PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط نخندین

lord_ashkan_z
30-12-2007, 21:18
با سلام ...

من یک سوال دارم که خیلی ابتدایی ، البته اگر وقتون رو می گیرم ببخشید چون ما کسی رو نداریم بریم ازش بپرسیم. من با این همه سوال بی جواب در ذهنم و علم محدود درباره کامپیوتر، کامپیوتر دان ترین فرد ام ( توی دوستان و فامیل تزدیک و بچه های هم کلاسی) پس درک کنید که واقعا کسی نبوده اینا رو به من بگه.

<لینک آیینه> یعنی چی؟

jamali
30-12-2007, 21:40
عزیز خنده نداره که:

لینک آیینه (Mirror Link ) یعنی لینک معادل ، یعنی به فرض شما فایل A.pdfرو میخوای دانلود کنی ، میتونی اون رو از سایت x دانلود کنی ( یه لینک به اون آدرس) یا از سایت y (یه لینک به آدرس y ) . از هر کدوم که دانلود کنی نتیجش همون فایل A.pdf خواهد بود . به این دو تا لینک آیینه هم دیگه میگن .

bloodrayne
30-12-2007, 21:58
سلام
حالا که دوست عزیزمون زحمت کشد و جواب شما رو داد
من یه شوار دارم و اون این که اگر کسی رو دیدی که گفت من کامپیوتر بلدم و براش حد خدود نزاشت مثل : {این مورد ..یه کمی...در این مورد خاص} بدون اون احمق ترین آدم روی زمین
پس هیچ موقع از پرسیدن سوالت احساس خجالت نکن چون هیچ کس نیست که بتون اداء کنه من همه چیز بلدم
همین مسئول کامپیوتر دانشگاه خودمون هر سوالی ازش بپرسی حسابی فکر میکنه و در 80% مواقع خیلی راحت میگه نمیدونم ببخشید نتونستم کمکتون کنم اما اگه در مورد برنامه نویسی ازش سوال کنی میتونی مطمئن باشی که دست خالی نمیمونی پس به قول اون جمله معروف :
پرسیدن عیب نیست نپرسیدن عیب است
امید وارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی

Kolubive
30-12-2007, 22:38
تایید میشه ....

هیچ وقت از سوال پرسیدنتون خجالت نکشین حتی اگه مسخرتون کردن

در واقع اونا با مسخره کردن منی که سوال میپرسم نادونی خودشون رو ثابت میکنن !

AMD_64
31-12-2007, 01:09
پرسیدن عیب نیست نپرسیدن عیب است
فکر کنم درستش این باشه: پرسیدن عیب نیست ، ندانستن عیب است

دوسی
31-12-2007, 08:18
با سلام ...

من یک سوال دارم که خیلی ابتدایی ، البته اگر وقتون رو می گیرم ببخشید چون ما کسی رو نداریم بریم ازش بپرسیم. من با این همه سوال بی جواب در ذهنم و علم محدود درباره کامپیوتر، کامپیوتر دان ترین فرد ام ( توی دوستان و فامیل تزدیک و بچه های هم کلاسی) پس درک کنید که واقعا کسی نبوده اینا رو به من بگه.

<لینک آیینه> یعنی چی؟

سلام

دوست خوب من ابتداازشماتشکرمی کنم که سوالی راکه من هم داشتم پرسیدید.پس ازفواید سوال کردن اینه که

هم خودت به جواب می رسی هم دیگران.ازدوستان فرهیخته که جواب سوالمون رادادند هم تشکر می کنم.

MB_Danger
01-01-2008, 02:41
سلام ...

پست های نامربوط حذف شد .

خواهشا قوانین و مقررات انجمن کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را مطالعه فرمایید .

تاپیک بسته شد !

موفق باشید .