PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Share كردن اينترنت با بلوتوث به بلوتوث كامپيوتر ديگري

terrorhell
29-12-2007, 03:04
با سلام خدمت تمامی کاربران سایت
من 2 تا بلوتوث برای لپ تاپ و کامپیوتر خونه گرفتم که اینترنت ADSL رو با کامپیوتر خونه رو بلوتوث لپ تاپ Share کنم بطوری که بتونم از اینترنت تو لپ تاپ بصورت بی سیم استفاده کنم.
لطفا کمکم کنید. منتظرم.
Bluetooth Model : Bluesoleil Class 1

secure
29-12-2007, 04:50
دوست عزیز Software خود این بلوتوث ها قابلیت ساپورت Internet Sharing رو دارن .الیته فکر کنم نسخه 2.3.0.0 به بالا .

به هر حال این لینک داونلود نسحه جدید این نرم افزار هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کار کردن باهاش هم اونجوری که به نظر میاد و گرافیکی هست باید راحت باشه .الان دارم داونلود میکنم تا یک بار خودم تست کنم و بعد روش کاملش رو توضیح بدم.

این رو هم پیدا کردم .البته خودم تست میکنم و بعد اینجا میگم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

How to share my Internet connection to other computers via Bluetooth

If you use PAN service to access Internet, you can use Internet Connection Sharing(ICS)
On the other hand, you can use LAP to access Internet
However, for the reason of technical, it cannot support a computer to be a "TCP/IP Gateway" with PAN whose IP address is "192.168.0.x" now. We will solve this problem in the next version. For your convenience, please use some Internet Connection Sharing (ICS) software such as "Winroute Pro", Sygate", "BlueNAT" and "Internet Gateway 6.0" to solve this problem