PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز كردن رمز بانك با برنامه

1795
31-12-2007, 13:54
با سلام
در پروژه اي از بانك اكسس استفاده كرده ام ولي دو تا مشكل دارم
1-نمي توانم بر روي بانك پسورد بگذارم و پيغام ميده كه database بايد exclusive بشه اما من نفهميدم منظورش چيه؟
دوم اينكه وقتي برروي بانك پسورد ميگذاريم در دلفي نميشه به اون بانك وصل شد و پيغام خطا ميده اگه ميشه توضيح بدين كه با برنامه نويسي جوري كه كاربر نتونه رمز رو ببينه چطور ميشه اون رمز رو بهش داد . در مورد سوال اول هم درسته به دلفي ربطي نداره ولي لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

NoneForce
31-12-2007, 14:31
با سلام
در پروژه اي از بانك اكسس استفاده كرده ام ولي دو تا مشكل دارم
1-نمي توانم بر روي بانك پسورد بگذارم و پيغام ميده كه database بايد exclusive بشه اما من نفهميدم منظورش چيه؟
دوم اينكه وقتي برروي بانك پسورد ميگذاريم در دلفي نميشه به اون بانك وصل شد و پيغام خطا ميده اگه ميشه توضيح بدين كه با برنامه نويسي جوري كه كاربر نتونه رمز رو ببينه چطور ميشه اون رمز رو بهش داد . در مورد سوال اول هم درسته به دلفي ربطي نداره ولي لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

1- منظور بدي نداره، وقتي مي خواهيد با Access ديتابيس را باز كنيد و روش پسورد بذاريد ، اينطوري ديتا بيس را باز كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 - قبلا بحث شده ، ولي از اونجايي كه جستجو كردن جزو گناهان كبيره محسوب ميشه ، براي باز كردن ديتا بيسي كه پسورد داره بايد پسورد را در Connection String قرار بدهيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يا

DrXoX
31-12-2007, 17:53
سلام

این فایل رو دانلود کن ببین نحوه اتصال به بانک Access که دارای پسورد باشه به این صورت هستش

حجم فایل : 452 کیلو بایت

موفق باشید

afshinaghasi
31-12-2007, 22:47
-نمي توانم بر روي بانك پسورد بگذارم و پيغام ميده كه database بايد exclusive بشه اما من نفهميدم منظورش چيه؟:27:
سلام

اگه می خواهی که رو بانکت تو اکسس پاسوورد بزاری باید اونرو به یه روشه دیگه در اکسس باز کنیش :
وفتی که روی کلید open یا از طریق منو دیالوگ open رو میاریش فایلت رو انتخاب کن البته enter نکن یعنی بازش نکن صبر کن . کنار کلید open یه فلش رو به پایین هست رو اون بزن و بعد open exclusive رو بزن بعدش پاسوورد بزار ok.
ی هکمی مسخره به نظر میرسه نه:10:

delphianddotnet
01-01-2008, 11:56
:thumbsdow

جستجو كردن جزو گناهان كبيره محسوب ميشه

1795
13-01-2008, 10:26
سلام

اگه می خواهی که رو بانکت تو اکسس پاسوورد بزاری باید اونرو به یه روشه دیگه در اکسس باز کنیش :
وفتی که روی کلید open یا از طریق منو دیالوگ open رو میاریش فایلت رو انتخاب کن البته enter نکن یعنی بازش نکن صبر کن . کنار کلید open یه فلش رو به پایین هست رو اون بزن و بعد open exclusive رو بزن بعدش پاسوورد بزار ok.
ی هکمی مسخره به نظر میرسه نه:10:

با تشكر از شما دوست گرامي
اي كاش بقيه هم به جاي متلك پراني سعي مي كردن مشكل حل كنند و به اين مسئله هم فكر مي كردن كه شايد بعضي ها دسترسي به اينترنت براشون مشكل باشه يا سرعت اينترنتشون اونقدر كنده كه نمي تونن سرچ كنن و كلي صفحه رو بگردن و براي هر كار كوچكي بايد كلي معطل بشن . بعضي از ما متاشفانه دنبال سوژه مي گرديم تا حال يكي رو بگيريم.
در هر صورت باز هم از شما متشكرم

مرد مباح
13-01-2008, 11:59
دوست عزيز.
متاسفانه در اين بخش به دليل نبود مدير خيلي مشكل داريم و خيلي چيزا ديگه اينقدر تكراري شده كه كارد داره به استخوان ميرسه.
به همين دليل نان فورس جان اون حرفا رو زدند و حق هم دارند.
به شما هم حق ميدم ولي بهتره كه الكي اين انجمن رو شلوغ نكنيم كه مشكلات بيشتر بشه و لطفا سعي كنيد و مطالب رو قبل از پرسش سرچ كنيد