا من يه موضوعه توپ دارم
افسانه ي ارش يكي از افسانه هايه ايراني!!
به صورت شعره كه سياوش كسرايي نوشته اگه نگاه كنين يه تيكشو تو امضام مي بينين
به نظره من كه بي نظيره
اين هم شعرش حتما بخونين (از دست ميدينا !! )

برف مي بارد
برف مي بارد به روي خار و خاراسنگ
كوهها خاموش
دره ها دلتنگ
راه ها چشم انتظار كارواني با صداي زنگ
بر نمي شد گر ز بام كلبه هاي دودي
يا كه سوسوي چراغي گر پيامي مان نمي آورد
رد پا ها گر نمي افتاد روي جاده هاي لغزان
ما چه مي كرديم در كولاك دل آشفته دمسرد ؟
آنك آنك كلبه اي روشن
روي تپه روبروي من
در گشودندم
مهرباني ها نمودندم
زود دانستم كه دور از داستان خشم برف و سوز
در كنار شعله آتش
قصه مي گويد براي بچه هاي خود عمو نوروز
گفته بودم زندگي زيباست
گفته و ناگفته اي بس نكته ها كاينجاست
آسمان باز
آفتاب زر
باغهاي گل
دشت هاي بي در و پيكر
سر برون آوردن گل از درون برف
تاب نرم رقص ماهي در بلور آب
بوي خاك عطر باران خورده در كهسار
خواب گندمزارها در چشمه مهتاب
آمدن رفتن دويدن
عشق ورزيدن
غم انسان نشستن
پا به پاي شادماني هاي مردم پاي كوبيدن
كار كردن كار كردن
آرميدن
چشم انداز بيابانهاي خشك و تشنه را ديدن
جرعه هايي از سبوي تازه آب پاك نوشيدن
گوسفندان را سحرگاهان به سوي كوه راندن
همنفس با بلبلان كوهي آواز خواندن
در تله افتاده آهوبچگان را شير دادن
نيمروز خستگي را در پناه دره ماندن
گاه گاهي
زير سقف اين سفالين بامهاي مه گرفته
قصه هاي در هم غم را ز نم نم هاي باران شنيدن
بي تكان گهواره رنگين كمان را
در كنار بان ديدن
يا شب برفي
پيش آتش ها نشستن
دل به روياهاي دامنگير و گرم شعله بستن
آري آري زندگي زيباست
زندگي آتشگهي ديرينه پا برجاست
گر بيفروزيش رقص شعله اش در هر كران پيداست
ورنه خاموش است و خاموشي گناه ماست
پير مرد آرام و با لبخند
كنده اي در كوره افسرده جان افكند
چشم هايش در سياهي هاي كوره جست و جو مي كرد
زير لب آهسته با خود گفتگو مي كرد
زندگي را شعله بايد برفروزنده
شعله ها را هيمه سوزنده
جنگلي هستي تو اي انسان
جنگلی روييده آزاده
بي دريغ افكنده روي كوهها دامن
آشيان ها بر سر انگشتان تو جاويد
چشمه ها در سايبان هاي تو جوشنده
آفتاب و باد و باران بر سرت افشان
جان تو خدمتگر آتش
سر بلند و سبز باش اي جنگل انسان
زندگاني شعله مي خواهد صدا سر داد عمو نوروز
شعله ها را هيمه بايد روشني افروز
كودكانم داستان ما ز آرش بود
او به جان خدمتگزار باغ آتش بود
روزگاري بود
روزگار تلخ و تاري بود
بخت ما چون روي بدخواهان ما تيره
دشمنان بر جان ما چيره
شهر سيلي خورده هذيان داشت
بر زبان بس داستانهاي پريشان داشت
زندگي سرد و سيه چون سنگ
روز بدنامي
روزگار ننگ
غيرت اندر بندهاي بندگي پيچان
عشق در بيماري دلمردگي بيجان
فصل ها فصل زمستان شد
صحنه گلگشت ها گم شد
نشستن در شبستان شد
در شبستان هاي خاموشي
مي تراويد از گل انديشه ها عطر فراموشي
ترس بود و بالهاي مرگ
كس نمي جنبيد چون بر شاخه برگ از برگ
سنگر آزادگان خاموش
خيمه گاه دشمنان پر جوش
مرزهاي ملك
همچو سر حدات دامنگستر انديشه بي سامان
برجهاي شهر
همچو باروهاي دل بشكسته و ويران
دشمنان بگذشته از سر حد و از بارو
هيچ سينه كينه اي در بر نمي اندوخت
هيچ دل مهري نمي ورزيد
هيچ كس دستي به سوي كس نمي آورد
هيچ كس در روي ديگر كس نمي خنديد
باغهاي آرزو بي برگ
آسمان اشك ها پر بار
گر مرو آزادگان دربند
روسپي نامردان در كار
