PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استخراج عکس از فایل های pdf کتاب درسی زبان انگلیسی

ghaffar
25-12-2007, 23:11
من فایلهای pdf کتاب درسی زبان انگلیسی را از سایت مربوطه گرفته ام.
این فایل ها قابل باز شدن نیستند مگر اینکه فایل ضمیمه ای با نام
pdfuser.chap.sch.ir.pfx
بر روی کامپیوتر اجرا شوند.این فایل ضمیمه در فایل pdf دیگری قرار دارد که پس از نصب آن فایل ها را میتوان خواند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا مشکل من:میخواهم این فایلها را باز کنم و عکس های آن را مورد استفاده قرار دهم.چگونه میتوانم عکس های آن را به یکباره ذخیره کنم؟ یا حتی اگر مجبور باشم تک تک ذخیره کنم؟
توضیح: 1- سعی کردم با برنامه ی ABBYY PDF Transformer آن را به صفحات html تبدیل کنم که پیغام داد فایل رمز دارد و نتوانست این کار را انجام دهد.
2- سعی کردم با PDF Password Remover v2.2 رمز فایل را بردارم که در هنگام برداشتن رمز تقاضای user password و owner password میکند و قابل تبدیل نیست.
3- با کلیک راست بر روی عکسهای درون فایل گزینه های copy و cut غیر فعال هستند.
4- امیدوارم مشکلم را جای درستی مطرح کرده باشم

x_2007
25-12-2007, 23:49
من فایلهای pdf کتاب درسی زبان انگلیسی را از سایت مربوطه گرفته ام.
این فایل ها قابل باز شدن نیستند مگر اینکه فایل ضمیمه ای با نام
pdfuser.chap.sch.ir.pfx
بر روی کامپیوتر اجرا شوند.این فایل ضمیمه در فایل pdf دیگری قرار دارد که پس از نصب آن فایل ها را میتوان خواند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا مشکل من:میخواهم این فایلها را باز کنم و عکس های آن را مورد استفاده قرار دهم.چگونه میتوانم عکس های آن را به یکباره ذخیره کنم؟ یا حتی اگر مجبور باشم تک تک ذخیره کنم؟
توضیح: 1- سعی کردم با برنامه ی ABBYY PDF Transformer آن را به صفحات html تبدیل کنم که پیغام داد فایل رمز دارد و نتوانست این کار را انجام دهد.
2- سعی کردم با PDF Password Remover v2.2 رمز فایل را بردارم که در هنگام برداشتن رمز تقاضای user password و owner password میکند و قابل تبدیل نیست.
3- با کلیک راست بر روی عکسهای درون فایل گزینه های copy و cut غیر فعال هستند.
4- امیدوارم مشکلم را جای درستی مطرح کرده باشم

سلام

برای n مین بار :

معرفي نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چنانچه برنامه جالبي ميشناسيد ميتوانيد در اين بخش به ديگر كاربران معرفي كنيد.

بحث هاي نرم افزاري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوالات ، اشكالات و هر گونه بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزار هاي مختلف را اينجا مطرح كنيد

ghaffar
26-12-2007, 20:30
ببخشید. دیر وقت بود.بی خوابی و حواس پرتی.خدا سایه ی شماها رو از سر ما کم نکنه و گرنه همه چیز شلوغ پلوغ میشد.
این هم مشخصات امنیتی یکی از این فایل ها برای دوستانی که قصد کمک دارند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
27-12-2007, 23:49
سلام هر چند این موضوع بهتر بود توی تالار درخواست نرم افزار مطرح می شد اما مشکلی نیست.فکر می کنم نرم افزار مخصوصی براش باشه که بشه عکس ها را استخراج کرد ولی با برنامه ی Foxit PDF READER انتخاب snapshotعکس در کلیپ برد ذخیره می شه.

ghaffar
28-12-2007, 06:02
سلام هر چند این موضوع بهتر بود توی تالار درخواست نرم افزار مطرح می شد اما مشکلی نیست.فکر می کنم نرم افزار مخصوصی براش باشه که بشه عکس ها را استخراج کرد ولی با برنامه ی Foxit PDF READER انتخاب snapshotعکس در کلیپ برد ذخیره می شه.ممنون.ولی Foxit PDF READER که من دارم نسخه ی 1.2 build 0419 حتی نمیتونه این فایلها رو باز کنه.
برای اطلاعات بیشتر راهنمایی در مورد نصب کلید رمز و خود فایل کلید رمز در لینک:

و نمونه ای از یک فایل pdf در این لینکه:

و تا فایل ضمیمه ی KeyInstallationGuide.pdf که فایل pdfuser.chap.sch.ir.pfx است بر روی کامپیوتر نصب نشه اصلا فایل باز هم نمیشه.
خودم هم بیکار ننشستم و راه های مختلفی رو امتحان کردم و هیچ کدوم جواب نداده.
برنامه ای است به نام PDF Decrypter که ادعا میکنه میتونه فایلها رو از حالت رمز در بیاره.این برنامه فایل جدید دیگه ای میسازه که ظاهرا نباید کد شده باشه ولی این فایل هم اصلا باز نمیشه یا بهتر بگم حجمش هم صفره.
PDF Password Remover v3.0 هم که user password , owner password طلب میکنه.
خلاصه اگه راه حلی بود ما رو بی خبر نگذارید.