PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای تبدیلwmv به mpg

boogiman
02-01-2008, 10:11
با سلام
من یک نرم افزار میخوام تا فرمت wmv را به mpg تبدیل کنم.ممنون میشم اگه کمکم کنید.
باتشکر

usfelme
02-01-2008, 14:40
WinAVI Video Converter 8.0 Final

WinAVI Video Converter نام نرم افزارتي قدرتمند از شركت ZJMedie Digital Technology براي تبديل فرمتهاي تصويري مي باشد كه به تازگي نسخه ي 8.0 آن با امكان گسترده تر عرضه شده است . اين نرم افزار قادر است بسياري از نياز هاي رايج شما در تبديل فايلهاي تصويري را با كيفيت و سرعت بالا انجام دهد . توانايي تبديل فرمت فايلهاي AVI به DVD, MPEG, VCD , MPG را داراست . قادر به تبديل فرمت فايلهاي فلش و تبديل آنها به فايل تصويري است . قادر به رايت CD و DVD از فرمتهاي رايج تصويري مي باشد . قادر است تمامي فرمتهاي ويديويي را به يكي از فرمتهاي AVI/WMV/RM/ASF/Divx/Xvid تبديل نمايد ! توانايي تبديل فرمت MOV نرم افزار QuickTime ! و ...

از ديدگاه سايت سازنده سرعت بالاي تبديل فرمت , كيفيت بالا و Dolby صوت , پشتيباني تمامي فرمت هاي مورد نياز و رايج و سادگي و آساني محيط نرم افزار ويژگي هاي برتر در انتخاب اين نرم افزار است.
Download+Serial Number ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip)
Password :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

boogiman
03-01-2008, 20:06
با سلام
من این نرم افزار رو دانلود کردم و یک فیلم یک ساعتی رو خواستم تبدیل به mpg کنم ولی این فیلمم رو تیکه تیکه تبدیل کرد طوریکه پنج تا فایل با زمان های مختلف تبدیل کرد این چارش چیه؟

boogiman
04-01-2008, 13:30
لطفا کمکم کنید کارم بد جوری گیره

usfelme
05-01-2008, 01:00
عزیز شما حتما در تنظیمات خروجیش یک مدت زمانی برای برش تعریف کردید یا یه سایزی رو.
دقت کنید توی منوی advanced برنامه گزینه split نه تایمی داشته باشه نه سایزی
این برنامه تست شده و مشکلی نداره.

boogiman
06-01-2008, 12:08
خیلی میبخشیدا ولی یک سوال دیگه .راستش روی فیلم یک اسم سایت می یاد اینو چه جوری باید حذفش کنم؟
بازم تشکر

boogiman
06-01-2008, 12:10
یه چیز دیگه هم بگم که آواتارتون خیلی جالبه

usfelme
06-01-2008, 16:34
عزیز اگه اون نوشته (به اصطلاح watermark) یه گوشه ثابت باشه شما میتونید روش یه نوشته ی دیگه یا یه عکسی بندازید کلا قابل حذف نیست.
توسط نرم افزارهای میکس مثل ulead راحت میتونید این کارو بکنید
اگه نرم افزار سبکتر خواستید direct mpeg4 maker هم این قابلیت رو داره.

boogiman
07-01-2008, 10:54
این نوشته ای که میگم مال خود نرم افزار هستش و وسط صفحه ی فیلم رو گرفته یعنی نمیشه توی تنظیمات خود نرم افزار اونو حذفش کنیم؟

usfelme
07-01-2008, 15:05
عزیز شما نرم افزار رو مگه کرک نکردید
اون سریالی رو که بهمراه فایل گذاشته شده رو به برنامه بدید

Mohsen6558
08-01-2008, 20:38
WinAVI Video Converter 9.0 (NEW)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید