PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه کنم از شر WLLoginProxy.exe خلاص بشم؟

SajjadKAZ2003
26-12-2007, 10:34
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه مشکل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هر بار که IE رو باز مي کنم يه فايل به نام WLLoginProxy.exe در حافظه قرار ميگيره

مثل شکل زير:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اگه زمان زيادي مقيم باشه يه مقدار سرعت کار با مرورگرها رو پايين مياره و بايد به صورت دستي اين فايل رو End Process کنم تا مشکل حل بشه

براي اينکه از شر WLLoginProxy.exe خلاص بشم چه بايد کرد؟ ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
26-12-2007, 13:00
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه مشکل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هر بار که IE رو باز مي کنم يه فايل به نام WLLoginProxy.exe در حافظه قرار ميگيره

مثل شکل زير:

که اگه زمان زيادي مقيم باشه يه مقدار سرعت کار با مرورگرها رو پايين مياره و بايد به صورت دستي اين فايل رو End Process کنم تا مشکل حل بشه

براي اينکه از شر WLLoginProxy.exe خلاص بشم چه بايد کرد؟ ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام

به این مسیر برید و ببیند همچین چیزی وجود داره اگه وجود داشت اونا پاک کنید ممکنه مخفی شده باشه .
C:\Program Files\Common Files

یه سری هم به control panel بزن و ببین در قسمت Add\Remove programs برنامه مشکوکی که خود به خود نصب شده باشد یا توسط برنامه ای دیگر نصب شده باشد وجود داره یا نه

در واقع بسیاری از malware ها خودشون را با عنوان همین فایل مخفی می کنند و بیشتر اونها توی درایو c و در مسیرهای c:\windows یا c:\windows\system32 قرار دارند .

بهتره با برنامه زیر سیستم خودتا چک کنی .
این برنامه به شما می گوید که دقیقا چه برنامه هایی توی سیستم شما اجرا می شوند و محل اجرا شدن برنامه ها را نیز به شما می گوید و حتی برنامه های مخفی در حال اجرا نیز به شما می گوید . حتی اطلاعات شما را در اینترنت قرنطینه می کند .

اینم تصویری از برنامه

این هم لینک برنامه

SajjadKAZ2003
26-12-2007, 21:45
ممنون دوست من
تو این شاخه:
C:\Program Files\Common Files
فایل مزاحم رو پیدا کردم و پاکش کردم ، در حال حاضر که مشکل برطرف شده
باز هم تشکر