PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مراجعه به نمایندگی " پاور گرین" (power green)

hossein_dig
31-12-2007, 22:41
سلام.
من چند روز پیش چون یه مشکل کوچیک برای پاورم پیش آومده بوده بعد از تماس تلفنی از روی آدرسی که رو جعبش نوشته بود رفتم نمایندگی زمانی که به آدرس رسیدم هیچ تابلو یا چیزی که نشون بده اونجا یه شرکت یا چیز دیگه نبود (عکس اول). زنگ اول رو زدم بلا فاصله در باز شد رفتم تو یه حیاط بزرگ داشت اونجا یه تابلو کوچیک بود که برند گرین رو رو بزرگ نوشته بود. (عکس دوم) رسیدم دم درشیشه ای یه کسی شبیه نگهبان بود که منو راهنمای کرد.(انتهای سالن سمت چپ عکس سه) که یه آقای نشسته بود وقتی بهش مشکلم رو گفتم گفت " بشین بچه ها رفت نهار منتظر باش صدات میکنم " .من یه 5 دیقه ی نشستم تا همون آفا من رو صدا کرد
بعد تا پاور منو دید گفت گارانتی نداره !!.منم پرو کارتون پاور نشونش دادم بعد گفت برو 2 روز دیگه بیا ." اما " من باکلی زبون بازی رازیش کردم بهش یه نگاه بندازن خلاصه این اون صدا کنه اون اون یکی رو یکی اومد پاور منو برد پشت منم یه 10 دیقیه ای نشستم بعد دوبار صدام کرد و از من خواست برم قسمت تعمیرات .اتاق تعمیرات پر از پاور های رنگارنگ بود یه آقای خوش روی بود که پاور منو همون جا تست کرد دمش گرم بعد پولمپش کرد و داد دستم خلاصه کارمن همون روز راه افتاد آدمای که من باهاشون برخود داشتم خوش برخودن اما .... .
در ضمن اونجا مدلهای جدید کیس هاشون که هنوز تو بازار نیومده بود گذاشته بودن من از یه مدل که تکراری نبود عکس گرفتم(عکس چهار)

عکس اول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg

عکس دوم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس سه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).jpg

عکس چهار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).jpg

M.R.S.F.T
31-12-2007, 22:55
خیلی ممنون ...

گذاشتن تجربیات خودتون یا افراد دیگه قطعا در اطلاع رسانی و آگاهی افراد تاثیر بسزایی خواهد داشت

hossein_dig
01-01-2008, 00:34
خواهش میکنم.
دیگه نخواستم تجربه تلخم رو با شرکت آواژنگ بزارم چون اون داستانی داره بسیار جذاب اما طولانی

قربون علی
01-01-2008, 00:59
یعنی گارانتی گریین بد ؟
ما که تا حالا با پاوراش مشکل نداشتیم

hossein_dig
01-01-2008, 01:04
نه سوء تفاهم نشه کسی نگفته بده فقط این تاپیک انتقال تجربه بوده.

M.Z.Y
01-01-2008, 09:25
سلام دوست من

کاره بسیار جالبی کردی که تجربتو با عکس گذاشتی ، دیگه دردسر تصور کردنم از ما گرفتی.:34:

shahramcat
03-01-2008, 13:30
من هم تو این 1 هفته گذشته با 2 تا از این گارانتیها سروکله زدم . رایان بدر و فرایمند که برای رم هست . در کل گارانتی قطعه در ایران زیاد معنی نداره .

hossein_dig
03-01-2008, 22:49
خوب اگه همه تجربیاتشون رو بدون اغراق بذارن میشه در مورد خدمات شرکت ها نتیجه گیری کرد و یه جورای هم میشه به کیفیت خدمات پی برد

شهرام_ایرانی
03-01-2008, 22:54
در مورد تابلو باید عرض کنم بعلت بستن مالیات بیش از حد به یک تابلو شرکت ها اکثرا تابلو دم در نمیزنن
حتی شرکتهایی با شرمایه خفن

hossein_dig
04-01-2008, 02:43
خوب واقعا این مسخره نیست که به تابلو هم مالیات ببندن؟!

jak_1300
20-11-2010, 11:58
سلام.
من چند روز پیش چون یه مشکل کوچیک برای پاورم پیش آومده بوده بعد از تماس تلفنی از روی آدرسی که رو جعبش نوشته بود رفتم نمایندگی زمانی که به آدرس رسیدم هیچ تابلو یا چیزی که نشون بده اونجا یه شرکت یا چیز دیگه نبود (عکس اول). زنگ اول رو زدم بلا فاصله در باز شد رفتم تو یه حیاط بزرگ داشت اونجا یه تابلو کوچیک بود که برند گرین رو رو بزرگ نوشته بود. (عکس دوم) رسیدم دم درشیشه ای یه کسی شبیه نگهبان بود که منو راهنمای کرد.(انتهای سالن سمت چپ عکس سه) که یه آقای نشسته بود وقتی بهش مشکلم رو گفتم گفت " بشین بچه ها رفت نهار منتظر باش صدات میکنم " .من یه 5 دیقه ی نشستم تا همون آفا من رو صدا کرد
بعد تا پاور منو دید گفت گارانتی نداره !!.منم پرو کارتون پاور نشونش دادم بعد گفت برو 2 روز دیگه بیا ." اما " من باکلی زبون بازی رازیش کردم بهش یه نگاه بندازن خلاصه این اون صدا کنه اون اون یکی رو یکی اومد پاور منو برد پشت منم یه 10 دیقیه ای نشستم بعد دوبار صدام کرد و از من خواست برم قسمت تعمیرات .اتاق تعمیرات پر از پاور های رنگارنگ بود یه آقای خوش روی بود که پاور منو همون جا تست کرد دمش گرم بعد پولمپش کرد و داد دستم خلاصه کارمن همون روز راه افتاد آدمای که من باهاشون برخود داشتم خوش برخودن اما .... .
در ضمن اونجا مدلهای جدید کیس هاشون که هنوز تو بازار نیومده بود گذاشته بودن من از یه مدل که تکراری نبود عکس گرفتم(عکس چهار)

عکس اول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg

عکس دوم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس سه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).jpg

عکس چهار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).jpg

سلام منم گرین دارم اما گارانتیش تمام شده کجا ببرم تعمیرش کنه خراب شده ؟ آدرسی چیزی دارین؟

mehryar1973
21-11-2010, 19:45
از من میشنوید هیچوقت با پاور شوخی نکنید خراب شد فوری یه نو بخرید بلایی که سر من اومد بخونید وعبرت
بگیرید:2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید