PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث در مورد اينترنت صبانت Saba Net

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Actros
25-12-2007, 22:35
تو این تایپیک در مورد Isp شرکت Saba Net بحث میکنیم

من که دارم خیلی راضیم مخصوصا از سرعت دانلودش

شما چه طور؟

_MZOF_
25-12-2007, 22:55
سلام
من هم از سرعت دانلود راضی هستم.
اما آیا واقعا" صبا نت به فکر من و شما است که همچنین سرعتی برای دانلود در اختیار ما قرار میده.
خیر دوست عزیز فقط و فقط به فکر خودشون هستند:46:
یکی از سیاستهای صبا نت همین هست که به کاربران خودش سرعت بالاتر میده تا کاربر به نوعی جو گیر شده و زودتر فضای خودش رو تموم کنه و برای گرفتن فضا دوباره پول پرداخت کنه.
همین امروز زنگ زدم به نمایندگی که سرویس گرفتم و گفتم سرویس 512 نا محدود میخوام و گفت اگر میتونی نامه بیاری بهت میدم.قرار شد نامه ای بنویسم و مهر محل کارم رو بزنم روی نامه و ببرم.در همین حاشیه بعد از کلی صحبت با اون شخص(در این مدت که با این نمایندگی ارتباط دارم باهاشون رابطه خوب و دوستانه ای پیدا کردم)به من گفت انتظار سرعت دانلود فعلی رو از سرویس 512 نا محدود نداشته باش.به سرویسهای 512 نا محدود پهنای باند واقعی نمیدن و فقط اسمش این هست که 512 .:18:

Wisdom
25-12-2007, 23:49
من هم صبا دارم , سرعتش فوق العاده هستش
به جزء ساعتی که شلوغ میشه و سرعت هم کاهش پیدا میکنه

Actros
26-12-2007, 00:58
سلام
من هم از سرعت دانلود راضی هستم.
اما آیا واقعا" صبا نت به فکر من و شما است که همچنین سرعتی برای دانلود در اختیار ما قرار میده.
خیر دوست عزیز فقط و فقط به فکر خودشون هستند:46:
یکی از سیاستهای صبا نت همین هست که به کاربران خودش سرعت بالاتر میده تا کاربر به نوعی جو گیر شده و زودتر فضای خودش رو تموم کنه و برای گرفتن فضا دوباره پول پرداخت کنه.
همین امروز زنگ زدم به نمایندگی که سرویس گرفتم و گفتم سرویس 512 نا محدود میخوام و گفت اگر میتونی نامه بیاری بهت میدم.قرار شد نامه ای بنویسم و مهر محل کارم رو بزنم روی نامه و ببرم.در همین حاشیه بعد از کلی صحبت با اون شخص(در این مدت که با این نمایندگی ارتباط دارم باهاشون رابطه خوب و دوستانه ای پیدا کردم)به من گفت انتظار سرعت دانلود فعلی رو از سرویس 512 نا محدود نداشته باش.به سرویسهای 512 نا محدود پهنای باند واقعی نمیدن و فقط اسمش این هست که 512 .:18:

دمت گرم
کاملا درسته

K A R I M I
26-12-2007, 03:20
سلام
منم از خطوط پرسرعت صبانت دارم فیض می برم ...
فوق العادست !! روزها وبگردی و نصف شب دانلود ( اونم با سرعت خفن 55/65 ) ، با این حال شب و روز من قاطی شده !! زمان پستم رو ببینید ؟!
شما چطور ؟

sJaguar
26-12-2007, 04:34
بهتره زياد ازش تعريف نكنيد چون اگه تعداد يوزراش با اين تبليغاتي كه شما مي كنيد براش بره بالا بالطبع سرعت خودتون كاسته خواهد شد!

Ali_Moradi
26-12-2007, 05:07
منم صبا نتی هستم... منتها تو مشهد

Wisdom
26-12-2007, 09:14
دقیقاً , به خاطر اینکه تعداد یوزر هاش کم هستش
مثلاً توی تهران پیش شماره های 66 خیلی سرعت خوبی ندارن , بعلت حجم بالای یوز ها

Meisam Khan
26-12-2007, 09:58
من هم صبا نت رو دارم توي شيراز كه دهن ما رو سرويس كرده . هي و هي قطع ميشه.
متاسفانه توي شيراز هم بهتر از اين صبا نت وجود ندارد.

ms368
26-12-2007, 10:28
من هم صبا نت رو دارم توي شيراز كه دهن ما رو سرويس كرده . هي و هي قطع ميشه.
متاسفانه توي شيراز هم بهتر از اين صبا نت وجود ندارد.

دقیقا مثل خود من ... منم شیرازم ...

فکر کنم %90 user های شیراز صبانت استفاده میکنن ....
به خاطر همین سرعتش خیلی پایینه و پشت سر هم DC میشه ....
اونوقت اسمشو گذاشتن ADSL ..... بهتره بگن اینترنت هندلی :10:

سرعت من روزانه و شبانه بالاتر از 9 نمیره .... :13:

newmusic
26-12-2007, 13:36
دروغ می گن خوب نیست مذخرفه سرویساش هی دیس می شه وسط دانلود دیس می شی و 512 خالی بندیه.

بهتره زياد ازش تعريف نكنيد چون اگه تعداد يوزراش با اين تبليغاتي كه شما مي كنيد براش بره بالا بالطبع سرعت خودتون كاسته خواهد شد!

K A R I M I
26-12-2007, 14:15
من که خیلی راضی هستم شب و روز برام فرقی نمی کنه سرعتش همیشه بین 55/65 هست ...
خدا صبا رو از ما نگیره !!

sJaguar
26-12-2007, 14:46
من که خیلی راضی هستم شب و روز برام فرقی نمی کنه سرعتش همیشه بین 55/65 هست ...
خدا صبا رو از ما نگیره !!
همونطور كه شما بهتر از من ميدوني سرعت بين چند نفر share ميشه وقتي اون چند نفري كه شما باهاشون توي سرعت مشتركيد استفاده نمي كنند و دانلودي ندارند پهناي باند گير شما مياد و ميره بالا اما اگه اونا بيان استفاده كنند سرعت شما بصورت چشم گيري مياد پايين . توي استانداردش 256 حدود 32 بايد سرعت دانلود بده...

K A R I M I
26-12-2007, 15:00
بنا به گفته شما پس اگر همه نفرات با هم آن باشند ، سرعت در حد دایل آپ می شود و ...
من از وقتی که از خطوط پرسرعت صبا استفاده کرده ام تا به حال سرعتم پایین نیومده (مگر درمواقع کلی)!!!
در ضمن صبا پهنای باند رو برای کاربراش تا 512 باز می زاره که که اگر به بایت حساب کنیم دقیقا میشه 64 کیلوبایت در ثانیه !
در گذشته هم تعدادی از کاربران از سرعت پایین صبا شکایت داشتند ولی من اون موقع داشتم با سرعت بالا فیلم دانلود می کردم !

مبتدی2
26-12-2007, 15:19
سریع بگو 123 چه فیلمی دانلود میکردی ها فکر کردی نمی فهمم می خوام برم گذارشتو بدم به بابات:5: مگه اینکه لینک دانلود آنها رو هم بdی به من :21:

sJaguar
26-12-2007, 15:26
بنا به گفته شما پس اگر همه نفرات با هم آن باشند ، سرعت در حد دایل آپ می شود و ...

آن بودن و وبگردي زياد پهناي باند رو نميگيره ملاك دانلوده بله اگه همه دانلود كنند حتي ممكنه ياهو هم براتون باز نشه!

smahdis
26-12-2007, 17:44
سرعت من كه چند روز مذخرف بود بعد دوباره خوب شد. شبانه كه تا ديروز خراب بود امروز درست شد.

از مشهد مزاحم ميشم.

Actros
26-12-2007, 23:17
ولی شبا محدودیت دانلود نداره از 3 تا 7 صبح
دانلود رو بزارین برا این ساعات

Ehsan Studio
27-12-2007, 05:42
منم ازش خیلی راضیم.سرعتشم که خیلی خوبه.بیشتر موقع از ساعت 3میزارم یه فیلم (700mb)دانلود بشه تا ساعت هفتم تمومه.کلا سرویس باحالیه.

newmusic
28-12-2007, 02:48
آقا چیکار کنم سرعت اپلودم زیاد شه
سرعت دانلودم 50
آپلود 9
از نرم افزاری هستش تا استفاده کنم
من تو پارسا اسپیس اپلود می کنم
اینترنت صبا دارم

K A R I M I
28-12-2007, 03:41
ویرایش شد ...

K A R I M I
28-12-2007, 03:48
آن بودن و وبگردي زياد پهناي باند رو نميگيره ملاك دانلوده بله اگه همه دانلود كنند حتي ممكنه ياهو هم براتون باز نشه!
ولی همه کاربران صبانت دانلودشون رو شبها انجام میدن یعنی بین ساعات 3 تا 7 من هم همون موقع انجام میدم ، حساب کنید که همه دارن با سرعت بالا فایل می گیرند !!

حتي ممكنه ياهو هم براتون باز نشه!یاهو؟؟؟
لطفا عکس زیر رو ببینید : ( امشب همه بیدار هستند ! )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا چیکار کنم سرعت اپلودم زیاد شه
سرعت دانلودم 50
آپلود 9
از نرم افزاری هستش تا استفاده کنم
من تو پارسا اسپیس اپلود می کنم
اینترنت صبا دارم
متاسفانه سرعت Send نهایتش 128 کیلو بیت هست ...

jooya
28-12-2007, 10:35
سلام دوستان .

ممنون میشم دوستانی یه سری اطلاع کاملتری در مورد پهنای باند خودشون بن و سرعت دانلود . مثلا اینکه من با 50kb دارم دانلود میکنم بدون دونستن پهنای باند شما بی معنی است .

و همچنین در مورد قیمتاش توی شهرهای مختلف .

راستی مگه محدودیت حجمی داره ؟

کسی شماره تماسشون رو توی تهران داره ؟

ممنون

K A R I M I
28-12-2007, 12:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با مراجعه به سایتش می تونید از همه چیز با خبر شوید ...
در ضمن شما اصلا به سرعت ها توجه نکنید !!:31:

Actros
28-12-2007, 14:50
آقا دیشب 3 به بعد خیلی سرعتش اومد پایین
چون جمعه هم بود همه داشتن دانلود میکردن

_MZOF_
28-12-2007, 15:09
من که اصلا" تا الان از شبانه استفاده نکردم.
یک کمی بیشتر پول میدم فضای بیشتر میخرم اما بی خوابی نمی کشم به خاطر 10 تومان بالا پایین:21:

K A R I M I
28-12-2007, 15:42
عزیز دل ،
شما عکسی رو که تو پست قبلیم گذاشتم دیدید ؟
برمی گرده به بامداد امروز ( جمعه ) ساعت 3:55
سرعت شما مگه چقدر بود؟

Actros
28-12-2007, 16:11
عزیز دل ،
سرعت شما مگه چقدر بود؟

نمیدونم ولی حیلی اومده بود پایین
تویه سایت سرعت و تست کردم
قبل از میزد 169
بعد از 3 زد 38:20:

smahdis
28-12-2007, 19:16
یک کمی بیشتر پول میدم فضای بیشتر میخرم اما بی خوابی نمی کشم به خاطر 10 تومان بالا پایین:21:

مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

عزیز دل ،
سرعت شما مگه چقدر بود؟

نه دوست عزيز،
ممكنه سرعت فقط براي منطقه شما زياد باشه ولي براي همه اينطور نيست. من تا همين پريروز سرعتم به مدت چند هفته خراب بود و تازه درستش كردن و ميدونم هم كه موقتي هست و تا يك هفته يا دوهفته درسته و دوباره سرعتش خراب ميشه. نميدونم شايد براي تهرانيها اين طور نباشه ولي براي ما كه....

_MZOF_
28-12-2007, 19:43
[quote=smahdis;quote]مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

قربون شکل ماهت برم من شما که عقب نیستی حالا جواب سوال من رو بده.
من فقط از Rapidshare دانلود میکنم و اکانت هم ندارم و به صورت Free کارم رو انجام میدم.
صبا نت هم سرویس شبانش طوری هست که هر یک ساعت دیسی میکنه.
حالا باز هم میشه اینطوری که میگی دانلود کرد
:3:
این رو بدون این چیزی رو که شما گفتی همه بلد هستند اما مشکل این هست که اکثرا" از راپید دانلود میکنند و اکانت هم ندارند.آره اینطوریه آقای پیشرفته:19:

_MZOF_
28-12-2007, 19:45
[quote=smahdis;1940392]مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

من فقط از Rapidshare دانلود میکنم و اکانت هم ندارم و به صورت Free کارم رو انجام میدم.
این رو بدون این چیزی رو که شما گفتی همه بلد هستند اما مشکل این هست که اکثرا" از راپید دانلود میکنند و اکانت هم ندارند.آره اینطوریه آقای پیشرفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_01
28-12-2007, 20:17
و همچنین در مورد قیمتاش توی شهرهای مختلف .

راستی مگه محدودیت حجمی داره ؟

قیمت 64 سه ماهه با محدودیت 5g همه جا سی تومنه دیگه؟

shahab47
28-12-2007, 20:20
منم صبا دارم همون جور که دوستمون (k A R I M I)گفت مال منم سرعتش 55 تا 65
:5:
لطفا همه شهراتون رو بنویسین من که دقت کردم دیدم صبا فقط تو تهران خوب سرویس میده جاهای دیگه که راضی نبودن:13:

amirsaeed
28-12-2007, 21:26
[QUOTE=_MZOF_;1940435][quote=smahdis;quote]مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

((((((دوست من میشه این کاری که گفتی رو دقیق توضیح بدی که چکار کنیم؟؟؟؟ یا اگه حوصلت نمیشه سایتی چیزی که این مساله رو توضیح داده باشه البته یه چیزایی میدونم ولی دقیق نه !))))))))

shahab47
28-12-2007, 21:52
مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

((((((دوست من میشه این کاری که گفتی رو دقیق توضیح بدی که چکار کنیم؟؟؟؟ یا اگه حوصلت نمیشه سایتی چیزی که این مساله رو توضیح داده باشه البته یه چیزایی میدونم ولی دقیق نه !))))))))

برو اینجا

jooya
29-12-2007, 01:14
منم صبا دارم همون جور که دوستمون (k A R I M I)گفت مال منم سرعتش 55 تا 65
:5:
لطفا همه شهراتون رو بنویسین من که دقت کردم دیدم صبا فقط تو تهران خوب سرویس میده جاهای دیگه که راضی نبودن:13:
ممنون دوست عزیز منظورم پهنای باند هست و متناسب با اون سرعت دانلودتون . وگرنه اگه پهنای باندتون 10Mb باشه خوب این سسرعت خیلی کمه "دی"

راستی شما کدوم شهرید ؟ و ماهیانه چقدر بابت این پهنای باندتون میدید ؟ محدودیت حجمیش چقدره ؟

چون توی اون سایتی که من دیدم قیمتاش با توجه به اون محدودیت حجمیش واقعا افتضاح و بالا بود . این چیش تعریف داره یا اینکه همتون مایه اید .

K A R I M I
29-12-2007, 01:15
دوست عزیز شاید شما خیلی کم فایل از اینترنت می گیرید ! این طور نیست ؟
من هر شب کامپیوترم روشن میشه ( 100% در ماه ) که با برنامه های مختلف این کار رو انجام میدم تا به اینترنت وصل بشه و فایل هایی رو که تو لیست برای دانلود گذاشتم رو دانلود کنه ، تا اینجا مطلب رو داشته باشید .
بعضی شب ها هم که حال داشته باشم و فرداش هم تعطیل باشه میام و وبگردی میکنم ( که اکثر افراد همین کار رو می کنند )
پس کامپیوتر هر شب روشن میشه ( در ساعت 3 و من در خواب نازنین به سر می برم ) و خودکار به اینترنت وصل میشه و شروع به دانلود میکنه و ساعت 7.30 خاموش میشه ... تا اینجا همه چیز درسته ؟
تو این یک ماهی که با صبا قرارداد دارم به طور متوسط هر روز 600 /700 مگ دانلود میکنم به علاوه وبگردی هام تو روز که در ماه میشه 18 گیگ دانلود شبانه + 2 گیگ وبگردی روزانه که در کل میشه 20 گیگ که اگر بخوام به قول شما پول اضافه بدم قیمتش میشه 40000 تومان به علاوه مالیات و ...
پس می بینید که اگر یه که فکر کنیم و از هوش سرشار خودمون استفاهده کنیم و از برنامه های مفید کمک بگیریم می بینیم که اکثر بچه ها پول خودشون رو الکی خرج نمی کنند !

Actros
29-12-2007, 01:44
صبا نت تو کرمانشاه هم به نظر من عالی سرویس داده فعلا
............
3 به بعد که رایگانه باید یوزر و پاس رو gust بزنیم؟

_MZOF_
29-12-2007, 01:56
دوست عزیز شاید شما خیلی کم فایل از اینترنت می گیرید ! این طور نیست ؟
من هر شب کامپیوترم روشن میشه ( 100% در ماه ) که با برنامه های مختلف این کار رو انجام میدم تا به اینترنت وصل بشه و فایل هایی رو که تو لیست برای دانلود گذاشتم رو دانلود کنه ، تا اینجا مطلب رو داشته باشید .
بعضی شب ها هم که حال داشته باشم و فرداش هم تعطیل باشه میام و وبگردی میکنم ( که اکثر افراد همین کار رو می کنند )
پس کامپیوتر هر شب روشن میشه ( در ساعت 3 و من در خواب نازنین به سر می برم ) و خودکار به اینترنت وصل میشه و شروع به دانلود میکنه و ساعت 7.30 خاموش میشه ... تا اینجا همه چیز درسته ؟
تو این یک ماهی که با صبا قرارداد دارم به طور متوسط هر روز 600 /700 مگ دانلود میکنم به علاوه وبگردی هام تو روز که در ماه میشه 18 گیگ دانلود شبانه + 2 گیگ وبگردی روزانه که در کل میشه 20 گیگ که اگر بخوام به قول شما پول اضافه بدم قیمتش میشه 40000 تومان به علاوه مالیات و ...
پس می بینید که اگر یه که فکر کنیم و از هوش سرشار خودمون استفاهده کنیم و از برنامه های مفید کمک بگیریم می بینیم که اکثر بچه ها پول خودشون رو الکی خرج نمی کنند !
دوست خوب من 10 گیگ فضا گرفتم اما کم آوردم
اگر هم میگم پول بیشتر میدم و فضا میگیرم به این دلیل هست که دانلودهای من همه از راپید هست و در ضمن اکانت راپید هم ندارم.
پس برای من امکان اینکه تنظیم کنم کامپیوتر خودش روشن بشه و شروع به دانلود کنه وجود نداره

K A R I M I
29-12-2007, 02:12
صبا نت تو کرمانشاه هم به نظر من عالی سرویس داده فعلا
............
3 به بعد که رایگانه باید یوزر و پاس رو gust بزنیم؟
User : guest
Pass : ngsnet

Actros
29-12-2007, 03:40
قیمت 64 سه ماهه با محدودیت 5g همه جا سی تومنه دیگه؟

آره کرمانشاه هم 30 تومنه

smahdis
30-12-2007, 04:52
[quote=smahdis;1940392]مثل اينكه از دنيا عقبي، شما نيازي نيست كه شب بيدار باشي تا فيلم يا چيزي رو بذاري دانلود بشه. فقط كامپيوتر را تنظيم ميكني كه فلان ساعت روشن بشه و بعد از بالا آمدن ويندوز به اينترنت وصل بشه و فلان لينك رو دانلود كنه. من هميشه همين كار رو ميكنم و وقتي ساعت 7 پا ميشم ميام ميبينم فيلم يا نرم افزارم دانلود شده. البته بايد از نرم افزار استفاده كني كه اگر ديسكانكت بشه دوباره سريع وصل شه.

این رو بدون این چیزی رو که شما گفتی همه بلد هستند اما مشکل این هست که اکثرا" از راپید دانلود میکنند و اکانت هم ندارند.آره اینطوریه آقای پیشرفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما از راپيد شير با فري دانلود ميكني؟!

به ريسكش نمي ارزه.

jooya
30-12-2007, 14:12
والا اینطوری که من فهمیدم صبا نت سرعتش خوبه با محدودیت حجمی خیلی بسیار پایین .

روزی بیشتر از 1 گبگ دانلودتون میشه حتی اونای که 512 دارن !؟! که فکر نمی کنم . خوب 5 تایی جمع بشین یه اکانت یه ماهه بگیرید نفری 2 هزار تومن میافته . که فکر کنم از پول توجیبیتون هم کمتره باشه .

دیگه نه اعصابتن به هم میریزه که نمی زاره پشت سر هم دانلود کنید و راحت هم میتونید بزارید توی Download Manager واستون دانلود کنه .

Meisam Khan
30-12-2007, 14:25
توي شيراز كه بهترين همينه ولي كيفيت خوبي نداره.

mohsen_sir
30-12-2007, 15:29
آقا جون من هم صبا دارم آمّا آمّا سرعتش فرازو نشيب داره
آره عزيزم فرازو نشيب داره يعني يه وقتي حال ميده يه وقتي حال ميگيره البته در كل راضي هستم چون براي شركتهاي ديگر رو هنوز استفاده نكردم

shahab47
30-12-2007, 16:05
ممنون دوست عزیز منظورم پهنای باند هست و متناسب با اون سرعت دانلودتون . وگرنه اگه پهنای باندتون 10Mb باشه خوب این سسرعت خیلی کمه "دی"

راستی شما کدوم شهرید ؟ و ماهیانه چقدر بابت این پهنای باندتون میدید ؟ محدودیت حجمیش چقدره ؟

چون توی اون سایتی که من دیدم قیمتاش با توجه به اون محدودیت حجمیش واقعا افتضاح و بالا بود . این چیش تعریف داره یا اینکه همتون مایه اید .

10 mb پهنای باند شوخی می کنی دیگه رفیق :31:

1من تهرانم
2 13600 تومن من سه ماهه می گیرم بیشتر میشه 39000 تومن
.3 2 گیگ محدودیت داره

مایه چیه بابا:31: ما شیشمون گرو هشتمونه معتادیم از خرج زن و بچه (در آینده اشالله:11:) می زنیم میریزیم تو جیبشون :31:

به نظر منهم گرونه ولی از بقیه شرکتا ارزونتره مثل صبا و پارس که قیمتاش کمر شکنه سرعتشم که خدایی بالاست حرفی توش نیست معتبرم هست به شما پیشنهاد می کنم اگه خواستی بگیری حتما به اعتبار اون شرکتم توجه کن از این شرکتای 2 قرونی نباشه که از زندگی و هر چی اینترنته سیر میشی مثلا آسیا تک یه ماه مجانی میده ولی سرعت و نوسانشو .... همه چیش افتضاحه :2: پس مراقب باش ممنون

shahab47
30-12-2007, 16:09
آها رفیق اینو بگم تو تهران من ناراضی از صبا ندیدم ولی شهرستان ها ی دیگه خودتون می بینید دیگه انشالله واسه اونا هم سرعتشو میارن بالا

والا اینطوری که من فهمیدم صبا نت سرعتش خوبه با محدودیت حجمی خیلی بسیار پایین .

روزی بیشتر از 1 گبگ دانلودتون میشه حتی اونای که 512 دارن !؟! که فکر نمی کنم . خوب 5 تایی جمع بشین یه اکانت یه ماهه بگیرید نفری 2 هزار تومن میافته . که فکر کنم از پول توجیبیتون هم کمتره باشه .

دیگه نه اعصابتن به هم میریزه که نمی زاره پشت سر هم دانلود کنید و راحت هم میتونید بزارید توی Download Manager واستون دانلود کنه .

من چرا خنگ شدم پستا رو دونه دونه می بینم :20:

ببین جویا جان 2 گیگ واسه امثال من که زیاد کار ندارن زیادم هست شما باید شرایط خودت رو در نظر بگیری همین 2 گیگ رو میشه باهاش روزی 3تا 4 ساعت تو نت بود بدون دانلود البته واسه دانلودم روزی یه گیگ نه ولی 700 mb که یه فیلم کامله میشه گرفت واسه اینکه شبی 700 تا رو بگیری باید بزاری 2 تا فیلم رو با هم دان کنه تا از همه پهنای باندت استفاده کنی اونوقت هر دو روزبه دو روز 2 تا فیلم داری

jooya
30-12-2007, 17:03
ممنون shahab47 ف اینجا (زنجان) که هنوز نیوردن . یعنی نمایندگی نداره .

البته بیاره هم زیاد به درد من نمی خوره . بی جنبه یه نموره سرعت بالا ببینم همه حجم ماهیانه ام رو یه روزه دانلود می کنم .

من الان 64/64 دارم 24 سیستمم روشنه . دفعه آخر 6 روز بدون ریستارت روشن بود و داشت دانلود می کرد .

سرویس های صبانت بیشتر واسه وبگردی خوبه .

بازم ممنون . راستی پهنای باندت چقدره shahab47 جان ؟

smahdis
30-12-2007, 20:20
آها رفیق اینو بگم تو تهران من ناراضی از صبا ندیدم ولی شهرستان ها ی دیگه خودتون می بینید دیگه انشالله واسه اونا هم سرعتشو میارن بالا

من چرا خنگ شدم پستا رو دونه دونه می بینم :20:

ببین جویا جان 2 گیگ واسه امثال من که زیاد کار ندارن زیادم هست شما باید شرایط خودت رو در نظر بگیری همین 2 گیگ رو میشه باهاش روزی 3تا 4 ساعت تو نت بود بدون دانلود البته واسه دانلودم روزی یه گیگ نه ولی 700 mb که یه فیلم کامله میشه گرفت واسه اینکه شبی 700 تا رو بگیری باید بزاری 2 تا فیلم رو با هم دان کنه تا از همه پهنای باندت استفاده کنی اونوقت هر دو روزبه دو روز 2 تا فیلم داری

ميگم واقعا ميشه دوتا رو با هم گذاشت هر دو روز دو تا فيلم گرفت؟ شما از چي نرم افزاري براي دانلود استفاده ميكني؟ سرعت شبانه ات چنده؟

Sarvaram
30-12-2007, 21:05
عزیزان من میشه در مورد راپید و vpn توضیح بیشتری بدین؟؟

Sarvaram
30-12-2007, 21:12
Mzof جان اون تنظیماتی که برای دانلوود خودکار میکنی میتونی برای من بفرستی؟؟

Šepehr
30-12-2007, 22:39
منم صبا نت دارم
اما تا حالا از شبانه اش استفاده نکردم
چون حسش نیست شبا از خواب پاشم

لطفا یه توضیحی هم درباره این برنامه هایی که پی سی رو اتوماتیک روشن میکنن بدید
از کدومشون استفاده میکنید؟ کدوم بهتره؟

Actros
30-12-2007, 22:53
صبا اینجا هم خوبه
ولی 3 شب به بعد سرعت دانلودش افتضاحه مثلا 20 ولی تا 6 هم رسیده!!
البته فقط سرعت دانلودش میاد پا یین

shahab47
30-12-2007, 23:30
ممنون shahab47 ف اینجا (زنجان) که هنوز نیوردن . یعنی نمایندگی نداره .

البته بیاره هم زیاد به درد من نمی خوره . بی جنبه یه نموره سرعت بالا ببینم همه حجم ماهیانه ام رو یه روزه دانلود می کنم .

من الان 64/64 دارم 24 سیستمم روشنه . دفعه آخر 6 روز بدون ریستارت روشن بود و داشت دانلود می کرد .

سرویس های صبانت بیشتر واسه وبگردی خوبه .

بازم ممنون . راستی پهنای باندت چقدره shahab47 جان ؟

دمت گرم داش جویا 6 روز بیچاره کامپیوترت :31:

مال من 128 / 128 ولی همه صبایی ها می دونن سرعت دانلودش رو 50 60 می چرخه (البته دلیل سیاسی داره مثلا کسایی مثل جویا جان سرعت بالا ببینن طاقت نیارن 3 سوت کل شارژو تموم کنن :31: :46:)

ميگم واقعا ميشه دوتا رو با هم گذاشت هر دو روز دو تا فيلم گرفت؟ شما از چي نرم افزاري براي دانلود استفاده ميكني؟ سرعت شبانه ات چنده؟

آره میشه با هر دانلود منیجری هم میشه من واسه اینکه از تمام پهنای باند استفاده کنم این کار رو می کنم منم از Internet Download Accelerator استفاده می کنم flash get هم چیز خوبیه

عزیزان من میشه در مورد راپید و vpn توضیح بیشتری بدین؟؟

فکر کنم منظورتون اکانتهای راپید و vpn

اولی یه سایت اشتراک گزاریه اکانتشو بگیری می تونی نا محدود دانلود کنی و... هزار تا چیز دیگه

دومی هم اینه

سرویس vpn به شما این امکان را می دهدتا بتوانید از طریق یک سرور خارجی در کشور
آمریکا به شبکه سراسری اینترنت متصل شوید .
این اتصال از هر نقطه دنیا، موقعیت مکانی شما را به کشور آمریکا تغییر می دهد و شما در شبکه اینترنت یک کاربر آمریکایی شناخته می شوید ، شما پس از اتصال به این سرویس ، در زمان باز کردن وب سایت، درخواست شما به سرور دیگری ارسال شده و از این سرور دریافت می شوید و به دلیل اینکه سرور شما در کشور آمریکا واقع است ، بدون هیچ محدودیتی می توانید از سرویس سایتهای ف ی ل ت .. شده استفاده نمائید و بدون هیچ هراسی از مزاحمتهای اینترنتی براحتی در دنیای اینترنت قدم بزنید .

منم صبا نت دارم
اما تا حالا از شبانه اش استفاده نکردم
چون حسش نیست شبا از خواب پاشم

لطفا یه توضیحی هم درباره این برنامه هایی که پی سی رو اتوماتیک روشن میکنن بدید
از کدومشون استفاده میکنید؟ کدوم بهتره؟

سپهر جان چه دل بزرگی داری که تا حالا از شبانه استفاده نکردی
:31: برنامه نمی خواد برو اینجا کامل توضیح داده

البته برنامه Auto Power-on & Shut-down هم هست خودش اوتومات سر یک ساعت خواص کامپیوتر رو روشن می کنه وفقط نیاز به تنظیم دانلود منیجر هست
لینک دانلود Auto Power-On And Shut-Down v1.42

سریال برنامه
Company:
Serial: BRDF00-001786D43D2EH7A88L78A2WEM89GC2XDMQR

الانه که مدیرا گیر بدن اینجا جای معرفی نیست :13::31:

_MZOF_
30-12-2007, 23:31
Mzof جان اون تنظیماتی که برای دانلوود خودکار میکنی میتونی برای من بفرستی؟؟

دوست عزیزم اون تنظیمات رو آقای smahdis گفتند نه من .
ایشون به من گفتند که این تنظیمات رو انجام بدید.
اما خبر نداشتند که بنده فایلها ی دانلودم فقط برای Rapidshare هست و اکانت هم ندارم:19:

_MZOF_
31-12-2007, 00:41
دوستان صبا نت امشب کولاک کرده.
من که تا به حال با این سرعت دانلود نکرده بودم.

برای شما چطور؟امشب تغییری کرده؟

K A R I M I
31-12-2007, 01:18
بابا بی خیال !
50 مگ داری دان می کنی ؟؟
اکانتت به یه هفته نمیکشه !

_MZOF_
31-12-2007, 01:21
بابا بی خیال !
50 مگ داری دان می کنی ؟؟
اکانتت به یه هفته نمیکشه !

این که چیزی نیست
من ماهی 50 تومان هزینه اینترنت دارم.اون هم فقط برای ADSL
256 با 20 گیگ فضا میگیرم.
همش دارم فیلم دانلود میکنم:21:

shahinSssS
31-12-2007, 12:08
سلام دوستان
من 3 ماه از صبا نت استفاده مي كنم
46000 هزار تومان ميدم براي 10 گيگ
اتفاقي رفتم سايت صبا نت رو ديدم واسه تعرفه شهرستانها نوشته بود 18 گيگ و 45000 هزار تومان
من كاري به مبلغ ندارم نسبت به مقدار حجمي كه شركتي كه ازش اينترنت خريدم الكاپرداز (تبريز)صبا نت مشكوك شدم
زنگ زدم تهران با اون طرفي كه صحبت كردم به من و مون افتاد بعد گفت اونا مال 6 ماه هست در صورتي كه اول گفت اگه يك ماه بخريد همون مقدار حجمه
از ديگر دوستان كه صبا دارند در شهرهاي ديگه اونها هم چك كنند ببيند براي آنها هم 10 گيگ .مثل من زنگ بزنند اعتراض كنند چون با يك وب گردي معمولي 10 گيگ تو 15 روز تموم مي كنم در عرض اين 3 ما تا حالا 3 بار شارژ كردم حسابم رو
اينم لينك تعرفه ها:

mamad_chagho
31-12-2007, 13:55
آره کرمانشاه هم 30 تومنه

سلام

من هم تو کرمانشاه زندگی میکنم...

سه ماهه ی 128 گرفتم .....ولی هنوز وصل نشده......میگن یه چند روزی صبر کن........قبلا هم 128 حسابگر داشتم سرعت دانلود 10 Kbps بود.

خواستم بپرسم شما چه سرعتی گرفتید که با 70 دانلود میکنید؟
چقدر طول کشید تا براتون اینترنت رو وصل کردند؟شما کدوم مرکز مخابراتی هستید؟

Actros
31-12-2007, 14:56
سلام

من هم تو کرمانشاه زندگی میکنم...

سه ماهه ی 128 گرفتم .....ولی هنوز وصل نشده......میگن یه چند روزی صبر کن........قبلا هم 128 حسابگر داشتم سرعت دانلود 10 Kbps بود.

خواستم بپرسم شما چه سرعتی گرفتید که با 70 دانلود میکنید؟
چقدر طول کشید تا براتون اینترنت رو وصل کردند؟شما کدوم مرکز مخابراتی هستید؟

سلام
همشهری
سرعت دانلود من از 53 بالاتر نرفته
مودم چی گرفتی؟
128 3 ماه 10 گیگ 45 تومن

Actros
31-12-2007, 14:58
اینم لینک تعرفه های صبا نت در کرمانشاه

mamad_chagho
31-12-2007, 16:13
سلام
همشهری
سرعت دانلود من از 53 بالاتر نرفته
مودم چی گرفتی؟
128 3 ماه 10 گیگ 45 تومن

مودم از قبل داشتم.

128 گرفتی اونوقت با سرعت 50 Kbps دانلود میکنی؟؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟؟!؟؟!:42::4 2::42::26::26::thumbsup::16:

خیلی با حاله!!؟!؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

mamad_chagho
31-12-2007, 16:16
خدا کنه زود تر وصل بشه!!!!!

دارم دیوونه میشم!!!!!

فقط به کسی نگشید تا User هاش نره بالا و سرعتش نیاد پایین!!(شوخی کردم) D:

jooya
31-12-2007, 16:58
خدا کنه زود تر وصل بشه!!!!!

دارم دیوونه میشم!!!!!

فقط به کسی نگشید تا User هاش نره بالا و سرعتش نیاد پایین!!(شوخی کردم) D:
صبانت که الکی حال نمیده دوست عزیز .

اینطور که من فهمیدم از گفته های دوستان ف همونطور که توی تعرفه هاشم زده ، شما محدودیت حجمی دارید واسه ر ماه 4 گیگ . با این تفاسیر چه سرعتتون ، 1 مگ باشه و چه 128 فرق چندانی نداره . چون وبگردی پهنای بالایی رو لازم نداره البته هر چه بیشتر بهتر ولی اگه بخوای با همچین سرعتی که شرکت بهت میده دانلود کنی .

در عرض چند روز پهنای باند ماهیانت تموم میشه و شرکت در قبال پهنای باند اضافی از شما مبلغی رو خواهد گرفت .

دقیق نمی دونم از اونای که دارن بپرس ولی مثل اینکه از ساعت 3.5 تا 7 صبح پهنای باندی که استفاده می کنی جزو حجم ماهینه ات نمیشه ف البته نمی دونم توی این ساعات سرعتشون چقدره .

امیدوارم روده درازی نکرده باشم و مفید باشه .

mamad_chagho
31-12-2007, 17:29
از اون جهت که بله باز حق با شماست.

ولی باز فکرشو کن چه فازی میده با ماهی 10 تومن این سرعت رو داشته باشی و وبگردی کنی؟دانلود های بالای 50 مگابایت و فیلم رو میزارم واسه ی شب.

فکر نکنم کار به خریدن فضا برسه.!؟

jooya
31-12-2007, 21:27
خوب آره منکر این نیستم .

اونطوری احتیاجی هم نیست که سیستمت مثل مال من بدبخت 24 ساعته روشن باشه من الان با 64 ماکسش بتونم توی یه روز دانلود کنم 500 تا 600 مگ بیشتر نیست .

ولی اگه اشتراک 64 صبا نت به طور متوسط 50kbps بهت بده توی اون 3.5 نیمی که رایگانه ( اگه درست گفته باشم بین 3.5 تا 7 صبح بود دیگه ؟) اونوقت توی همین 3.5 ساعت شما میتونی 630MB دانلود داشته باشی . که واقعآ میصرفه .

چون شما ماهی 10 هزار تومن میدی و من ماهی 21700 تومن .

عدالت علی در تمام مملکت در حال اجراست "دی"

با این اوصاف کاش زنجان هم بیاد .

Actros
31-12-2007, 23:08
از اون جهت که بله باز حق با شماست.

ولی باز فکرشو کن چه فازی میده با ماهی 10 تومن این سرعت رو داشته باشی و وبگردی کنی؟دانلود های بالای 50 مگابایت و فیلم رو میزارم واسه ی شب.

فکر نکنم کار به خریدن فضا برسه.!؟

محمد جان من 64 دارم سرعت دانلود در بهترین شرایط 55 هست
فکر دانلود رایگان رواز سرت بیرون کن چون از 3 شب به بعد سرعت دانلودش من دیدم رسیده به 6 !!!!!!
حداکثرشم 22

_MZOF_
01-01-2008, 01:48
من هر شب گزارش سرعت دانلودم رو اینجا میدم:21:

darya_Sh
01-01-2008, 12:48
مودم از قبل داشتم.

128 گرفتی اونوقت با سرعت 50 Kbps دانلود میکنی؟؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟؟!؟؟!:42::4 2::42::26::26::thumbsup::16:

خیلی با حاله!!؟!؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:

من هم 128 گرفتم . سرعت دانلود بین 50 تا 60 .
واقعا سرعتی که صبانت میده عالیه . اما همونطور که واقف هستید سیاست کاریشه دیگه . :46:
با سرعت 50 مگ دانلود و پهنای باند 2 گیگابایتی در ماه چی کار می تونم کنم ؟ مگر اینکه واسه دانلودهای با حجم بالا از شبانه استفاده کنم دیگه . که فعلا فرصتش رو هم ندارم . با همین روزانه و مشغله های کاری خودم فعلا قناعت می کنم. :31:

mamad_chagho
01-01-2008, 12:54
64 داری؟؟

من 128 سفارش دادم.....پس باید 100Kbps دانلود کنه!؟!؟؟

K A R I M I
01-01-2008, 16:10
64 داری؟؟

نه عزیزم
شما هر سرعتی که سفارش داده باشید تا سقف 512 کلیلو بیت ( 64 کیلوبایت ) بیشتر نمی تونید دانلود کنید !
من 256 دارم و تا 64 هم دانلود می کنم !

||SIAVASH||
02-01-2008, 02:12
از دوستان کسی تاحالا شارژ آنلاین کرده ؟؟؟ اگه شارژ آنلاین بکنیم چه مدت زمان طول میکشه که اکانت رو شارژ بکنن ؟؟؟
تو سایت صبانت زده باید قبل از تموم شدن شارژ کنیم !! حالا مثلا اگه من 100 مگابایت هنوز داشته باشم و شارژ کنم این 100 تا میپره یا به شارژم جمع میشه ؟؟

K A R I M I
02-01-2008, 03:30
من آنلاین خریدم ولی هنوز شارژ آنلاین نکردم !
به گفته خود شرکت صبر می کند تا اون 100 مگ تمام شود و بعد میرود سراغ شارژ بعدیه شما ...
اگر هم به قسمت دریافت ریز تراکنش ها بروید می بینید که نوشته شارژهای رزرو شده شما ...

M.R.S.F.T
02-01-2008, 07:30
سلام..

سرعت اینترنت هوشمندش چقدره ؟

مال افق نت 115 kbps هستش ....

DrXoX
02-01-2008, 08:25
سلام..

سلام

اولا: سوالتون رو باید در یک تاپیک جدا مطرح می کردین ولی:

فکر نکنم این قدر بالا باشه :18:

56 بیشتر نیست ولی توصیه اکید من اینه که استفاده نکنید چون پول تلفن خیلی میاد دقیقه ای 5 تومان به

اضافه پول تلفن شهری یعنی ساعتی حدودا 400 تا 450 شاید هم یه خورده بیشتر

K A R I M I
02-01-2008, 09:15
سلام..

nدوست عزیز اگر از دایل آپ استفاده می کنید و مودم 56 کیلو بیت داریو سرعت شما همون 28 یا 33 یا 46 یا 50 و ... هست و بالاتر نمیره !
اینایی که هم میبینید همش الکیه شما میتونید رو کانکشن مورد نظر کلیک راست کنید و پراپتیز رو بزنید و در یکی از تب ها این عدد رو تا 911 ( دقیقا یادم نیست ) افزایش دهید حالا شما با سرعت 911 کیلوبیت وصل میشید !!!
ولی در اصل سرعت شما همونی هست که در ابتدای بحث گفتم ...

Actros
02-01-2008, 16:14
64 داری؟؟

محد جان محدویتش کمه خدایی
حواست باشه زیاد دانلود نکنی:20:

ramshad
02-01-2008, 19:55
آقا من صبا نت دارم می خوام بدونم وقتی در حین چت دارم از وب کم استفاده می کنم چقدر از محدودیت 2 گیگ در ماهم کم میشه؟ یکی از رفقا می گفت ساعتی 30 مگ مصرف میشه. اصلا چطور میشه فهمید که چقدر داری در روز مصرف می کنی؟نرم افزاری هست اندازه بگیره؟

Actros
02-01-2008, 20:16
آقا من صبا نت دارم می خوام بدونم وقتی در حین چت دارم از وب کم استفاده می کنم چقدر از محدودیت 2 گیگ در ماهم کم میشه؟ یکی از رفقا می گفت ساعتی 30 مگ مصرف میشه. اصلا چطور میشه فهمید که چقدر داری در روز مصرف می کنی؟نرم افزاری هست اندازه بگیره؟

برو تو سایت صبا نت ریز مصرفتو ببین

Šepehr
02-01-2008, 20:37

نرم افزار Net Limiter رو هم میتونی نصب کنی

ramshad
02-01-2008, 21:03
نرم افزار Net Limiter رو هم میتونی نصب کنی

آقا لینکش رو لطف کن. استفاده ازش راحته؟

Šepehr
02-01-2008, 21:14
آقا لینکش رو لطف کن. استفاده ازش راحته؟

سرچ می کردی پیدا میشد

آره استفادش خیلی راحته

_MZOF_
04-01-2008, 12:15
چند روزی هست که صبا بد جوری مشکل داره.
زنگ زدم پشتیبانی طرف میگه به خاطر اینکه مشکل از طرف ماست و طولانی شده به هر یوزر 5 روز اضافه کردیم.
پرسیدم یعنی 5 روز میتونیم دانلود کنیم و از فضامون کم نشه؟
گفت نه 30 روز میشه 35 روز.
آخه ما که محدودیت داریم اینجوری به چه درد ما میخوره:19:

Actros
05-01-2008, 16:22
آره اینجا هم 1 روز قطع بود

اعصابم رو سگی کرد

mahdi17729
06-01-2008, 11:50
سلام
من سرعتم توی وب خوبه 39 کیلو بایت
ولی توی download سرعتش فقط تا 18کیلوبایت میرسه
برای شما هم اینطوریه

_MZOF_
06-01-2008, 15:53
سلام
برای شما هم اینطوریه
برای من که هم تو باز کردن صفحات وب خوبه هم توی دانلود.
تو دانلود سرعتم تا 69 هم رفته.

Actros
06-01-2008, 17:38
سلام
برای شما هم اینطوریه

شما از کجایی

سرعت دانلودش که عالیه ولی محدودیت:41:

relax_l3oy
06-01-2008, 17:57
من هيچ اينترنت اي دي اس الي نداشتم تا قبل از اينكه صبا نت رو بگيرم بنابرين نميتونم با سرويس ديگه اي مقايسش كنم

K A R I M I
06-01-2008, 18:11
عزیز بهترینه !
ما ( من ) ایرانیا خوره سرعتیم ! همین امروز من 720 مگابایت رو تو 4 ساعت گرفتم ، بهتر از این چی میخوای؟
روزها وبگردی میکنم با بالاترین سرعت و شبها دانلود ...

V A H I D
06-01-2008, 18:30
شما بری کره یا کشور های دیگه چی کار می خواهی بکنی ؟؟؟؟
پای اینترنت زندگی می کنی پس ؟؟
پس نتیجه می گیریم عین خودمی من 100 مگا بیت می خواممممممممممم....

K A R I M I
06-01-2008, 18:49
کره؟
هر شب دارم خوابش رو میبینم !!!!!

UnKnOwN_MaX
07-01-2008, 00:29
من یه مشکلی دارم اونم اینکه تو بعضی از سایتها اصلا نمیتونم برم مگر اینکه با VPN کانکت شم اونوقته که تو اون سایتهایی که نمیتونم برم مشکل حل میشه و میرم (البته سایتهای مجاز و ایرانی نه اونایی که ف ی ل ت ر هستن) این عکس هم گذاشتم باسه موقعیه که دیگه نمیره تو یک سایت

تماس گرفتم با پشتیبانی یه سری تنظیمات تو قسمت (Internet Protocol (TCP/IP بهم گفت و سرور آدرس هم بهم گفت که تغییر دادم اما نشد که نشد به نظرتون مشکل من کجاست‌؟
راستی این ارور هم هر چند دقیقه برام میاد اون پایین ویندوز این دیگه چیه ؟

مر30 :46:

UnKnOwN_MaX
07-01-2008, 22:45
کسی نیست ما را راهنمایی کند ؟!!

ALI16437
08-01-2008, 00:53
من هم از صبا نت استفاده میکنم و اولین شرکت که ازش Adsl گرفتم ولی راضی نیستم.
چون سرعتش پایینه نه نسبت به بقیه شرکتها ،
بلکه نسبت به چیزی که باید باشه.
الان دارم دانلود میکنم سرعتش هم بین 15 الی25 متغیره.

Actros
08-01-2008, 02:04
صبا نت امرزو دیگه شورش رو درآورده بود 10 بار قطع شد

_MZOF_
08-01-2008, 08:39
من هم از صبا نت استفاده میکنم و اولین شرکت که ازش Adsl گرفتم ولی راضی نیستم.
چون سرعتش پایینه نه نسبت به بقیه شرکتها ،
بلکه نسبت به چیزی که باید باشه.
الان دارم دانلود میکنم سرعتش هم بین 15 الی25 متغیره.
در منطقه شما شاید اینطوری هست ...منطقه ما که عالیه من دیشب با سرعت 70 تا 80 دانلود میکردم

صبا نت امرزو دیگه شورش رو درآورده بود 10 بار قطع شد
توی منطقه ما که اصلا" قطعی نداشت من دیروز از صبح تا شب کانکت بودم.

smahdis
08-01-2008, 08:47
در منطقه شما شاید اینطوری هست ...منطقه ما که عالیه من دیشب با سرعت 70 تا 80 دانلود میکردم

توی منطقه ما که اصلا" قطعی نداشت من دیروز از صبح تا شب کانکت بودم.

نترس دوست عزيز،

قطعي هاي صبانت شتري هست كه در خونه همه ميخوابه!!! مطمئن باش به زودي اگر اين شتر نخوابه، يك شترگاو (؟!) خواهد خوابيد!!!!

zed2
08-01-2008, 10:12
من یه مشکلی دارم اونم اینکه تو بعضی از سایتها اصلا نمیتونم برم مگر اینکه با VPN کانکت شم اونوقته که تو اون سایتهایی که نمیتونم برم مشکل حل میشه و میرم (البته سایتهای مجاز و ایرانی نه اونایی که ف ی ل ت ر هستن) این عکس هم گذاشتم باسه موقعیه که دیگه نمیره تو یک سایت

تماس گرفتم با پشتیبانی یه سری تنظیمات تو قسمت (Internet Protocol (TCP/IP بهم گفت و سرور آدرس هم بهم گفت که تغییر دادم اما نشد که نشد به نظرتون مشکل من کجاست‌؟
راستی این ارور هم هر چند دقیقه برام میاد اون پایین ویندوز این دیگه چیه ؟

مر30 :46:

ارور میگه یک ip دیگر مثل مال شما در شبکه موجود است
احتمالا ip که برای سیستم گذاشته اید روی یک سیستم دیگر هم همین است . ip را عوض کنید شاید مشکل برطرف شود

_MZOF_
08-01-2008, 20:41
نترس دوست عزيز،

قطعي هاي صبانت شتري هست كه در خونه همه ميخوابه!!! مطمئن باش به زودي اگر اين شتر نخوابه، يك شترگاو (؟!) خواهد خوابيد!!!!
حالا تا بخواد بیاد در خونه ما بخوابه من Isp رو عوض کردم
دارم از سپنتا 512 نا محدود میگیرم البته تا چند وقت دیگه:21:

piishii
08-01-2008, 22:58
سلام.
خدا رو شکر اینجا هم ای دی اس ال اومد.
یعنی طرقبه !
اطراف مشهد یک شهرستان برای خودش :27:
بهشته بهششششت :40:
صبا نت قرار بیاره اینجا اینترنت پر سرعت .
اولین شرکت .
قبلا تا 2 سال پیش حتی اینجا isp نداشت و من با کارت مشهد انلاین میشدم .
به هر حال خوشحالم که اومده منم بعد عمری صاحب میشم.
2 هفته پیش پولشو دیدم اما هنوز وصل نشده !
3 ماهه با 5 گیگ دانلود سرعت 64
21200 تومن.
خوشبختانه باید بگم اینجا محیطش کوچیکه فوقش تا الان جز من 3 نفر دیگه اسم نوشته باشند :27:

Ali_Moradi
08-01-2008, 23:09
سلام.
خدا رو شکر اینجا هم ای دی اس ال اومد.
یعنی طرقبه !
اطراف مشهد یک شهرستان برای خودش :27:
بهشته بهششششت :40:
صبا نت قرار بیاره اینجا اینترنت پر سرعت .
اولین شرکت .
قبلا تا 2 سال پیش حتی اینجا isp نداشت و من با کارت مشهد انلاین میشدم .
به هر حال خوشحالم که اومده منم بعد عمری صاحب میشم.
2 هفته پیش پولشو دیدم اما هنوز وصل نشده !
3 ماهه با 5 گیگ دانلود سرعت 64
21200 تومن.
خوشبختانه باید بگم اینجا محیطش کوچیکه فوقش تا الان جز من 3 نفر دیگه اسم نوشته باشند :27:

آره چندو قت پیشا ، هم محل ما (طلاب) اومد....
فک کنم با این وضع پوشش و مشترک صبا نت تو مشهد بی رقیب باشه...
البته اگه کیفیتش افت نکنه

Actros
08-01-2008, 23:14

اینایی که نامحدودن سرعت دانلود خوبی دارن؟؟

_MZOF_
09-01-2008, 00:34
اینایی که نامحدودن سرعت دانلود خوبی دارن؟؟
بستگی داره از کدوم شرکت نامحدود بگیری.
من صبا نت دارم .چند وقت پیش زنگ زدم نمایندگی که همیشه از اونجا میگیرم گفتم نامه میارم 512 نا محدود بگیرم ...قبول کردند اما از اونجایی که تو این مدت مشتری خوبی براشون بودم بهم گفتند اگر 512 نا محدود بگیری نباید توقع سرعت دانلودی که الان داری رو داشته باشی.(512 نا محدود واقعی نیست){Sharing}

من شرکت سپنتا رو خیلی قبول دارم و قبل اینکه ADSL بگیرم از Dial Up سپنتا استفاده میکردم و خیلی هم راضی بودم.نسبت به همه Isp ها سرویس Dial Up ش بهتر بود.دلیل این هم که از صبا نت ADSL گرفتم این هست که اولین شرکتی که منطقه ما رو پوشش داد صبا نت بود.
اما چند روز پیش که دیدم سپنتا هم منطقه ما رو ساپورت میکنه تصمیم گرفتم که صبا نت رو پس بدم و از سپنتا بگیرم.
تماس گرفتم و با بخش فروش ADSL صحبت کردم و قرار شد وقتی اشتراکم با صبا نت تموم شد با سپنتا یه قرارداد 512 نا محدود 6 ماهه ببندم.
راستی این رو هم بگم سپنتا یکی از معدود شرکتهایی هست که به هیچ عنوان Sharing توی کارش نیست و پهنای باند واقعی به کاربر میده فقط قیمتهاش از بقیه شرکتها بالاتر هست.ببین...

اگر میخوای از سپنتا بیشتر بدونی برو به سایتش

:27:

Actros
09-01-2008, 01:32
ولی قیمتاش خیلی گرونه

smahdis
09-01-2008, 05:19
آره چندو قت پیشا ، هم محل ما (طلاب) اومد....
فک کنم با این وضع پوشش و مشترک صبا نت تو مشهد بی رقیب باشه...
البته اگه کیفیتش افت نکنه

به به ميبينم كه هم محل هستيم. شما هم طلابي هستيد؟! اصلا باورم نميشه. من ته دريا هستم. دريا اول!!!

فكر نميكنم صبانت ديگه بيشتر از اين تو مشهد اينقدر تك تازي كنه. شركت هاي جديدتر هم ميان. شايدم اومدن كه من خبر ندارم. اخه اين صبا دو تا مشكل اساسي داره: يكي محدوديت كم، يكي هم قطعي فراوان.

smahdis
09-01-2008, 05:35

خوش به حالت :31::20::20:

نمي دوني كه چقدر از اين شتره بدم مياد. آخه هر دفعه مياد لج من رو در مياره و بعد ميره. چند روز هم طول ميكشه!!!

feri88
10-01-2008, 17:03
من 2 هفته ای میشه از صبا گرفتم بیشترین سرعت دانلود هم تا الان 58 بوده

_MZOF_
10-01-2008, 17:12
من 2 هفته ای میشه از صبا گرفتم بیشترین سرعت دانلود هم تا الان 58 بوده
خوب مگه بده؟
از این بهتر چی میخوای دوست عزیزم؟
فقط بدی صبا نت محدودیت هست:5:

y91z
10-01-2008, 17:27
mzof مگه با اینترنت چه کاری انجام میدی که میخوای 600000 تومن واسه 6 ماه پول بدی؟ یعنی از اینترنت درامدزایی میکنی یا واسه سرعت بالا میخوای این پولو بدی؟

_MZOF_
10-01-2008, 17:35
mzof مگه با اینترنت چه کاری انجام میدی که میخوای 600000 تومن واسه 6 ماه پول بدی؟ یعنی از اینترنت درامدزایی میکنی یا واسه سرعت بالا میخوای این پولو بدی؟
در آمد زایی کجا بود دوست عزیز:18:
یه جورایی فقط به خاطر نامحدود بودنش میخوام این پول رو بدم.
من بیشتر فیلم دانلود میکنم و ماهی 20 گیگ هم برام کم هست و حتی شاید 30 گیگ هم کم باشه.
صبح که دارم میرم سر کار بیشتر از 20 تا لینک Rapidshare میدم به دانلود منیجر و میزنم که دانلود کنه تا آخر شب هم که برمیگردم دانلود تموم شده.
دوباره شب وقتی دارم میخوابم یک سری دیگه لینک میدم به دانلود منیجر میزنم دانلود کنه.
صبح که بیدار شدم دوباره روز از نو روزی از نو:27:

favfavfav
10-01-2008, 18:05
اکانت های 256 صبانت سرعت دانلود اینترنت رایگانشون (شبانه) با سرعت 128 فرقی می کنه؟اگر اره میشه بگید سرعت دانلود شبانه 256 چنده؟

amirlovely
10-01-2008, 18:20
سلام

سرعت صبا نت تو این چند روز ه سرعت دانلود ازk.b 56 امده به 8 k.b ایا adsl شما هم اینطور شده ؟

_MZOF_
10-01-2008, 18:47
سلام

سرعت صبا نت تو این چند روز ه سرعت دانلود ازk.b 56 امده به 8 k.b ایا adsl شما هم اینطور شده ؟
برای من که فرقی نکرده.
بهتر هم شده یه وقتهایی تا 70 هم میره بالا سرعت دانلودم:27:

_MZOF_
10-01-2008, 20:52
اکانت های 256 صبانت سرعت دانلود اینترنت رایگانشون (شبانه) با سرعت 128 فرقی می کنه؟اگر اره میشه بگید سرعت دانلود شبانه 256 چنده؟
دوست گرامی هیچ فرقی نداره.
شبانه و روزانه نداره !
128 یا 256 نداره !
شما هر چیزی که از صبا بگیری سرعت دانلودش یکیه
به جز سرویسهای نامحدودش.

amirlovely
10-01-2008, 22:42
برای من که فرقی نکرده.
بهتر هم شده یه وقتهایی تا 70 هم میره بالا سرعت دانلودم:27:

شما کدوم شهر هستید؟؟؟؟

feri88
10-01-2008, 22:45
Mzof درسته سرعتس که بالاس اینو که همه قبول دارند اما محدودیتش اذیت می کنه که اونم از اکانت رایگان از 3-7 حله دانلود می کنیم

_MZOF_
10-01-2008, 22:52
Mzof درسته سرعتس که بالاس اینو که همه قبول دارند اما محدودیتش اذیت می کنه که اونم از اکانت رایگان از 3-7 حله دانلود می کنیم
آره تنها بدیش محدودیت دانلود هست.اما من تا به حال یک بار هم از شبانه استفاده نکردم:19:

شما کدوم شهر هستید؟؟؟؟
من تهران هستم:20:

Actros
11-01-2008, 02:09
آقا سرعت اومده پایین چرا؟؟!!

_MZOF_
11-01-2008, 10:52
آقا سرعت اومده پایین چرا؟؟!!
برای من که پایین نیومده .همچنان با 58 تا 60 دانلود میکنم.:21:

K A R I M I
11-01-2008, 12:05
برای من که پایین نیومده .همچنان با 58 تا 60 دانلود میکنم.:21:
تایید میشه سرعت دانلود من هم تو شبانه همین هست ...

Actros
11-01-2008, 14:48
اونایی که شهرستانن سرعتشون پایین نیومده؟
من دیشب اصلا نتونستم دانلود کنم
.4shared.com رو باز نمیکرد:20:

Ali_Moradi
11-01-2008, 15:01
اتفاقاً برای من (مشهد) سرعت بعد از تغییراتی که انجام دادن بالاتر رفته .... قبلاً با 30 دانلود میکردم
الان با 50 دانلود میکنم...

arman_linkin
11-01-2008, 15:49
سلام
بنده هم که در اصفهان 64 دارم سرعتم رسیده به 8 در صورتیکه قبلا 50 تا 60 شیرین دانلود می کردم!!:41:
حالا یه نامه فرستادم اگه درست نشد چی کار کنم؟؟
راستی این دوستانی که میگند شبانه یک فیلم گزاشتم 4 ساعته دانلود شد مگه هر یک ساعت به یک ساعت اینترنتشون dc نمیشه؟
توی خود سایت صبا هم که نوشته!

پ.ن:
امروز رفتم "مشاهده ریز مصرف کاربران"دیدم تاریخ شروع استفاده رو یک ماه جلوتر زده!
نکنه الکی الکی بزاره یک ماه اضافه کار کنم؟
من که چشم آب نمی خوره.

amirlovely
11-01-2008, 16:06
سلام
تبریز هم سرعتش خیلی امده پایین شده 10 k.b

favfavfav
11-01-2008, 17:22
دوست گرامی هیچ فرقی نداره.
شبانه و روزانه نداره !
128 یا 256 نداره !
شما هر چیزی که از صبا بگیری سرعت دانلودش یکیه
به جز سرویسهای نامحدودش.

اقا شما مطمئنی که سرت دانلود شبانه 256 با 128 فرق نمی کنه؟خودت داشتی؟اخه یک نفر میگفت سرعتش 80-90 هست!

_MZOF_
11-01-2008, 19:04
اقا شما مطمئنی که سرت دانلود شبانه 256 با 128 فرق نمی کنه؟خودت داشتی؟اخه یک نفر میگفت سرعتش 80-90 هست!
عزیزم من تا حالا از شبانه استفاده نکردم.
اما یک حرف منطقی:
نباید توقع داشته باشی که سرعت شبانه بالا باشه.
1.همه دانلود ها رو میزارن که با اکانت شبانه انجام بدهند پس ترافیک بالا میره و سرعت میاد پایین.
پهنای باند اختصاصی نیست و Sharing هست...پس تو زمان شلوغی پهنای باند شما کم میشه و افت سرعت خواهی داشت:20:

Actros
12-01-2008, 16:10
من قبلا سرعت رو تو یه سایت تست مسکردم میزد 173
الان میزنه 4 kbps
:2:

arman_linkin
12-01-2008, 18:43
عزیزم من تا حالا از شبانه استفاده نکردم.
اما یک حرف منطقی:
نباید توقع داشته باشی که سرعت شبانه بالا باشه.
1.همه دانلود ها رو میزارن که با اکانت شبانه انجام بدهند پس ترافیک بالا میره و سرعت میاد پایین.
پهنای باند اختصاصی نیست و Sharing هست...پس تو زمان شلوغی پهنای باند شما کم میشه و افت سرعت خواهی داشت:20:سلام
به نظر من همه نمی ذارند شبانه دانلود شه چون معمولا کسی تا 3 بیدار نمی مونه.
اگه هم بخواد schedule بذاره (که معمولا نمی ذارند) 1 ساعت به یک ساعت قطع میشه.
در کل خیلی دردسره.
به نظر من خودشون سرعت رو در شبانه لیمیت می کنند.
تنها دلیلی هم که روزانشون سرعت بالایی داره اینه که ترافیک شما لیمیت شده ولی توی شبانه که اینطور نیست!

