PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن فولدر System Volume Information

nasser28
02-01-2008, 10:47
با سلام،عضو جديد هستم! سايت خيلي خوب و سالمي است. از تمام دست اندر كاران كه كنترل سفت و سختي روي آن دارند و از ورود متون غير اخلاقي و غير ضروري به اين سايت جلوگيري ميكنند، كمال تشكر و سپاسگزاري دارم و موفقيت ايشان را از درگاه خداوند مسئلت ميكم .و همچنين از همه اعضا محترميكه از قوانين آن تبعيت ميكنند تشكر ميكنم.

nasser28
02-01-2008, 10:52
با سلام،عضو جديد هستم! سايت خيلي خوب و سالمي است. از تمام دست اندر كاران كه كنترل سفت و سختي روي آن دارند و از ورود متون غير اخلاقي و غير ضروري به اين سايت جلوگيري ميكنند، كمال تشكر و سپاسگزاري دارم و موفقيت ايشان را از درگاه خداوند مسئلت ميكم .و همچنين از همه اعضا محترميكه از قوانين آن تبعيت ميكنند تشكر ميكنم. ضمنا سوالي داشتم كه اميدوارم جوابي داشته باشد.

قبلا هاردديسك را كه بصورتFAT فرمت ميكردم فولدر System Volume Information (كه مخفي و سيستمي ميباشد) روي همه پارتيشنها باز ميشد. اما زمانيكه بصورت NTFS فرمت كردم، در موقع باز كردن پيغام Access is denied را دريافت ميكنم. دليلش چيست؟ و براي ورود به اين فولدر چه بايد كرد؟ با تشكر

javadshahvand
02-01-2008, 11:44
با سلام،عضو جديد هستم! سايت خيلي خوب و سالمي است. از تمام دست اندر كاران كه كنترل سفت و سختي روي آن دارند و از ورود متون غير اخلاقي و غير ضروري به اين سايت جلوگيري ميكنند، كمال تشكر و سپاسگزاري دارم و موفقيت ايشان را از درگاه خداوند مسئلت ميكم .و همچنين از همه اعضا محترميكه از قوانين آن تبعيت ميكنند تشكر ميكنم.

با سلام،عضو جديد هستم! سايت خيلي خوب و سالمي است. از تمام دست اندر كاران كه كنترل سفت و سختي روي آن دارند و از ورود متون غير اخلاقي و غير ضروري به اين سايت جلوگيري ميكنند، كمال تشكر و سپاسگزاري دارم و موفقيت ايشان را از درگاه خداوند مسئلت ميكم .و همچنين از همه اعضا محترميكه از قوانين آن تبعيت ميكنند تشكر ميكنم. ضمنا سوالي داشتم كه اميدوارم جوابي داشته باشد.

قبلا هاردديسك را كه بصورتFAT فرمت ميكردم فولدر System Volume Information (كه مخفي و سيستمي ميباشد) روي همه پارتيشنها باز ميشد. اما زمانيكه بصورت NTFS فرمت كردم، در موقع باز كردن پيغام Access is denied را دريافت ميكنم. دليلش چيست؟ و براي ورود به اين فولدر چه بايد كرد؟ با تشكر

فولدرهای System Volume Information رو هرکجا دیدی پاک کن با ویروس هیچ فرقی نداره

Meisam Khan
02-01-2008, 12:47
فولدرهای System Volume Information رو هرکجا دیدی پاک کن با ویروس هیچ فرقی نداره
بي خيال ويروس چيه.
فقط سعي كن اين پوشه رو كه تو درايو c هست رو پاك نكني . مال درايو هاي ديگرو خواستي پاك كن.

mahdi7610
02-01-2008, 12:51

سلام دوست عزیز

برای باز کردن System Volume Information باید کارهای زیر را انجام بدید .

ابتدا my computer را باز کرده سپس روی [Tools] کلیک کرده، [Folder Options] را باز کنید.

ابتدا [Show Hidden Files and Folders] را انتخاب کنید. سپس تیک کنار [Hide protected operating system files (Recommended)] را حذف کرده ، Yes و سپس Ok را کلیک کنید.

الان می توانید روی System Volume Information folder دابل کلیک کرده و ان را باز کنید.

اما گاهی اوقات ممکن است هنگام باز کردن فولدر system volume information با پیام Access is denied مواجه شوید.

این در صورتی است که سیستم فایل درایو ویندوز شما NTFS باشد.

برای باز کردن این شاخه (system volume information) ابتدا روی ان راست کلیک کرده سپس [Properties] را کلیک و زبانه [Security] را انتخاب کنید.

[Add] را بزنید و سپس user name کسانی را که مایلید به انها اجازه دسترسی به این شاخه داده شود، وارد کنید. سپس ok و دو باره ok را بزنید.

حالا میتوانید روی System Volume Information folder دابل کلیک کرده و ان را باز کنید.

javadshahvand
02-01-2008, 13:02
بي خيال ويروس چيه.
فقط سعي كن اين پوشه رو كه تو درايو c هست رو پاك نكني . مال درايو هاي ديگرو خواستي پاك كن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MAJIDZF
02-01-2008, 16:13
دوستمون توضیحات کاملی دادند ولی یه نکته مون که لازم دیدم بگم که اگه زبانه security تو منو نبود تو ی قسمت folder option >view تیک گزینه اخر رو بردار تا زبانه security بیاد و بعد بقیه ماجرا.

majid_kntu
02-01-2008, 19:37
بابا اين حرفا ديگه چيه؟ويروس كدومه!هر درايوي كه اين فولدر توشه فرمتش Ntfs هست يعني مال خود ويندوزه چرا پاك كني ....چرا بري توش..... اصلا باهاش چي كار داري؟

mahdi7610
02-01-2008, 21:47
بابا اين حرفا ديگه چيه؟ويروس كدومه!هر درايوي كه اين فولدر توشه فرمتش Ntfs هست يعني مال خود ويندوزه چرا پاك كني ....چرا بري توش..... اصلا باهاش چي كار داري؟
سلام دوستان

دوستان System Volume Information محتوای درایو را توی خودش نگه می داره و در واقع مربوط به سیستم ریستور می باشه .

منظور اقا جواد از ویروس فکر کنم این بوده که ویروس ها به اولین جایی که حمله می کنند.

این فایل هستش و به نظر من هم بهتره این فایل از درون تمامی درایو ها به غیر از درایو ویندوز پاک شود ( به خاطر این که اگر ویندوز دچار مشکل شد بشه با استفاده از سیستم ریستور به تاریخی که سیستم مشکل نداشت برگشت .) .

به خاطر این که مقداری از حجم درایو ها را اشغال کرده است . و برای اینکه فایل های موجود در درایو ها از دست ویروس ها در امان باشند بهتره System Volume Information را برای تمامی درایو ها به غیر از ویندوز یا غیر فعال کنید یا پاک کنید .

با روشی که گفتم را حت می تونید اونا پاک کنید .و مطمئن باشید هیچ مشکلی هم پیش نخواهد امد .

توشيا
09-02-2009, 16:17
سلام عزيزان

ممنون از اطلاعات خوبتون ، من خيلي استفاده كردم ولي بعد از انجام دادن تمام اين كارها و پاك كردن اين فولدر دوباره كه به درايوها سركشي كردم ديدم هم اين فولدر اومده هم فولدر racylcr حالا اصلاً نمي دونم ديگه باهاش چكار كنم البته باز هم حدود 3 بار ديگه اين كار و انجام دادم ري استار كردم باز هم توي درايوها وجود داشتن ديگه خسته شدم خواهش مي كنم كمك كنيد.

mahdi7610
09-02-2009, 23:41
سلام عزيزان

ممنون از اطلاعات خوبتون ، من خيلي استفاده كردم ولي بعد از انجام دادن تمام اين كارها و پاك كردن اين فولدر دوباره كه به درايوها سركشي كردم ديدم هم اين فولدر اومده هم فولدر racylcr حالا اصلاً نمي دونم ديگه باهاش چكار كنم البته باز هم حدود 3 بار ديگه اين كار و انجام دادم ري استار كردم باز هم توي درايوها وجود داشتن ديگه خسته شدم خواهش مي كنم كمك كنيد.
سلام دوست عزیز

نیازی به حذف کردن اون پوشه نیست . فقط کافیه شما اونا غیر فعال کنید . یعنی با غیر فعال کردن سیستم ریستور مربوط به اون درایو دیگه حجم اون فولدر تغییر نخواهد کرد .

برای غیر فعال کردن سیستم ریستور درایو روی مای کامپیوتر راست کلید کنید و propertise را بزنید و از صفحه باز شده به تب system restore برید و سپس توی وسط همون صفحه یکی یکی درایوها را انتخاب کنید و سپس setting را بزنید و از صفحه باز شده یک گزینه هست که تیک اون را بزنید و سپس به پیغام داده شده پاسخ مثبت بدید .

این کار را برای همه درایوها انجام بدید .

موفق باشید.

alex110
10-02-2009, 20:47
دمتون گرم من هم این مشکل رو داشتم حل شد

bursi
02-05-2009, 18:17
سلام دوست عزیز
به احتمال زیاد سیستم شما آلوده به ویروسی(تروجان) شده که آنتی ویروستان اون را قرنطینه کرده و به همین دلیل نمی تونید دسترسی داشته باشد چون یک کپی آ ویروس در ریسایکلر و همچنین سیستم وولوم موجود است که به اون اصطلاحا" کتبخانه ویروس میگن و از اونجا ویروس پس از پاک شدن مرتب تولید میشه و دوباره فعالیت میکنه
توصیه ام نصب آنتی ویروس نود32 است که بعد از اون این ویروس(در واقع تروجان) بطور کلی میتونه حذف بشه

mkIANI_en
11-05-2009, 10:25
سلام دوستان عزیز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید