PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرخ طراحی آرم و کارت ویزیت چنده؟

sama_65
27-12-2007, 22:08
سلام

کسی که لیسانس گرافیک داشته باشه و آرم و کارت ویزیت برای شرکتها طراحی کنه معمولن چند می گیره؟

saviss
27-12-2007, 22:13
سلام

کسی که لیسانس گرافیک داشته باشه و آرم و کارت ویزیت برای شرکتها طراحی کنه معمولن چند می گیره؟
عزیزجان سلام
توی انجمن گرافیک...زیرمجموعه ی دنیای چاپ داریم(اونجا راحتتر جواب میگرفتید):11:
ضمنا نرخ هم میتونیداز "انجمن صنفی گرافیست هاوطراحان"بپرسید...
هرچندکه کسی رعایت نمیکنه...:41:
نه پول درست وحسابی مشتری میپردازه ونه دوستان همکار!!!رعایت میکنند...یعنی زیرقیمت کارمی کنن

sama_65
27-12-2007, 22:22
من خیلی وقته مطرح کردم اونجا جواب نگرفتم

saviss
27-12-2007, 22:30
من خیلی وقته مطرح کردم اونجا جواب نگرفتم
این لینک خدمت شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه هم که جوابتون توش نبود...
چشم...
بفرمائیدتا سعی کنم ظرف 48ساعت آینده از انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران
نرخ هاروبراتون توی همون جا یعنی
زیرمجموعه ی دنیای چاپ که عرض کردم بگذارم
تاپیکتون روهم اگربیزحمت همونجا بزنید جواب میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی کسی نرخ هارو رعایتشون نمیکنه

sama_65
27-12-2007, 22:34
ممنون میشم یه دنیا اگه برام بپرسین

saviss
27-12-2007, 22:42
ممنون میشم یه دنیا اگه برام بپرسین
خواهش میکنم
بخشنامه تعرفه های سال86رودارم ...
یا براتون اسکنش میکنم ویا
توی همون تاپیک میزارم
موفق باشید:11:

sama_65
27-12-2007, 22:52
خیلی مرسی

ممنون از لطفتون

pmjaberi
27-12-2007, 23:01
در ايران را نميدونم
ولی اينجا زياد به اينکه مدرک تحصيلی چی هست کاری ندارن چيزی که قيمت به کار ميده کيفيت کار از نظر گرافيک و چاپ هست.
شما بايد نمونه کار های خوبی داشته باشيد و بر حصبه اون رو کارتون قيمت ميزاريد. البته در ضمينه کارت ويزيت زياد اين قضيه که گفتم مطرح نيست بيشتر بحث من رو poster و کاتالوگ هست.

ashura
27-12-2007, 23:16
......................

pmjaberi
27-12-2007, 23:28
بسم الله الرحمن الرحیم

طراحی نشانه
طراحی نشانه (logo) و یا نشانه نوشته (logotype) >> قیمت پایه هشتصد و پنجاه هزار تومان
طراحی خط فارسی و یا لاتین برایه نشانه بالا >> قیمت پایه دویست و پنجاه هزار تومان

"طراحی کارت ویزیت به تنهایی قمیت نداری و جز طراحی اوراق اداری هست به این قیمت"

طراحی اوراق اداری
طرای یک مجموعه شامل سربرگ، پاکت نامه، و یک فرم کارت شخصی قیمت پایه سیصد و پنجاه هزار تومان

از تعرفه رسمی بهای آثار طراحان گرافیک ایران سال 1386

عزیز دلم این مربوط به طراحان گرافیک هست و هر ... نمیتونه این قیمت رو بده اگه شما تحصیلات گرافیک
دارید باید حتما به سفارش دهنده این قیمت رو بدید تا بدونن که کار هنری بی هزینه نیست اگه شما خواستید
تخفیف بدید ولی سفارش دهنده باید بدونه که قیمت اصل کار چی هست البته انجمن صنفی گرافیک اینگونه
تخفیفها رو بی حرمتی به هنرمندان گرافیست دونسته

گرافیک هنر مظلوم

دقيقا به عنوان يه گرافيست تاييد ميکنم جداً اينطور هست مردم ارزش کار را نميدونن و فکر ميکنم اين کار بايد ارزونترين قسمت از کار شون باشه در صورت که در همه جای دنيا گرافيک جزو گرونترين قسمت های يه پروژه يا يک شرکت هست.
اما ، اما
تو ايران متأسفا ان کار هايی ميبينم که به عنوان کار گرافيک انجام ميشه و انجام دهنده کار خودشون گرفيست ميدونه و با هر هزينه اي حاضر به انجام کار هست.
کار های ايرانی بسيار ضعيف داره ميشه مخصوصاً در حوضه وب که تخصص خودم بيشتر هست و خوب با اين وضع کيفيت نميشه خيلی هم سطح کار را از لحاظ قيمت بالا برد و متأسفانه مردم عادت کردن به پول ندادن

sama_65
28-12-2007, 09:10
راستش برای خودم نمیخوام. من اصلن رشته م گرافیک نیست. دختر عمم برای شرکتمون آرم طراحی کرده و کارت ویزیتی که خودمون طراحی کردیمو هم یه کم دستکاری کرده.
حالا هر کارش می کنم ازم پول نمیگره.
واسه این بود که می خواستم نرخ رو بدونم

pillx
29-12-2007, 18:23
بسم الله الرحمن الرحیم

طراحی نشانه
طراحی نشانه (logo) و یا نشانه نوشته (logotype) >> قیمت پایه هشتصد و پنجاه هزار تومان
طراحی خط فارسی و یا لاتین برایه نشانه بالا >> قیمت پایه دویست و پنجاه هزار تومان
طراحی نشانه شامل است بر : طراحی نشانه logo یا نشانه نوشته logotype یا نشان sign یا حروف
اختصاری monogram یا نشان تصویری pictogram و یا شخصیت character

طراحی اوراق اداری
طرای یک مجموعه شامل سربرگ، پاکت نامه، و یک فرم کارت شخصی قیمت پایه سیصد و پنجاه هزار تومان
دستمزد طراحی یک جزء از طراحی های اوراق اداری یک سوم قیمت پایه محسوب می شود.

● از تعرفه رسمی بهای آثار طراحان گرافیک ایران سال 1386 ●

عزیز دلم این مربوط به طراحان گرافیک هست و هر ... نمیتونه این قیمت رو بده اگه شما تحصیلات گرافیک
دارید باید حتما به سفارش دهنده این قیمت رو بدید تا بدونن که کار هنری بی هزینه نیست اگه شما خواستید
تخفیف بدید ولی سفارش دهنده باید بدونه که قیمت اصل کار چی هست البته انجمن صنفی گرافیک اینگونه
تخفیفها رو بی حرمتی به هنرمندان گرافیست دونسته

گرافیک هنر مظلوم

850 هزار تومان:18::18::18:

فکر کنم اشتباه میکنید

چه خبره مگه میخوان آپولو هوا کنن