K A R I M I
12-01-2008, 20:39
عزیزم نظر من عکس شماست !
فکر کنم کمتر کسی به اندازه من تو شب دانلود داشته ، اگر یه شب دانلود نکنم اون روزش رو تا شب بعدی عزا میگیرم !
با استفاده از زمان بندی و اوتو پاور آن میتونید هر شب دانلود کنید ...
و خداوند سرچ را آفرید تا ما لینک هایی با قابلیت برگشت پیدا کنیم تا شب ها به مشکل بر نخوریم ( برای سه بار dc شدن )
این سیاست من هست و هر شب دارم دانلود میکنم ...
به خاطر همین شرکت صبا نت میخواد دیگه به من اشتراک نده چون بیچارشون کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Actros
13-01-2008, 00:33
ُسلام خوشحالم چون مشکل صبا در کرمانشاه حل شد

الان سرعت عالیه

منم همیشه شبا دانلود میکنم با سرعت 50 تا 60 البته من تا صبح بیدارم

Actros
16-01-2008, 18:30
بچه سرعت چه طوره
من دیشب 2 کیک دانلود کردم:5:

vahid_civil
18-01-2008, 00:03
سلام
از تعریفاتون مشتاق شدم صبا نت بگیرم!

کسی از ولنجک تهران هست که داشته باشه؟

2گیگ در ماه کم نیست؟
256 به خانگی میدن؟ فیلترش چجوریه؟
واسه دانلود میخوام.قطع که نمیشه یهو؟

ممنون میشم پاسخ بدین.من غریبم!

hadi_rezaee
18-01-2008, 00:13
منم صبا هستم تو شيراز راضي هستم الان هم حدود 1سال دارم استفاده ميكنم

hadi_rezaee
18-01-2008, 00:24
بچه هاي شيراز همه از صبا راضي هستن شما هم بريد از صبا بگيريد مطمئن باشيد ضرر نمكنين9171125476

sara_lovely
18-01-2008, 00:43
منم صبا نت دارم

sara_lovely
18-01-2008, 00:44
البته تازه گرفتم.ولي راضيم

_MZOF_
18-01-2008, 02:06
سلام
از تعریفاتون مشتاق شدم صبا نت بگیرم!

کسی از ولنجک تهران هست که داشته باشه؟

2گیگ در ماه کم نیست؟
256 به خانگی میدن؟ فیلترش چجوریه؟
واسه دانلود میخوام.قطع که نمیشه یهو؟

ممنون میشم پاسخ بدین.من غریبم!
سلام
من از منطقه ولنجک نیستم اما به شما پیشنهاد میکنم اگر زیاد دانلود نداری صبا نت بگیر.
من خودم در ماه 20 گیگ هم برام کافی نیست چون خیلی دانلود دارم.
در مورد قطع شدن هم باید عرض کنم تا به حال برای من اتفاق نیفتاده که در حال دانلود بی دلیل قطع بشه.
ف ی ل ت ر هم به نسبت کمتر از بقیه داره.:19:

1240
18-01-2008, 03:18
سلام
من از منطقه ولنجک نیستم اما به شما پیشنهاد میکنم اگر زیاد دانلود نداری صبا نت بگیر.
من خودم در ماه 20 گیگ هم برام کافی نیست چون خیلی دانلود دارم.
در مورد قطع شدن هم باید عرض کنم تا به حال برای من اتفاق نیفتاده که در حال دانلود بی دلیل قطع بشه.
ف ی ل ت ر هم به نسبت کمتر از بقیه داره.:19:
اتفاقا فیل تر که بیشتر از همه داره
جدیدا صبانت خوب نیست
تا یک ماه پیش اره عالی بود
الان نه! :18: :21:

vahid_civil
18-01-2008, 03:24
ممنون که اینقدر سریع جواب دادین.

تو سایتش نوشته شبها رایگان . یعنی دانلودش هم نا محدود میشه؟
بعد اینکه مودم هاشون خوبن یا خودم بخرم بهتره؟

پیش شماره ما 2240 هست. 128 سرعت دانلودش چنده؟

ممنون

1240
18-01-2008, 03:28
عزیزان
من سرعت دانلودم شب ها 4 هست
چرا؟
و صبح ها 20
128 هست

usfelme
18-01-2008, 03:46
بابا من فكر مي كردم شبا فقط من بیدارم که سرعتش همیشه خوبه.انصافا برای من تا حالا یه بارم شبا آخ نگفته.سرعت همیشه حول و حوش 60:

1240
18-01-2008, 03:51
بابا من فكر مي كردم شبا فقط من بیدارم که سرعتش همیشه خوبه.انصافا برای من تا حالا یه بارم شبا آخ نگفته.سرعت همیشه حول و حوش 60:
حق با شماست دوستان هم هیمن رو می گن
اما من شب ها سرعتم میشه 3 چراا؟
صبح ها هم دور و ور 25

Actros
18-01-2008, 04:03
به پشتیبانی بگو
یکی از دوستان هم مثل شما بود مشکلش حل شد

asman616
18-01-2008, 10:21
صبا نت تو بجنورد خیلی الیه سرعت همیشگی من بین 40 تا 55

piishii
18-01-2008, 11:24
سلام.
این سرعت بستگی به دور بودن از مرکز هم داره نه ؟
شبها منظورمه .
چون من شبها اکانت رپید هم دارم ها اما سرعتم از 26 27 بالاتر نمیره .
اما خوب چون شاید ما خیلی دوریم .
نمیدونم .
چون میدونم که دور بودن از مرکز ای دی اس ال هم توی سرعت تاثیر گذاره آره ؟

yoosef_st
18-01-2008, 12:14
فاصله از مرکز Adsl تاثیر مستقیم در سرعت داره.

_MZOF_
18-01-2008, 12:24
سلام.
این سرعت بستگی به دور بودن از مرکز هم داره نه ؟
شبها منظورمه .
چون من شبها اکانت رپید هم دارم ها اما سرعتم از 26 27 بالاتر نمیره .
اما خوب چون شاید ما خیلی دوریم .
نمیدونم .
چون میدونم که دور بودن از مرکز ای دی اس ال هم توی سرعت تاثیر گذاره آره ؟

فاصله تا مرکز مخابراتی تاثیر داره.اما فکر نمیکنم تا حدی که به فرض 20Kb نسبت به بقیه افت سرعت داشته باشید.
من هم اکانت راپید دارم و همیشه بین 58 تا 60 دانلود میکنم.
حتی گاهی اوقات سرعت تا 70 هم بالا رفته.
در ضمن برای من شب و روز نداره:21:

darya_Sh
18-01-2008, 12:34
ممنون که اینقدر سریع جواب دادین.

تو سایتش نوشته شبها رایگان . یعنی دانلودش هم نا محدود میشه؟
بعد اینکه مودم هاشون خوبن یا خودم بخرم بهتره؟

پیش شماره ما 2240 هست. 128 سرعت دانلودش چنده؟

ممنون

بله شبها دانلود رایگانه ( یعنی 3 تا 7 )
مودم هایی که میدن HUAWEI هست . بد نیست . خوبه . خیلی هم مارک معروفی نیست . (مودم آخه تاثیری نداره ، فرقی نداره ) 1 سال هم ضمانت داره .
من 128 دارم سرعت دانلود 40 - 50 - 60 ... الان که رو 70-80 بود . :18: بدجوری آدم رو به هوس میندازه افسوس که نمی تونم زیاد دانلود کنم ( با این پهنای باند 2 گیگ :13:) منتظرم این ماه تموم شه برم پهنای باند بیشتری بگیرم .

Actros
18-01-2008, 12:49
به نظر من یه مودماز بیرون تهیه کنید
چون اون مودم ارزشش 45 تومن نیست
البته من باهاش کار نکردم نمیدونم شاید خوب باشه
من خودم از D Link استفاده میکنم

vahid_civil
18-01-2008, 23:29
ببخشید

128 با محدودیت 5 گیگ در ماه یعنی چند مگ در ماه؟ به طور متوسط و با چه سرعت دانلودی؟

از نظر اقتصادی به نظر شما داتک بدون محدودیت بهتره یا صبانت یا شاتل ؟
(ولنجک 2240)

_MZOF_
19-01-2008, 00:25
ببخشید

128 با محدودیت 5 گیگ در ماه یعنی چند مگ در ماه؟ به طور متوسط و با چه سرعت دانلودی؟

از نظر اقتصادی به نظر شما داتک بدون محدودیت بهتره یا صبانت یا شاتل ؟
(ولنجک 2240)
دوست من در اون تاپیک جوابتون رو دادم.
چرا دو جا سوال میکنید.؟

Šepehr
19-01-2008, 09:43
یه سوال
اگه پول شارژ رو دیر بدیم واقعا خط رو از رانژه درمیارن؟ بعد از چند روز؟
کسی امتحان کرده؟

Wisdom
19-01-2008, 09:54
یه سوال
کسی امتحان کرده؟

بعد از 48 ساعت

_MZOF_
19-01-2008, 11:31
یه سوال
کسی امتحان کرده؟

بستگی داره...
اگر زود تر از تاریخ اتمام سرویس پهنای باند شما تموم بشه نه خط از رانژه در نمیاد و تا تاریخ اتمام سرویس برای شارژ فرصت دارید.
اما اگر تاریخ سرویس به اتمام برسد بله بعد از 48 ساعت:5:

vahid_civil
19-01-2008, 11:54
مودم صبا نت به بقیه شرکت ها هم میخوره؟

اگه بخایم شرکت رو عوض کنیم دوباره برای نصب باید بیان؟

Šepehr
19-01-2008, 20:33
بعد از 48 ساعت

بستگی داره...
اگر زود تر از تاریخ اتمام سرویس پهنای باند شما تموم بشه نه خط از رانژه در نمیاد و تا تاریخ اتمام سرویس برای شارژ فرصت دارید.
اما اگر تاریخ سرویس به اتمام برسد بله بعد از 48 ساعت:5:

