PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .:: درخواست آموزش دانلود فایلهای موجود در rapidshare با دانلود منیجر ::.

chamcha
30-12-2007, 16:03
من میخوام بدونم چجوری میشه فایل های آپلودشده تو سایتهایی مثل rapidshare که

لینک مستقیم نمیدن رو با استفاده از دانلود منیجر دانلود کرد :41::19:

لطفا راهنماییم کنین :40:

K A R I M I
30-12-2007, 16:35
خیلی سادست !
Internet Download Manager رو روی سیستمت نصب کن تا بتونی از راپید با حداکثر سرعت دانلود کنی !!

deicide
30-12-2007, 17:21
خیلی سادست !
Internet Download Manager رو روی سیستمت نصب کن تا بتونی از راپید با حداکثر سرعت دانلود کنی !!

من چندين بار امتحان کردم نمي شه :41: بعد از اينکه لينک دانلود رو بهش مي دم ، يه فايل htm دانلود ميکنه . . .

M_E_H_D_I
30-12-2007, 20:02
برو به اين تاپيك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman_82
30-12-2007, 22:21
دوست عزیز اگه اکانت پریمیوم نداشته باشی نمیتونی با Idm دانلود کنی

K A R I M I
31-12-2007, 00:22
من چندين بار امتحان کردم نمي شه :41: بعد از اينکه لينک دانلود رو بهش مي دم ، يه فايل htm دانلود ميکنه . . .
شما احتمالا از نسخ های قدیمی استفاده می کنید !
من خودم شخصا با این دانلود منیجر از راپید دانلود می کنم چون از تمام پهنای باند استفاده میکنه ...
در کنار این برنامه برنامه Grabber رو هم پیشنهاد میکنم اونم سرعتش بالاست ولی درکل IDM خیلی بهتره

دوست عزیز اگه اکانت پریمیوم نداشته باشی نمیتونی با Idm دانلود کنی
شما رو نمی دونم ولی من اکانت ندارم ولی بیشتر فایلم هام رو با IDM از راپید میگیرم ...

_MZOF_
31-12-2007, 00:54

شما نباید آدرس فایل رو به برنامه بدید مگر اینکه اکانت داشته باشید.
در صورتی که اکانت ندارید باید مراحل رو پیش بروید تا زمانی که کد امنیتی رو وارد میکنید و گزینه دانلود رو میزنید خود برنامه باز میشود و شما میتوانید بوسیله برنامه IDM دانلود را شروع کنید:27:

deicide
31-12-2007, 09:00
شما احتمالا از نسخ های قدیمی استفاده می کنید !
من خودم شخصا با این دانلود منیجر از راپید دانلود می کنم چون از تمام پهنای باند استفاده میکنه ...
در کنار این برنامه برنامه Grabber رو هم پیشنهاد میکنم اونم سرعتش بالاست ولی درکل IDM خیلی بهتره

خوب اگه مي شه روش دانلود کردنتون رو براي ما هم شرح بديد. يعني شما منظورتون اينه که بدون اکانت با IDM دانلود مي کنيد ؟

K A R I M I
31-12-2007, 21:51
روش خاصی نداره باید آخرین نسخه ی اون رو نصب کنید و در قسمت تنظیماتش اون رو در مرورگری که استفاده می کنید تذاخل دهید بعد وقتی که شما عکس امنیتی رو میزنید و اینتر میکنید خود به خود با دانلود منیجر دانلود شروع میشه و با سرعتی خفن شروع به دانلود میکنه ولی اگر dc بشین همه چیز میپره !

KILLER_PANT
31-12-2007, 22:26
این برنامه رو هم امتحان کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jooya
01-01-2008, 00:32
در مورد حرفهای K A R I M I جان مطمئن نیستم ولی شاید ورژن اخرش این کار رو بکنه .

ولی در مورد پستی که Killer_pant عزیز زدن مطمئنم که این برنامه به درد نمیخوره . بهتره دانلودش نکنی ، چون فایل رو از راپید شیر میگیره به صورت فری ولی فایل رو باز نمیکنه . یعنی فایلی که میگیره اصلا قابل استفاده نیست .

سرعت دانلودی رو هم که می نویسه ، دروغه واسه من با dail up نوشته بود 191 کیلو بایت در ثانیه !!!

K A R I M I
01-01-2008, 10:48
jooya یه تاپیک هم درمورد حرف من هست !
چاره کار اینه که آخرین ورژن اون رو نصب کنید و ان رو داخل مرورگر خود ( اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس احتیاجی نداره ) تداخل دهید یا اینکه در تنظیماتش دستکاری کنید و یکی از دکمه های کیبورد رو برای وادار کردن دانلود با دانلود منیجرتون بزارید اونوقت دیگه مطمئن میشید ...
کافیه یکبار امتحان کنید !
آخرین نسخه این دانلود منیجر 2 مگا بایت هست . لطفا به تاپیک مورد نظر بروید و نسخه ریتیل رو به همراه کرک دانلود کنید.