PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شيشه ايي كردن پنجره هاي ويندوز ايكس پي

زهرا2007
02-01-2008, 03:29
من به تازگي برنامه vista transfotmation 8 رو دانلود و نصب كردم..اما بعد از نصب متوجه شدم كه پنجره ها مانند اين عكس شيشه اي نشده ..يعني حالت Aero galss نشده...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مي خواستم بدونم چيكار كنم تا بتونم پنجره هاي ويندوز ايكس پي رو به حالت شيشه اي در بيارم

K A R I M I
02-01-2008, 03:38
اگر می خواهید پنجره های خودتون رو به صورت شیشه ای در بیاورید من Windows blinds رو به شما توصیه می کنم !
چون این برنامه سرعت کامپیوتر رو خیلی میاره پایین و باید بیشتر ویژگی هاش رو غیر فعال کنید !
به نظر من اصلا دنبال شیشه ای بودن پنجره هاتون نرید چون بعدا به مشکلاتی بر می خورید مثلا نمیتونید از پنجره مورد نظر عکس بندازید و ...

shahedi
02-01-2008, 13:20
باید dllمربوطه رو پچ کنین.

زهرا2007
02-01-2008, 21:07
اگر می خواهید پنجره های خودتون رو به صورت شیشه ای در بیاورید من Windows blinds رو به شما توصیه می کنم !
چون این برنامه سرعت کامپیوتر رو خیلی میاره پایین و باید بیشتر ویژگی هاش رو غیر فعال کنید !
به نظر من اصلا دنبال شیشه ای بودن پنجره هاتون نرید چون بعدا به مشکلاتی بر می خورید مثلا نمیتونید از پنجره مورد نظر عکس بندازید و ...

من همين برنامه رو دانلود و نصب كردم...و تم ويستا هم داخلش هست...وقتي روش كليك ميكنم كه ويندوز رو به شكل ويستا در بياره متاسفانه اين كار رو انجام نمي ده و محيط ويندوز رو به حالت classic در مياره :41:

mrmmnb
02-01-2008, 22:00
اگه بخواهیم فقط (دارم میگم فقط) پنجره ها در Xp شیشه ای بشه چه تمی رو سراغ دارید؟

Šepehr
02-01-2008, 23:04
یعنی باید windows blinds رو هم روی transformation pack نصب کنیم تا شیشه ای بشه؟
مگه transformation pack خودش این امکان رو نداره؟

shahedi
02-01-2008, 23:57
دوست عزیز جناب فیض روش پچ کردن Dllمربوطه را گفتن.می تونید اون کارو انجام بدین مشکلتون حل می شه

K A R I M I
03-01-2008, 00:16
دوستانی که با Windows Blinds مشکل دارند و نمی تونند پنجرهاشون رو شیشه ای کنند ، نگران نباشند !
تم مورد نظر رو اول انتخاب کنید و بعد در قسمت مربوط به تنظیمات تم چند تا گزینه هست که یکیش مربوط میشه به پنجره ها و دیگری مربوط میشه به تسکبار و ... شما هر یک از گزینه هایی رو که می خواهید شیشه ای بشه انتخاب کنید و تیک مربوط به شیشه ای شدن رو بزنید ( دقیقا یادم نیست اسمش چی بود )
تازه میتونید پنجره هاتون رو شفاف تر کنید یا اینکه به صورت تار تر دربیارید !
اگه مشکلی بود در خدمتیم ...

زهرا2007
03-01-2008, 17:36
من که هرکاری می کنم نمی تونم ویندوز رو شیشه ای کنم...وقتی تم ویستا شیشه ای رو انتخاب می کنم ویندور به حالت کلاسیک (ویندوز 98) در میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگار قسمت نیست که منم ویندوزم شیشه ایی بشه...من حتی برای این کار ویندوزم رو عوض کردم ولی بازم نشد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
03-01-2008, 18:38
عزیز به چیزی که گفتم توجه نکردی یه جست و جو می خواست:
برو این کارا رو انجام بده

ahmad6630
05-01-2008, 15:41
اگه دنبال برنامه ای واسه کریستالی کردن پنجره ها می گردید پیشنهاد می کنم اینارو امتحان کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این برنامه نوار دور پنجره ها رو کرستالی می کنه مثل عکس زیر

این برنامه کل پنجره رو شیشه ای می کنه

Behroooz
05-01-2008, 16:22
استفاده از اين برنامه ها فقط رم رو اشغال ميكنه و بس .

ahmad6630
05-01-2008, 17:36
دوستمون دنبال برنامه ای واسه شیشه ای کردن پنجره ها می گشت این دو تا برنامه هم این کارو انجام می دن حالا اگه رم رو اشغال می کنن دیگه کاریش نمی شه کرد من خودم از برنامه vista inspirat ultimate2 استفاده می کنم از نرم افزار اول هم کنارش استفاده می کنم هیچ مشکلی هم با کمبود رم ندارم

shalineh
05-01-2008, 21:19
استفاده از اين برنامه ها فقط رم رو اشغال ميكنه و بس .

خدمت شما دوست عزیز باید عرض کنم که مگه برنامه ای هم داریم که رم رو اشغال نکنه. رم رو درست کردن واسه اشغال شدن دیگه. مگه غیر از اینه؟

زهرا2007
06-01-2008, 03:33
عزیز به چیزی که گفتم توجه نکردی یه جست و جو می خواست:
برو این کارا رو انجام بده

این کار هم انجام دادم ولی فایده ای نداشت :41:

زهرا2007
06-01-2008, 03:43
اگه دنبال برنامه ای واسه کریستالی کردن پنجره ها می گردید پیشنهاد می کنم اینارو امتحان کنید

این برنامه کل پنجره رو شیشه ای می کنه

اینم بد نیست. فقط ایرادش اینه که نوشتهای بالای صفحه رو بد نشون میده یعنی فونتش زیاد جالب نیست... نوشته هایی که فارسی هستن رو با حروف های عجیب غریبی نشون میده !
به غیر از این دیگه برنامه ای سراغ ندارید ؟

Šepehr
06-01-2008, 08:18

....

این برنامه واسه من خیلی خوب جواب داد
فونت ها عالی هستن مشکلی هم با عنوان های فارسی وجود نداره

بهتر از این فکر نکنم پیدا بشه

mrmmnb
06-01-2008, 18:39
یه عیبی که داره اینه که وقتی پنجره رو باز میکنی با یه جست (یکم دقت کنی منظورم رو میفهمید!)پنجره تبدیل به کریستالی میشه که یکم زننده است اگه اینطوری نمی شد عالی بود فقط تنها بدیش همینه خیلی سریع اتفاق میفته ولیمشهود هست

ahmad6630
09-01-2008, 15:58
اگه از این برنامه ها خوشتون نمیاد می تونید از ویندوزWindows Crystal Xp 2008 استفاده کنید
اینم عکساش

Behroooz
09-01-2008, 17:33
خدمت شما دوست عزیز باید عرض کنم که مگه برنامه ای هم داریم که رم رو اشغال نکنه. رم رو درست کردن واسه اشغال شدن دیگه. مگه غیر از اینه؟

این هم حرفیه .