PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور

caspian
01-01-2008, 05:31
این ارور مربوط به چیه؟
نوشته microsoft office اما وقتی پنچره اپرا بروزر را می بندم میاد.تا 50 بار ok را نرنم نمیره
zonealarm هم توش یه کاره ای هست:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

javadshahvand
01-01-2008, 09:23
این ارور مربوط به چیه؟
نوشته microsoft office اما وقتی پنچره اپرا بروزر را می بندم میاد.تا 50 بار ok را نرنم نمیره

از msconfig غیر فعالش کن

caspian
01-01-2008, 10:01
از msconfig غیر فعالش کن
چیو غیر فعال کنم تو msconfig؟

[ali]
01-01-2008, 10:24
کسی نمی دونه این ارور برا چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و چه طور درست می شه؟

Kolubive
01-01-2008, 10:35
علی جان یه توضیحی بده چطور این مشکل پیش اومده و ...

کاسپین : موقع پاک کردن نرم افزارهایی مثل انتی ویروس و اسپای ور و ... باید خیلی دقت کنی و کامل پاکشون کنی ...
به بخش Sevices هم توی Administrator tools هم یه سری بزن و سرویس های اضافه رو غیرفعال یا پاک کن ...

mahdi7610
01-01-2008, 12:50
این ارور مربوط به چیه؟

سلام

dwwin.exe یکی از سرویس های ویندوز هستش که به دلایلی مثل وبروسی شدن و یا spywar از بین رفته و شما باید سیستم را کامل اسکن کنید و سیستم عامل خودتون را ریپیر کنید . این فایل توی مسیر زیر قرار داره
C:\WINDOWS\System32\dwwin.exe

start -> run -> services.msc به این قسمت برو و گزینه Error Reporting Service را دوبار روش کلیک کن و از قسمت from startup اون را disabled کن .

caspian
01-01-2008, 13:42
سلام

dwwin.exe یکی از سرویس های ویندوز هستش که به دلایلی مثل وبروسی شدن و یا spywar از بین رفته و شما باید سیستم را کامل اسکن کنید و سیستم عامل خودتون را ریپیر کنید . این فایل توی مسیر زیر قرار داره
C:\WINDOWS\System32\dwwin.exe

start -> run -> services.msc به این قسمت برو و گزینه Error Reporting Service را دوبار روش کلیک کن و از قسمت from startup اون را disabled کن .
ویروس و یا اسپای ور امکانش نیست چون nod32 kaspersky همه آپدیت هستند و اسکنم کردم.zonealarm هم که هست
حالا من اونو disable کردم.چه شکلی سیستم را ریپیر کنم؟

mahdi7610
01-01-2008, 20:47
ویروس و یا اسپای ور امکانش نیست چون nod32 kaspersky همه آپدیت هستند و اسکنم کردم.zonealarm هم که هست
حالا من اونو disable کردم.چه شکلی سیستم را ریپیر کنم؟
سلام
بلاخره این فایل اسیپ دیده و باید ترمیم بشه .
سی دی ویندوز را بزار وقتی اومد بالا یه گزینه داره که مربوط به نصب ویندوز هستش که با زدن اون می پرسه که می خوای ویندوز جدید نصب کنی یا ریپیر کنی که شما ریپیر را انتخاب می کنید و بدون پاک شدن برنامه ها و فایلها تون ویندوزتون تعمیر می شه .

[ali]
01-01-2008, 22:59
Kolubive جان نمی دونم چه مشکلیه این ارور وقتی می خوام نرم افزاری را باز کنم اولش می یاد یا توی یه نرم افزار دیگه وسط کار می یاد کلافه ام کردهsfc/scannowفایده نداشت.کمک کنید لطفـــــاٌ

caspian
02-01-2008, 16:18
سلام
بلاخره این فایل اسیپ دیده و باید ترمیم بشه .
سی دی ویندوز را بزار وقتی اومد بالا یه گزینه داره که مربوط به نصب ویندوز هستش که با زدن اون می پرسه که می خوای ویندوز جدید نصب کنی یا ریپیر کنی که شما ریپیر را انتخاب می کنید و بدون پاک شدن برنامه ها و فایلها تون ویندوزتون تعمیر می شه .
نرم افزاری نیست که فابلهای dll را تعمیر کنه؟

DrXoX
02-01-2008, 19:23
نرم افزاری نیست که فابلهای dll را تعمیر کنه؟
سلام

با Repair تمام فایل های معیوب درست میشن

موفق باشید

jamali
02-01-2008, 19:29
cd ويندوز رو بزار و در RUN بنويس ... راستي تو run چي بايد مينوشتي ؟ يادم رفت!

[ali]
03-01-2008, 15:34
هیچ کی جواب منو نداد

[ali]
03-01-2008, 15:40
cd ويندوز رو بزار و در RUN بنويس ... راستي تو run چي بايد مينوشتي ؟ يادم رفت!

sfc/scannow

[ali]
18-01-2008, 16:23
;1950679']کسی نمی دونه این ارور برا چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و چه طور درست می شه؟
کسی نبود جواب بده بابا کمک کنید...

mansour salamat
08-05-2009, 11:52
سلام دوست عزیز منم با این مشکل گریبانگیر بودم خیلی هم توی اینترنت گشتم تاراه چاره ای پیدا کنم اما همش دروغه.
این اخطار آسیبی به سیستم نمی رسونه فقط اعصاب واسه آدم نمیذاره.
این ایرادازآنتی ویروس شماست که به نحوه نصب کرک ویا آپدیت شما ایرادمیده.آنتی ویروست روعوض کن.
یا یه ورژن دیگه نصب کن احتیاج به نصب دوباره ویندوزهم نداری فقط آنتی ویروس روRemoveکن حل میشه.
باتشکر فراوان منصورسلامت