PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید vb6 بیان تو برای نوشتن چند برنامه ی کوچیک کمک کنند ! 1 روز وقت دارمـــــــــــــــــــــ

mehr film
02-01-2008, 00:45
سلام دوستان با توجه به وقته کمی که دارم چند از دوستان کار بلد کمکم کنید کد این برنامه ها رو برام بنویسید
خیلی کارم گیره
« پیشاپیش تشکر »

1- 10 دانش آموز و 3 نمره از از هریک را از ورودی دریافت کند ، سپس نام هردانش آموز را به همراه معدل سه نمره ی او را نشان دهد در پایان نام دانش آموزانی که بالا ترین و پایین ترین معدل را دارند چاپ یا اعلام کند.
((**با استفاده از آرایه **))

2-تعدادی عدد دریافت شود و آنها را در یک ماتریس 4*4 قرار دهد و شپش این ماتریس را روی فرم نشان دهد
و با پیغامی اعلام کند قطر اصلی ماتریس با هم برابرند یا نه . ((**با استفاده از آرایه **))

3- دو عدد دریافت شود و با استفاده از یک تابع عدد کوچک را به نوان عدد بزرگ تر برساند.(* با استفاده از تابع *)

4-عددی دریافت شود و با استفاده از تابع فاکتوریل آن حساب شود. (* با استفاده از تابع *)

5- عددی چند رقمی دریافت شود و با کمک یک روال مجموع ارقام آن عدد را حساب کند و نمایش دهد.
( * با استفاده از روال * )

6 - عدد چند رقمی دریافت کند و و با استفاده از روال مقسوم علیه های آن را نماش دهد. (* استفاده از روال *)

7- رشته ای دریافت کند و تعداد فضاهای خالی میان حروف را با استفاده از روال نمایش دهد ((** روال**))
ممنون
انشا اله جبران کنیم
دمتون گرم!

mehr film
02-01-2008, 16:18
هیچکی اینجا vb6 بلد نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی اینقدر سخته؟؟؟؟؟
من واقعا عجله دارم!

SuB
02-01-2008, 17:38
سلام دوستان با توجه به وقته کمی که دارم چند از دوستان کار بلد کمکم کنید کد این برنامه ها رو برام بنویسید
خیلی کارم گیره
« پیشاپیش تشکر »

1- 10 دانش آموز و 3 نمره از از هریک را از ورودی دریافت کند ، سپس نام هردانش آموز را به همراه معدل سه نمره ی او را نشان دهد در پایان نام دانش آموزانی که بالا ترین و پایین ترین معدل را دارند چاپ یا اعلام کند.
((**با استفاده از آرایه **))

2-تعدادی عدد دریافت شود و آنها را در یک ماتریس 4*4 قرار دهد و شپش این ماتریس را روی فرم نشان دهد
و با پیغامی اعلام کند قطر اصلی ماتریس با هم برابرند یا نه . ((**با استفاده از آرایه **))

3- دو عدد دریافت شود و با استفاده از یک تابع عدد کوچک را به نوان عدد بزرگ تر برساند.(* با استفاده از تابع *)

4-عددی دریافت شود و با استفاده از تابع فاکتوریل آن حساب شود. (* با استفاده از تابع *)

5- عددی چند رقمی دریافت شود و با کمک یک روال مجموع ارقام آن عدد را حساب کند و نمایش دهد.
( * با استفاده از روال * )

6 - عدد چند رقمی دریافت کند و و با استفاده از روال مقسوم علیه های آن را نماش دهد. (* استفاده از روال *)

7- رشته ای دریافت کند و تعداد فضاهای خالی میان حروف را با استفاده از روال نمایش دهد ((** روال**))
ممنون
انشا اله جبران کنیم
دمتون گرم!
براي اولي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
براي دومي

براي سومي

براي چهارمي

براي پنجمي

براي ششمي

براي هفتمي

براي ديگه نداريم

اگه بدردت خورد، برام دعا کن کنکور اونجايي که مي خوام قبول بشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اين سوالات رو خودت بايد جواب ميدادي چون سخت نيستند و در حد ابتدايي هستند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehr film
02-01-2008, 19:05
براي اولي

براي دومي

براي سومي

براي چهارمي

براي پنجمي

براي ششمي

براي هفتمي

براي ديگه نداريم

البته اين سوالات رو خودت بايد جواب ميدادي چون سخت نيستند و در حد ابتدايي هستند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز واقعا نمیدونم با چه زبونی ازت تشکر کنم واقعا ممنونم بیخودی نیست زیر اسمت زده پروفشنال !!!
نکته: اولی و دومی مشکی نداشت و خیلی هم توپ بود
برای بقیه نحوه ی نمایشش یا همون فراخانی رو روی فرم هم کاشکی بنویسی چون من الان مشکل دارم
توی هفتمی هم از len(str) کامپایل ارور میگیره!
دستت بیبلا الهی دانشگاه کمبریج انگلستان قبول شی!!!!:46:

jamali
02-01-2008, 19:14
SuB جان به خاطر اين پشتكار و حوصلت بايد يه * ديگه هم بگيري به خدا !
چه حوصله اي داري بشر !

mehr film
02-01-2008, 19:27
SuB جان به خاطر اين پشتكار و حوصلت بايد يه * ديگه هم بگيري به خدا !
چه حوصله اي داري بشر !
آره به خدا
اگه دست من بود 2 تا * بهش میدادم