PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایزو باستر ( فول فانکشن ) حرفه ای

mrhamed
01-01-2008, 12:41
سلام دوستان

این تاپیک رو زدم چون فکر کردم این مسئله واقعا ارزش بحث و تبادل نظر را داشته باشد.

آیا شما نرم افزار ایزو باستر رو میشناسید؟

میدانید این نرم افزار دارای توانایی های منحصر به فرد است ؟

آیا نسخه پروفشنال آن را دارید ؟

فایل زیر را دانلود کنید که شامل پنج عکس است، آنها را به دقت نگاه کنید ،سپس اگر فکر میکنید ایزو باستر شما

واقعا پروفشنال وفول فاکشن است آن را برای استفاده بنده و دیگر دوستان آپلود نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در غیر اینصورت بیایید به کمک یکدیگر یک نسخه فول فانکشن پیدا کنیم و برای اولین بار آنرا در دسترس ایرانیان قرار

دهیم.

منتظر نظراتتان هستم
(MCSPG)

SadeghPM
01-01-2008, 13:20
این قابلیت هایی که شما تو عکسا بهش اشاره کردین معمولا به کار نمیاد. من چون خودم به شدت از ISOBuster استفاده می کنم برای قفل گذاری و شکستن اون ، اینو گفتم.

usfelme
01-01-2008, 23:07
Isobuster Pro v2.1.0.2 Vista Compatible ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrhamed
02-01-2008, 01:47
به نظر بنده اون عکسهایی که گذاشتم نقطه عطف توانایی های ایزو باستر میباشد چون میتوان با اون خیلی کار ها

انجام داد ، الا دارم آن لینکی که دوست گرامی قرار دادهاند دانلود میکنم امیدوارم که فول فانکشن باشه ! خودم

خبرشو میدم و امیدوارم این تاپیک به نتیجه مطلوب برسه انشاالله

فعلا ...

mrhamed
03-01-2008, 12:52
دست شما درد نکنه !!! این ورژن کامل بود تست کردم و پیشنهاد میکنم همه دانلود کنند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فکر کنم دیگه لازم نباشه بحث را ادامه دهم .

salarrrr
25-05-2016, 18:40
سلام mrhamed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان من نياز به ايزو باستر فول فانكشن دارم ولي لينك راپيد شير اكسپاير شده ،‌ آيا فايل نصبش رو داريد دوستان؟ حالا ورژن 3.7 نبود هم نبود. قديمي ترش هم اوكي هست. ممنون