انجمن ها كرد دشمن
رايزن ها گرد هم آورد دشمن
تا به تدبيري كه در ناپاك دل دارند
هم به دست ما شكست ما بر انديشند
نازك انديشانشان بي شرم
كه مباداشان دگر روزبهي در چشم
يافتند آخر فسوني را كه مي جستند
چشم ها با وحشتي در چشمخانه هر طرف را جست و جو مي كرد
وين خبر را هر دهاني زير گوشي بازگو مي كرد
آخرين فرمان آخرين تحقير
مرز را پرواز تيري مي دهد سامان
گر به نزديكي فرود آيد
خانه هامان تنگ
آرزومان كور
ور بپرد دور
تا كجا ؟ تا چند ؟
آه كو بازوي پولادين و كو سر پنجه ايمان ؟
هر دهاني اين خبر را بازگو مي كرد
چشم ها بي گفت و گويي هر طرف را جست و جو مي كرد
پير مرد اندوهگين دستي به ديگر دست مي ساييد
از ميان دره هاي دور گرگي خسته مي ناليد
برف روي برف مي باريد
باد بالش را به پشت شيشه مي ماليد
صبح مي آمد پير مرد آرام كرد آغاز
پيش روي لشكر دشمن سپاه دوست دشت نه دريايي از سرباز
آسمان الماس اخترهاي خود را داده بود از دست
بي نفس مي شد سياهي دردهان صبح
باد پر مي ريخت روي دشت باز دامن البرز
لشكر ايرانيان در اضطرابي سخت درد آور
دو دو و سه سه به پچ پچ گرد يكديگر
كودكان بر بام
دختران بنشسته بر روزن
مادران غمگين كنار در
كم كمك در اوج آمد پچ پچ خفته
خلق چون بحري بر آشفته
به جوش آمد
خروشان شد
به موج افتاد
برش بگرفت ومردي چون صدف
از سينه بيرون داد
منم آرش
چنين آغاز كرد آن مرد با دشمن
منم آرش سپاهي مردي آزاده
به تنها تير تركش آزمون تلختان را اينك آماده
مجوييدم نسب
فرزند رنج و كار
گريزان چون شهاب از شب
چو صبح آماده ي ديدار
مبارك باد آن جامه كه اندر رزم پوشندش
گوارا باد آن باده كه اندر فتح نوشندش
شما را باده و جامه
گوارا و مبارك باد
دلم را در ميان دست مي گيرم
و مي افشارمش در چنگ
دل اين جام پر از كين پر از خون را
دل اين بي تاب خشم آهنگ
كه تا نوشم به نام فتحتان در بزم
كه تا كوبم به جام قلبتان در رزم
كه جام كينه از سنگ است
به بزم ما و رزم ما سبو و سنگ را جنگ است
در اين پيكار
در اين كار
دل خلقي است در مشتم
اميد مردمي خاموش هم پشتم
كمان كهكشان در دست
كمانداري كمانگيرم
شهاب تيزرو تيرم
ستيغ سر بلند كوه ماوايم
به چشم آفتاب تازه رس جايم
مرا تيري است آتش پر
مرا باد است فرمانبر
و ليكن چاره را امروز زور و پهلواني نيست
رهايي با تن پولاد و نيروي جواني نيست
در اين ميدان
بر اين پيكان هستي سوز سامان ساز
پري از جان ببايد تا فرو ننشيند از پرواز
پس آنگه سر به سوي آٍسمان بر كرد
به آهنگي دگر گفتار ديگر كرد
درود اي واپسين صبح اي سحر بدرود
كه با آرش ترا اين آخرين ديدار خواهد بود
به صبح راستين سوگند
به پنهان آفتاب مهربار پاك بين سوگند
كه آرش جان خود در تير خواهد كرد
پس آنگه بي درنگي خواهدش افكند
زمين مي داند اين را آسمان ها نيز
كه تن بي عيب و جان پاك است
نه نيرنگي به كار من نه افسوني
نه ترسي در سرم نه در دلم باك است
درنگ آورد و يك دم شد به لب خاموش
نفس در سينه هاي بي تاب مي زد جوش
ز پيشم مرگ
نقابي سهمگين بر چهره مي آيد
به هر گام هراس افكن
مرا با ديده خونبار مي پايد
به بال كركسان گرد سرم پرواز مي گيرد
به راهم مي نشيند راه مي بندد
به رويم سرد مي خندد
به كوه و دره مي ريزد طنين زهرخندش را
و بازش باز ميگيرد
دلم از مرگ بيزار است
كه مرگ اهريمن خو آدمي خوار است
ولي آن دم كه ز اندوهان روان زندگي تار است
ولي آن دم كه نيكي و بدي را گاه پيكاراست
