PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهای dll

bloodrayne
29-12-2007, 12:37
سلام
من مدت 4 سال که کامپیوتر دارم اما تا حالا این مشکل برام پیش نیومده اگه کسی جوابش میدونه لطفا جواب من بده چون حوصله ویندوز عوض کردن دوباره رو ندارم :
بعد از اینکه ویندوز عوض کردم تو درایو ویندوز یه سری فایلهای dll به طور ناخواسته ایجاد میشه و مثلا بعد از 2 روز تعداد اونا به 60 تا 70 عدد میرسه و من مجبورم هر روز اونا رو پاک کنم و اسم اونا به ترتیب سال ماه روز و ساعت نوشته شده مثلا :
 m 20071229122436.dll
اگه کسی میدونه مشکل از کجاست لطفاراهنمایی کنه در ضمن مقدار رم ازاد من خیلی کم شده
مچکرم:19:l

bloodrayne
29-12-2007, 17:05
حالا که کسی نمیدونه لطف کنید بگین اسکن دیسک بعد از ری استارت دستی کامپیوتر زمانی که سیستم دوباره داره بالا می یاد چطور از کار میشه انداخت فقط لطف کنید چرت پرتهای سایتای دیپه که همه از رو هم کپی زدن ننویسید که از توی msconfig میشه این کار کرد یکی نیست بگه بابا خودتون اول بنویسید بعد به خورد یکی دیگه بدین
.....!
مچکرم

DrXoX
29-12-2007, 22:03
سلام

اگر بذاری کامل یک بار اسکن بشه دیگه نمیاد

موفق باشید

winxp
30-12-2007, 00:12
سلام عزیزم

drxox عزیز رو ناراحت کردیها

drxox جان خیلی دوست دارم , و اما مشکل دوستمون

اون که dll ساخته میشه کار یه برنامه هستش که اگه میتونی یه عکس از قسمت پروسه ها توی task manager بگیر بزار اینجا تا ببینیم کدوم ها مشکوک هستن

بعد که معلوم شد کار کدوم پروسه میتونه باشه , باید بری توی ریجستری اسمشو سرچ کنی و هرچی پیدا کردی بی برو برگرد پاک کنی

راه ساده ترش هم اینه که یه انتی قوی نصب کنی و سیستم رو scan کنی

اینا در صورتی بود که شما ویروس داشته باشی و الا شاید از برنامه خاصی باشه که اونم حل میشه

فعلا اول با انتی به روز شده مثل kasper یا nod32 سیستم رو csan کنید سپس با هم میریم جلو
اینجا بی جواب نمیمونی عزیزم

موفق باشی

bloodrayne
30-12-2007, 10:02
D:\rrr.jpg

bloodrayne
30-12-2007, 10:05
سلام دوست عزیز من آنتی ویروس کسپر به روز دارم اما عکس : D:\rrr.jpg

bloodrayne
30-12-2007, 10:09
من نمیتو نم عکس ارسال کنم :41:
قوانين ايجاد تاپيک در انجمن : :19:
شما نمي توانيد در پست خود فايل پيوست کنيد :18:

djsystem
30-12-2007, 16:49
اگه میتونی یه عکس از قسمت پروسه ها توی task manager بگیر بزار اینجا تا ببینیم کدوم ها مشکوک هستن
winxp گل سلام
اقا میتونی یک لیست از process معمولی ویندوز (اونایی که نباید بهشون شک کرد) بنویسی لطفا همشو بنویس چون من هم یکی بهم زنگ زد همین مشکلو داشت ولی بدبختانه چون نمیدونستم کدوم مال ویندوز و کدوم نیست نتونستم بهش بگم کدوم end task کنه

bloodrayne
31-12-2007, 19:09
سلام بچه ها
که با راهنمایی دوستمون winxp اول تو task manager و بعد
تو msconfig ردش زدم اسم برنامه اینه HR که مخفف Hidden Record هست که نمیدونم از کجا اومده شاید کار یکی از دوستای احمقم باشه ... و نمیدونم به غیر از ایجاد فایل کار دیگه ایهم میکرد یا نه اگه کسی میدونه توضیح بده ممنون میشم چون فایلهایی dll به درد کی ممکن بخوره ؟