PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای خوندن پسوند cbz

Mohammad_ch
28-12-2007, 13:19
سلام
دوستان من یک کتاب کمیک دانلود کردم که پسوندش cbz هست .با چه برنامه ای باز میشه؟

x_2007
28-12-2007, 18:24
سلام
دوستان من یک کتاب کمیک دانلود کردم که پسوندش cbz هست .با چه برنامه ای باز میشه؟

دوست تا اونجا که من میدونم این نوع کتاب ها با پسوند ی که شما گفتید در psp وبه وسیله نرم افزاری به نام

PSP Comic Reader باز میشه.من این نرم افزار رو همراه با کمی از توضیحات براتون میذارم.

کاره این برنامه اینه که می توانید براحتی فایل های کمیک که با پسوند CBR وCBZ هست را دید و به جای استفاده از عکس در psp از این برنامه استفاده کنیم با کیفیت بهتر و کنترل راحتر صفحات کمیک.
نحوه ریختن:ابتدا لینک بالا را دانلود کرده و بعد از اینکه بازش می کنیم دو تا Folder با اسم های pspcomic و %pspcomic را در داخل psp خود در شاخه psp\Game150 کپی میکنیم.
بعد از این کار در root یک folder می سازیم به اسم Comics و فایل هایی با پسوند cbr و cbz را داخل اون قرار می دهیم و براحتی از برنامه run می کنیم .
left , right صفحه ها را تغییر میده
مثلث zoom in
ضربدر zoom out
مربع و دایره rotate page
یک نکته بسیار مهم :بهیچ عنوان اجازه ندهید دستگاهتون زمانی که این برنامه runاست به حالت standbyیا power off برود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال من نمیدونم این همون چیزی هست که شما میخواید یا نه؟؟؟؟؟؟

Mohammad_ch
28-12-2007, 18:46
دوست تا اونجا که من میدونم این نوع کتاب ها با پسوند ی که شما گفتید در psp وبه وسیله نرم افزاری به نام

PSP Comic Reader باز میشه.من این نرم افزار رو همراه با کمی از توضیحات براتون میذارم.

کاره این برنامه اینه که می توانید براحتی فایل های کمیک که با پسوند CBR وCBZ هست را دید و به جای استفاده از عکس در psp از این برنامه استفاده کنیم با کیفیت بهتر و کنترل راحتر صفحات کمیک.
نحوه ریختن:ابتدا لینک بالا را دانلود کرده و بعد از اینکه بازش می کنیم دو تا Folder با اسم های pspcomic و %pspcomic را در داخل psp خود در شاخه psp\Game150 کپی میکنیم.
بعد از این کار در root یک folder می سازیم به اسم Comics و فایل هایی با پسوند cbr و cbz را داخل اون قرار می دهیم و براحتی از برنامه run می کنیم .
left , right صفحه ها را تغییر میده
مثلث zoom in
ضربدر zoom out
مربع و دایره rotate page
یک نکته بسیار مهم :بهیچ عنوان اجازه ندهید دستگاهتون زمانی که این برنامه runاست به حالت standbyیا power off برود.

حال من نمیدونم این همون چیزی هست که شما میخواید یا نه؟؟؟؟؟؟

ممنون بابت جواب .
راستش من نمی دونستم که باید psp داشته باشم.فکر کردم روی pc هم اجرا میشه.

بازم ممنون

aa12
28-12-2007, 22:19
سلام

با CDisplay Sequential Image Viewer می تونی ببینیش ، نسخه ی 1.8 رو از اینجا بگیر :

Mohammad_ch
28-12-2007, 23:14
سلام

با CDisplay Sequential Image Viewer می تونی ببینیش ، نسخه ی 1.8 رو از اینجا بگیر :

دستت طلا عالی بود.

ممنون

aa12
29-12-2007, 14:12
خواهش می کنم