فرو رفتن به كام مرگ شيرين است
همان بايسته آزادگي اين است
هزاران چشم گويا و لب خاموش
مرا پيك اميد خويش مي داند
هزاران دست لرزان و دل پر جوش
گهي مي گيردم گه پيش مي راند
پيش مي آيم
دل و جان را به زيور هاي انساني مي آرايم
به نيرويي كه دارد زندگي در چشم و در لبخند
نقاب از چهره ترس آفرين مرگ خواهم كند
نيايش را دو زانو بر زمين بنهاد
به سوي قله ها دستان ز هم بگشاد
برآ اي آفتاب اي توشه اميد
برآ اي خوشه خورشيد
تو جوشان چشمه اي من تشنه اي بي تاب
برآ سر ريز كن تا جان شود سيراب
چو پا در كام مرگي تند خو دارم
چو در دل جنگ با اهريمني پرخاش جو دارم
به موج روشنايي شست و شو خواهم
ز گلبرگ تو اي زرينه گل من رنگ و بو خواهم
شما اي قله هاي سركش خاموش
كه پيشاني به تندرهاي سهم انگيز مي ساييد
كه بر ايوان شب داريد چشم انداز رويايي
كه سيمين پايه هاي روز زرين را به روي شانه مي كوبيد
كه ابر ‌آتشين را در پناه خويش مي گيريد
غرور و سربلندي هم شما را باد
اميدم را برافرازيد
چو پرچم ها كه از باد سحرگاهان به سر داريد
غرورم را نگه داريد
به سان آن پلنگاني كه در كوه و كمر داريد
زمين خاموش بود و آسمان خاموش
تو گويي اين جهان را بود با گفتار آرش گوش
به يال كوه ها لغزيد كم كم پنجه خورشيد
هزاران نيزه زرين به چشم آسمان پاشيد
نظر افكند آرش سوي شهر آرام
كودكان بر بام
دختران بنشسته بر روزن
مادران غمگين كنار در
مردها در راه
سرود بي كلامي با غمي جانكاه
ز چشمان برهمي شد با نسيم صبحدم همراه
كدامين نغمه مي ريزد
كدام آهنگ آيا مي تواند ساخت
طنين گام هاي استواري را كه سوي نيستي مردانه مي رفتند ؟
طنين گامهايي را كه آگاهانه مي رفتند ؟
دشمنانش در سكوتي ريشخند آميز
راه وا كردند
كودكان از بامها او را صدا كردند
مادران او را دعا كردند
پير مردان چشم گرداندند
دختران بفشرده گردن بندها در مشت
همره او قدرت عشق و وفا كردند
آرش اما همچنان خاموش
از شكاف دامن البرز بالا رفت
وز پي او
پرده هاي اشك پي در پي فرود آمد
بست يك دم چشم هايش را عمو نوروز
خنده بر لب غرقه در رويا
كودكان با ديدگان خسته وپي جو
در شگفت از پهلواني ها
شعله هاي كوره در پرواز
باد غوغا
شامگاهان
راه جوياني كه مي جستند آرش را به روي قله ها پي گير
باز گرديدند
بي نشان از پيكر آرش
با كمان و تركشي بي تير
آري آري جان خود در تير كرد آرش
كار صد ها صد هزاران تيغه شمشير كرد آرش
تير آرش را سواراني كه مي راندند بر جيحون
به ديگر نيمروزي از پي آن روز
نشسته بر تناور ساق گردويي فرو ديدند
و آنجا را از آن پس
مرز ايرانشهر و توران بازناميدند
آفتاب
درگريز بي شتاب خويش
سالها بر بام دنيا پاكشان سر زد
ماهتاب
بي نصيب از شبروي هايش همه خاموش
در دل هر كوي و هر برزن
سر به هر ايوان و هر در زد
آفتاب و ماه را در گشت
سالها بگذشت
سالها و باز
در تمام پهنه البرز
وين سراسر قله مغموم و خاموشي كه مي بينيد
وندرون دره هاي برف آلودي كه مي دانيد
رهگذرهايي كه شب در راه مي مانند
نام آرش را پياپي در دل كهسار مي خوانند
و نياز خويش مي خواهند
با دهان سنگهاي كوه آرش مي دهد پاسخ
مي كندشان از فراز و از نشيب جادهها آگاه
مي دهد اميد
مي نمايد راه
در برون كلبه مي بارد
برف مي بارد به روي خار و خارا سنگ
كوه ها خاموش
دره ها دلتنگ
راهها چشم انتظاري كارواني با صداي زنگ
كودكان ديري است در خوابند
در خوابست عمو نوروز
مي گذارم كنده اي هيزم در آتشدان
شعله بالا مي رود پر سوز

Tamirat.laptop
07-01-2008, 16:46
سلام به تمام اساتید بزرگ√
نینجای عزیز با اونی که شما چت کردین باید به عرض برسانم مشکل داشته یا میخواسته ببینه چه عکسلعملی نسبت به حرفش داری اگر یه کمی توی سایت یا مقاله ها بگرده میدونه که ما در کشوری مثل آمریکا طراحهایی داریم
مثل حبیب زرگرپور که واقعا تسلط بسیار خوبی رو کار داره . و همچنین برادرش که در زمینه طراحی های ماشین های
اسپرت گل کاشته .خیلی کسان دیگه هم هستن ..
بهر حال اگر میخوای روی اون رو کم کنی درست کردن یه کار خوب هم بد نیست
موفق باشید...√

linkin_park
07-01-2008, 19:23
شهاب جان من همیشه آماده هستم ولی میخوام اینو بدونم که تو گروهی که میخوای تشکیل بدی به یه نربز کاره بیچاره مثل من نیاز داری ؟! فردا روت میشه بگی این تو گروه ماس ؟!
دیگری اینکه فک کنم شهرستانی ها نتونن تو گروه فعالیت کنن . به جز اونایی که Adsl دارن . حالا باید ببینیم خودشون میتونن یا نه .

اولین قدمی که میتونیم در این راه ور داریم اینه که همه کسانی که آماده ان و واقعا میتونن . از این پست به بعد Id Yahoo شونو اینجا بذارن تا بچه های گروه همو اد کنن و تو یاهو کنفرانسی چیزی ... کلا روابط بهتر میشه .

در مورد موضوع هم من نظرم روی شاهکار شاهنامس ... چون تا الان کسی جرئت ساختنشو نکرده و ما میتونیم !
البته میدونم نیاز به کارگردان داره . من بابام کارگردانی خونده دایی ام هم فیلم سازه اون یکی دایی ام هم کارگردان هنری برای بعضی از کارای شرکت صبا بوده . میتونم از اینا کمک بگیرم شما فقط اوکی رو بدین .... روابطو قوی کنین همه چی درست میشه !!!!

موفق باشین !(گاز ما هم رفته به زور دارم تایپ میکنم ... کیبوردمو قندیل گرفته !)

meysammomeni
07-01-2008, 19:44
موضوع من چجوري بود؟

Reza3D
07-01-2008, 20:55
ninja573
شما اگه با ما همکاری کنید که دیگه خیلی عالی میشه.

شما که استاد ما هستی. ممنون از همکاریت.

دم شما گرم

سلام

شما اختیار دارید . ما کوچیک شما هم هستیم .

ولی دوست دارم جدی دنبال کار را بگیرید تا ما هم یک کاری بکنیم .

همگی موفق باشید .

linkin_park
07-01-2008, 21:16
به به آقا رضای گلم که اومد ! ضحاک بهم گفته بود شما امتحانات شروع شده نمیای ! ....
وقت مردی یاهو هم بیا کارت دارم .
---------------------------------------------------
در مورد آرش کماندار ... راستش به نظر من شاهنامه بیشتر به چشم میاد و مردم هم چون شاهنامه حماسی تره بیشتر میپسندند ...

Reza3D
07-01-2008, 21:38
به به آقا رضای گلم که اومد ! ضحاک بهم گفته بود شما امتحانات شروع شده نمیای ! ....
وقت مردی یاهو هم بیا کارت دارم .

آقا بیا من چند دقیقه دیگه آنلاین هستم .

shamim24
08-01-2008, 00:11
سلام به دوستان عزیز...

کار خوبی رو دارین شروع میکنین..انشا ءا..موفق باشید...

موضوع meysammomeni واقعا جالبه....اگه خواستید انیمیشن کار کنید کاملا اون شعر فضاها رو طراحی کرده و خیلی هم قوی هست و اینطوری کار از لحاظ ساماندهی فریمها و موضوع تضمین شده است.... با انتخاب یه موسیقی خوب ، یه انیمیشن تاثیر گذار در میاد....

با آرزوی موفقیت...

gladiator group
08-01-2008, 00:31
به نظر من صحنه مبارزه رستم و اژدها رو بسازیم تک فریم هم باشه .
چه طوره؟

linkin_park
08-01-2008, 10:47
آره برای شروع که حتما باید تک فریم بسازیم .... تک فریممون میتونه همینی که شما میگی باشه یا به نظر من یه صحنه زیبای دیگه هم میتونه این باشه :
تو خان هشتم اخوان ثالث جایی که شغاد برادر رستم اونو به باغش دعوت میکنه و رستم با اسبش میفتن داخل گودال عمیقی که شغاد واسشون ساخته بود ... در حین افتادن هم رستم با کمانش شغاد رو میزنه خیلی صحنه خوبی میشه ... چون گودال تهشو میتونیم تاریک بسازیم و رستم هم معلق در هوا دره اونو با تیر میزنه ... اوج غرور و غیرت و عظمت یه پارسی رو نشون میده که تا آخرین لحظه میجنگه ...

gladiator group
08-01-2008, 11:22
بابا موضوع انتخاب كنيد

meysammomeni
08-01-2008, 11:40
چرا پس هيشكي نظرشو راجع به موضوعه من نميگه(صفحه ي پنج)

:37:

linkin_park
08-01-2008, 12:34
خوب تا الان 3 تا موضوع گفته شده :

1- آرش کماندار
2- جنگ رستم و اژدها
3- آخرین ثانیه های عمر رستم ... سقوط در گودال شغاد

خوب بازم بگید تا کامل تر بشه یه نظر سنجی بذاریم .

ninja573
08-01-2008, 16:42
پیشنهادهای خوبی شده.
من هم یه پیشنهاد دارم.

ما میتونیم مثلا یه خونه سنتی(ولی خیلی قشنگ) با جزییات زیاد بسازیم که توش سفره عید چیده شده.

یا اینکه شب یلدا رو بسازیم که توش یه کرسی گذاشته شده و روش پر آجیل و میوه است و چند نفر دورش نشستن با هم حرف میزنند و از پنجره هم معلومه که بیرون داره برف میاد.

