PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خو است کمک از کار برانی این مشکل من را داشته اند فایلهای مخفی شده ؟؟

evry day
31-12-2007, 15:26
سلام

دو ستان ببخشید من این سئو الو اینجا می پرسم نمی دو نستم کجا مطر ح کنم

سئوال اینکه من چند تا فایلو مخفی کردم با خود ویندوز ولی حالا که می خوام از حالت hide بیارم بیرون اصلا

نمی شه و هنوزهم مخفی می مونه و نمی شه دیدشون راستی یه نکته رو هم بگم قبل از این که این اتفاق بیفته

هارد به هار د کرده بودم با یکی از دو ستا م ولی اونوقت نشو ن می داد فایلها رو من اصلا با این مشکل بر نخورده

بودم نمی دو نم اشکال از کجاست و یندو زم عو ض کردم بازم تا ثیری نداشت چه جوری دو باره همه فایل های

مخفیمو با این مشکلی که پیش اومده به حالت عادی بر گردو نم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :19:

Mohsen6558
31-12-2007, 21:34
تو همون جایی که پنهان ها رو قابل نمایش می کنی Foder Option تیک دو تا گزینه پایین ترشو وردار
احتمالا مخفی شدن از نوع سیستمی هست
بعد توصیه دیگه اینه که یه بار به صورت Dafe Mode وارد شو تا اگه کار نرم افزاری چیزی باشه نمایش داده بشه

usfelme
31-12-2007, 22:39
عزیز شما به یه ویروس مبتلا شدید که احتمالا به صورت اتوران رو سر هر درایو هم خوابیدند و با تعوض ویندوز هم از بین نمیرند باید از kaspersky 7.0 کنی بعد این دستور رو برای هر کدوم از درایوات تو محیط cmd اجرا کن:
x://del auto*.*
اگه صرفا میخوایی فایلهات رو ببینی از دستور attrib استفاده کن:
attrib -s -h "file or folder name"

مرتضی nvcd
01-01-2008, 04:14
من یه مدت پیش دقیقا همین مشکل شما رو داشتم.

بعد فهمیدم مشکل از ویروسه.... برای مطمئن شدن از اینکه احتمالا همون ویروس رو هم کامپیوتر تو گرفته باشه ببین تو task manager تب دومی (processes) لیست چیزایی که داره اجرا می شه soundmix هم وجود داره؟.

من خودم با یه نرم افزار که تو پی سی ورد گرفتم تونستم این ویروس رو حذف کنم.

اگه مال تو هم اینجوریه بگو تا بگردم ببینم کدوم نرم افزار بود.. وگرنه که دیگه کاری از دستم بر نمیاد.