راستی میدونستید که کریسمس همون شب یلدای خودمونه؟ فقط یه مقدار زمانش جابه جا شده. میتونید تحقیق کنید.

ninja573
08-01-2008, 16:46
پیشنهادها تا الان:
1-آرش کماندار
2-جنگ رستم و ازدها
3-مرگ رستم توسط برادرش شغاد
4-شب یلدا
4-عید نوروز

من فکر کنم که دیگه همین نظرات کافیه.
از این به بعد برای موضوع رای گیری می کنیم.

hrgh2
08-01-2008, 18:07
به نظر من جنگ رستم با اژدها یا اکوان دیو گزینه های خوبی هستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

linkin_park
08-01-2008, 20:44
من فکر کنم اون ایده شهاب خوب باشه ... مخصوصا با کرسی اش خیلی حال کردم ... فقط یه کم این کار به نظر ساده میاد ... اگه یه کم پر تر بشه بهتره ... راستی میدان آزادی هم اگه حالت رویای بهش بدیم خوب میشه .
چون موضوعامون همش ماله افسانه ها بوده ... گفتم یه کار اگه واسه زمان حال هم باشه بد نیست ... میتونیم با بچه ها بریم از اونجا عکس بگیریم ... بترکونیم ...

ninja573
08-01-2008, 22:17
این عکسی که حمید رضا گذاشته خیلی خفنه.
من میگم همین رو بسازیم.
خیلی سخته.

gladiator group
09-01-2008, 00:24
خوب نظر من رو هم که همه میدونن چیه. همون جنگ اژدها و رستم یا بهتر بگم جنگ رستم با اژدها.

gladiator group
09-01-2008, 00:42
این عکس هم از نبرد رستم و اژدها خوب هست فقط باید اژدها رو هیکلی تر کنیم و بدنش رو محکم تر مثل اینکه از سنک پوشیده شده درست کنیم
رستم هم باید هیکلی تر بشه و یه خورده خشنتر بشه
اسبش هم باید سم های محکم تر و قطور تری داشته باشه و شجاع به نظر برسه تو این عکس اسب رستم ترسیده که این اشتباهه.
ذره رستم هم باید به کلی تغییر کنه
اون زین رخش و اون پارچه روش هم باید ترسناک تر به نظر برسه
محیط باید مه آلود باشه و بک گراندش هم یه دره باشه با آسمان سرخ رنگ.
اژدها هنگام مردن باید یکی از چشماش باز باشه و با خشم در حالی که دهنش بازه و داره نعره می کشه به رستم خیره بشه.

بقیه تغییرات رو هم شما بگید.

Reza3D
09-01-2008, 16:46
سلام بر همه :

ولی قبلا یکی از هموطنان عزیزمون این انیمیشن را ساخته . من هم فقط یک تیک هایی اش را دیدم . شاید هم این نبوده!!

hrgh2
09-01-2008, 17:18
gladiator حان یادت باشه رستم یک هیولا نیست که بخواد ترسناک بشهولی در مورد وحشتناکتر کردن اژدها و ایجاد تغییرات در رستم موافقم

hrgh2
09-01-2008, 17:23
خوب فعلا این عکس شد ها
اگه تایید شد باید چند نقاش و طراح هم داشته باشیم تا کاراکترها را در نماهای مختلف بکشند و بعد شروع به ساخت کنیم

linkin_park
09-01-2008, 18:18
خوب این عکسی که آقا حمید گذاشته همونطور که میدونید کار عادل هست ... خیلی خیلی کارش دسته :

این پروفایلش تو سی جی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاراشو ببینید کف کنید ! مخصوصا این یکی :

پس زمینه اش خیلی زیباس .... خیلی ! بهتره خیلی عجله نکنیم ...

meysammomeni
09-01-2008, 20:09
اقا من براي اين ميگم ارش كماندارو بسازيم چون اولا مردم خيلي با اون اشنا نيستن و ما ميتونيم اشناشون كنيم ولي رستم و اژدها تكراري شده چون هم زياد شنيده شده و هم گروهاي ديگه توي سيما اين كارو كردن

gladiator group
10-01-2008, 00:46
اقا من براي اين ميگم ارش كماندارو بسازيم چون اولا مردم خيلي با اون اشنا نيستن و ما ميتونيم اشناشون كنيم ولي رستم و اژدها تكراري شده چون هم زياد شنيده شده و هم گروهاي ديگه توي سيما اين كارو كردن

خوب ما این کارو بیشتر واسه اون بر مرزی ها انجام میدیم کسانی هم که خارجی هستن شاید یه خورده راجبه رستم شنیده باشند پس وقتی این کارو ببینند بهتر بهشون حال میده.
البته نمی خام بگم که موضوع تو بده ولی فکر کنم این یکی بهتر باشه

gladiator group
10-01-2008, 00:52
اقا من يه موضوعه توپ دارم
افسانه ي ارش يكي از افسانه هايه ايراني!!
به صورت شعره كه سياوش كسرايي نوشته اگه نگاه كنين يه تيكشو تو امضام مي بينين
به نظره من كه بي نظيره

میثم جون پشنهاد خوبی دادی ولی من با شعر میونه ی خوبی ندارم
دوما من که نظرم رو گفتم چی هست باید بقیه نظرشون رو نسبت به موضوع تو بدن

gladiator group
10-01-2008, 00:56
gladiator حان یادت باشه رستم یک هیولا نیست که بخواد ترسناک بشهولی در مورد وحشتناکتر کردن اژدها و ایجاد تغییرات در رستم موافقم

از نظرت ممنون ولی منظور من این نبود که جوری ترسناک بشه که شخصیت بدی به وجود بیاد به اندازه ای خشن بشه که بیننده موقعیت اون رو حس کنه( کار کمی که نیست داره با اژدها می جنگه)

titane.boy.max
10-01-2008, 09:54
يه نظر ميدم نه نگين
با توجه به ايام محرم پايه باشين تا حس و حالش هست تا بلوي ظهر عاشوراي استاد فرشچيان رو با تمام جزييات و يه سري چيزاي ديگه پشت سرشون به عنوان صحنه جنگ بسازيم كه تك فريم هم ميشه .

linkin_park
10-01-2008, 10:28
درست نیست به نظر من ... اگه واسه عاشورا میسازیم باید مثلا یه خیابون باشه که مردم و دسته ها دارن میرن یه علم هم جلوشونه ... بعد میتونیم با کامپوزیت حالت روحانی هم بهش بدیم .... اما من با ساختن صحنه عاشورا موافق نیستم ...

mohrd
10-01-2008, 16:51
به نظر من یه چیزی بسازیم که یه جورایی تمدن و فرهنگمون رو نشون بده چون همین الان همه ی مردم دنیا فکر می کنن ما تروریستیم حالا اگه ماهم بیایم یه صحنه جنگ و مبارزه ( جنگ رستم و اژدها) رو درست کنیم در واقع این تفکر رو تقویت کردیم . مثلا اگه یه چیزی تو مایه های پاسارگاد یا تخت جمشید و بیستون و این جور چیزا رو درست کنیم هم تمدن درخشان 6000 ساله مون رو نشون دادیم و هم هنر خودمون رو . :46::20:

gladiator group
11-01-2008, 00:31
اگه بخایین این جوری پیش بریم تا یک ماه دیگه هم موضوع رو پیدا نمی کنیم.:41:

من چند تا موضوع رو که تا حالا بوده رو مینویسم از این به بعد خواهشن فقط به یکیش رای بدین

1.آرش کمان دار
2.جنگ رستم و اژدها
3.میدان آزادی
4.تخت جمشید
5.تابلوی ظهر عاشورا(به صورت 3d)
6.یک نما یا برداشت از انرژی هسته ای

gladiator group
11-01-2008, 00:34
خوب اولین نظر رو خودم مینویسم:

2.جنگ رستم با اژدها

Aminzikzak
11-01-2008, 06:47
این اسپمکده به جایی نرسید؟

hrgh2
11-01-2008, 10:09
دوستان زود باشید دیگه یک چیز درست حسابی را انتخاب کنید
بازم به نظر من همون رستم و اژدها خوبه چند تا گرافیست دو بعدی هم میخواهیم تا طرح کاراکترها را برامون بکشند و ما سه بعدیشون کنیم
پس عجله کنید به جای اینکه هی اسپم بدید

meysammomeni
11-01-2008, 23:09
به نظر من یه چیزی بسازیم که یه جورایی تمدن و فرهنگمون رو نشون بده چون همین الان همه ی مردم دنیا فکر می کنن ما تروریستیم حالا اگه ماهم بیایم یه صحنه جنگ و مبارزه ( جنگ رستم و اژدها) رو درست کنیم در واقع این تفکر رو تقویت کردیم . مثلا اگه یه چیزی تو مایه های پاسارگاد یا تخت جمشید و بیستون و این جور چیزا رو درست کنیم هم تمدن درخشان 6000 ساله مون رو نشون دادیم و هم هنر خودمون رو . :46::20:من هم موافقم و به خاطره همين ميگم بريم سراغ ارش چون اگه به اون شعري كه فرستادم نگاه كنين نه تنها هيچ اثري از جنگ توش نمي بينيد بلكه از غيرت و وطن دوستيه ايرانيها توش حس مي كنيد (شعره ارش صفحه ي5 )
راي من:
1-ارش كماندار

meysammomeni
11-01-2008, 23:10
احتمالا اون امريكاييه الان ديگه سر خاكشن . هر كي يه فاتحه براش بخونه.

linkin_park
11-01-2008, 23:11
رای من هم :

3.میدان آزادی

بهترین نماد برای غرور و هنر و عظمت ایرانی ... چه در حال و چه در گذشته !

meysammomeni
14-01-2008, 17:08
خوب پس هركي به كاره خودش نظر داد:31:

gladiator group
20-01-2008, 16:20
بی خیال این تاپیک اینقدر نا امید کننده بود که حتی من هم بیخیالش شدم.

SunRise2008
20-01-2008, 16:50
منم شاید در آینده باشم

yas3d
20-01-2008, 20:28
this post is removed!

azorbet
26-01-2008, 02:30
به نظر من باید این طرح دو قسمت داشته باشه.یک قسمتش افسانه یا یه چیز خیلی قدیمی و قسمت دومش یه فناوری خیلی جدید مثل شبیه سازی انسان یا حیوان یا انرژی هسته ای باشه که این دوتا باهم یه جوری ترکیب بشن. مثلا یه ارتش ده هزار نفری از رستم در مقابل یه دشمن خیلی قوی.البته یه کم بی ربطه ولی ممکنه بشه به یه ایده عالی برسیم.
درضمن اولین کاری هم که باید بکنید اینه که یه سرپرست انتخاب کنید ازبین کسایی که نامزد میشن تا یه کم کار جدی تربشه و سر و سامون بگیره.

SomeThink
27-01-2008, 01:04
ما هم بدمون نمیاد شرکت کنیم ... چه ایده جالبی .

Neo Nendertal
01-02-2008, 01:16
با سلام خدمت دوستان
بدون مقدمه عرض ميكنم :
شما شروع كنيد تمام كردنش با من
(فكر ميكنم با وجود شاهنامه نياز به فكر كردن در مورد سوژه مناسب نباشه)

minoojojo
03-02-2008, 17:02
منم پایم
هر چند خیلی ماهر نیستم . ولی هر چقدر تونستم کمک میکنم تا بتونیم خودی نشون بدیم

masoud81
21-02-2008, 01:43
با درود بر دوستان عزيز

من تو كار مكس نيستم ولي از اونجا كه يك ايراني هستم دوست داشتم نظر خودمو بگم.

اول به اون دوستاني كه ميگن بي خيال عرض كنم كه شايد خوندن مطالب زير يه كمك نظرتون رو عوض كنه.

و در مورد موضوع كار هم ، بهتر يكي از نبردهاي ايران باستان با يونان به عنوان نماد غرب انتخاب شود.

Elyar
27-02-2008, 13:13
بابا بیخیال
فقط کافی بود بهش بگی که همه شرکتها و سازمانهای بزرگ تو آمریکا حتما چند تا ایرانی رو به عنوان مدیر دارند
مثل ماکروسافت
ناسا
و...