آها مرسی

مودم صبا نت به بقیه شرکت ها هم میخوره؟

اگه بخایم شرکت رو عوض کنیم دوباره برای نصب باید بیان؟

مودم ها که فرقی نمیکنن معمولا
مثلا من قبلا شاتل داشتم الان همون مودم روی صبا جواب میده

اگه تنظیمات رو بلد باشی نیازی نیست که بیان

bijan.sh.ka
19-01-2008, 21:51
سلام
دوست عزيز Šepehr من در كرج مي شينم الان از شبديز اكانت دارم و مي خوام برم از صبا نت اكانت بگيرم و نپرسيدم آيا براي عوض كردن شبكه هم بايد به آنها پول بدم يا نه آيا شما موقعي كه در شاتل اشتراك داشتيد و اومديد از جاي ديگه گرفتيد ازتون پول گرفتند يا نه چون من از شبديز اكانت گرفتم و مي خواستم برم از پارسان لاين اكانت بگيرم گفتند مبلغ 15000 بايد بهشون بابت تعويض يا انتقال از شبديز به پارسان لاين بدم مي خواستم بدونم آيا براي شما هم اين طوري است يا مي خواهن پول الكي بگيرند ، آيا اگه من بهشون نگم كه من قبلا از جاي ديگه اي اشتراك گرفتم بازم مي فهمند و ازم پول رو مي گيرند

mr30n
19-01-2008, 22:08
سیاستی که صبا داره اینه که تمام سرویسهاش ( 64،128،256،512 ) از نظر سرعتی مثل هم هست اما از ترافیک حجمی فرق میکنه .
این عمل برای مشترکینی که 64 و 128 میگیرن خوبه اما برای اونهایی که بیشتر می خوان بگیرند به صرفه نیست . این رو می تونید تو تنضیمات مودمتون ( 192.168.1.1 ) امتحان کنید هر سرویسی داشته باشید up میزنه 128 daown می زنه 512

Šepehr
19-01-2008, 22:46
سلام
دوست عزيز Šepehr من در كرج مي شينم الان از شبديز اكانت دارم و مي خوام برم از صبا نت اكانت بگيرم و نپرسيدم آيا براي عوض كردن شبكه هم بايد به آنها پول بدم يا نه آيا شما موقعي كه در شاتل اشتراك داشتيد و اومديد از جاي ديگه گرفتيد ازتون پول گرفتند يا نه چون من از شبديز اكانت گرفتم و مي خواستم برم از پارسان لاين اكانت بگيرم گفتند مبلغ 15000 بايد بهشون بابت تعويض يا انتقال از شبديز به پارسان لاين بدم مي خواستم بدونم آيا براي شما هم اين طوري است يا مي خواهن پول الكي بگيرند ، آيا اگه من بهشون نگم كه من قبلا از جاي ديگه اي اشتراك گرفتم بازم مي فهمند و ازم پول رو مي گيرند

یه چیزی رو من نفهمیدم
15 تومن رو شبدیز میخواست بگیره یا پارس انلاین؟

به هر حال شرکت مبدا حق گرفتن هیچ پول اضافه ای رو نداره یعنی وقتی ماه آخر رو استفاده کردی بهشون میگی دیگه نمیخوام و شما به خیر و اونا به سلامت!
شرکت مقصد هم باید طبق تعرفه معمولش بگیره و فرقی نباید بذاره بین کسی که تازه گرفته و کسی که قبلا داشته.

amin123
20-01-2008, 00:05
دوستان من هم از همين شركت سرويس ميگيرم،تازگي ها سرعتش زياد جالب نيست،مال همه اينجوره؟؟؟؟؟؟؟؟

من اصفهان هستم،بقيه جاها هم اينطوري است؟

w0rm
20-01-2008, 00:35
آره . خاك تو سرشون.:31:

_MZOF_
20-01-2008, 00:48
دوستان من هم از همين شركت سرويس ميگيرم،تازگي ها سرعتش زياد جالب نيست،مال همه اينجوره؟؟؟؟؟؟؟؟

برای من که مشکلی نداره.
عالی هست.
البته من تهران هستم:46:

Šepehr
20-01-2008, 08:48

نه من که هیچ مشکلی ندارم
هر وقت اونطوری شد زنگ بزن بهشون بگو مشکل از کجاست

bijan.sh.ka
20-01-2008, 11:06
سلام
پارسان لاين مي خواست بگيره آيا شما موقعي كه رفتيد و شركت رو عوض كرديد و اومديد از جاي ديگه گرفتيد پول داديد و 15 هزار تومن رو براي اين مي خواست بگيره كه گفته بود كه شما قبلا رفتيد واز شبديز گرفتيد وقتي كه الان مي خواهيد از ما بگيرين بايد 15000 تومن بابت كارايي كه در مخابرات بايد انجام بگيره رو خودتون بپردازيد ديگه نمي دونم كه آيا درست است يا نه ؟

Actros
20-01-2008, 15:48

امین جان 1 هفته پیش کرمانشاه هم همین جوری بود سرعت شده بود 3:2:
زنگ زدم گفتم یه قطعمون سوخته:31:

Šepehr
20-01-2008, 18:20
سلام
پارسان لاين مي خواست بگيره آيا شما موقعي كه رفتيد و شركت رو عوض كرديد و اومديد از جاي ديگه گرفتيد پول داديد و 15 هزار تومن رو براي اين مي خواست بگيره كه گفته بود كه شما قبلا رفتيد واز شبديز گرفتيد وقتي كه الان مي خواهيد از ما بگيرين بايد 15000 تومن بابت كارايي كه در مخابرات بايد انجام بگيره رو خودتون بپردازيد ديگه نمي دونم كه آيا درست است يا نه ؟

نه من همون طور که گفتم پول اضافه ندادم
البته صبا نت همون اول یه 20000 تومنی میگیره که میگه برای مخابرات و رانژه و ... هستش
اما ربطی نداره به این که قبلا از جایی ای دی اس ال داشته باشی یا اینکه اولین بارت باشه
از همه میگیره

amin123
20-01-2008, 18:55
امین جان 1 هفته پیش کرمانشاه هم همین جوری بود سرعت شده بود 3:2:
زنگ زدم گفتم یه قطعمون سوخته:31:

امير جان الان سرعتت خوبه؟

مشكل سرعت حل شد؟

اينجا كه ما زنگ ميزنيم به پشتيباني همش جواب سر بالا ميدن :41:

bijan.sh.ka
20-01-2008, 19:15
نه من همون طور که گفتم پول اضافه ندادم
البته صبا نت همون اول یه 20000 تومنی میگیره که میگه برای مخابرات و رانژه و ... هستش
اما ربطی نداره به این که قبلا از جایی ای دی اس ال داشته باشی یا اینکه اولین بارت باشه
از همه میگیره

خب اون 15000 تومن رو براي رانژه كردن مي خوان و 15 تومن بابت دانلود محدود ماهيانم ميشه كه جمعا ميشه 30000 تومن ولي هزينه راژه كردنش فقط براي ماه اول مي گيرند

Šepehr
21-01-2008, 13:00
خب اون 15000 تومن رو براي رانژه كردن مي خوان و 15 تومن بابت دانلود محدود ماهيانم ميشه كه جمعا ميشه 30000 تومن ولي هزينه راژه كردنش فقط براي ماه اول مي گيرند

آره دیگه همینطوره
همه جا هزینه رانژه رو یه بار میگیرن

Actros
21-01-2008, 14:04
امير جان الان سرعتت خوبه؟

مشكل سرعت حل شد؟

اينجا كه ما زنگ ميزنيم به پشتيباني همش جواب سر بالا ميدن :41:

آره حل شده
الان سرعتش خیلی خوبه

Wisdom
21-01-2008, 15:13
الان که به شدت سرعت افت کرده
پیروزی 256 - سرعت dl بالاتر از 19 یا 20 نمیره !

amin123
21-01-2008, 19:44
توي اصفهان،سرعت تا قبل 3 صبح افتضاحه ولي بدش خوب ميشه تا 7 صبح.........

iritman
22-01-2008, 03:03
مرگ بر صبا نت نه کیفیت داره نه پشتیبانی درست و حسابی

1240
22-01-2008, 04:17
مسخره کرده این هم
1 ماه هست میگه توسعه و هر روز بدتر میشه
سایتشون Down شد
شکر خدا

Actros
22-01-2008, 04:40
مسخره کرده این هم
1 ماه هست میگه توسعه و هر روز بدتر میشه
سایتشون Down شد
شکر خدا

چرا سایتسون اینجوری شد
مال نماایندگی کرمانشاه هم همینطوره

mahdi17729
22-01-2008, 09:50
من توی تهران منطقه شهید کاضمیان (غرب تهران ) هستم
سرعتم من عالی شده
از 50 شروع میشه تا 60 روی 54 هم بیشتر موقع ها هست

Šepehr
22-01-2008, 13:19
من این دفعه یه یک ماهه گرفته بودم
اما الان یک ماهش تموم شده و 2 روز هم ازش گذشته ولی هنوز قطعش نکردن که برم شارژ کنم
البته هنوز پهنای باند دارم

نزنن یهو خط ای دی اس الم رو جمع کنن؟

arman_linkin
22-01-2008, 18:34
بی خود به دلتون صابون نزنید:5:.
اگه هم کسی الان سرعتش همون 40-50 مونده تا چند وقت دیگه اونم سرعتش رو پایین می آورند.:21::21::21:
من که الان با سرعت 9 دارم پرواز می کنم !!:31:
راستی کسی دوست هکر درست و حسابی نداره این سایت صبا رو هک کنه توی ایندکسش بنویسه که قضیه از چه قراره؟(دارم هذیون می گم!)
شایدم بهتره کمپین 1 ملیون امضا(!) راه بندازیم!

Wisdom
22-01-2008, 19:08
کماکان سرعت پایین رو دارم ....

1240
22-01-2008, 19:37
بی خود به دلتون صابون نزنید:5:.
اگه هم کسی الان سرعتش همون 40-50 مونده تا چند وقت دیگه اونم سرعتش رو پایین می آورند.:21::21::21:
من که الان با سرعت 9 دارم پرواز می کنم !!:31:
راستی کسی دوست هکر درست و حسابی نداره این سایت صبا رو هک کنه توی ایندکسش بنویسه که قضیه از چه قراره؟(دارم هذیون می گم!)
شایدم بهتره کمپین 1 ملیون امضا(!) راه بندازیم!
نه
در مورد امضا لازم نیست
خوب ازش سرویس نگیرید از 100000 تا امضا بهتر هست
در مورد سایت صبا ببینیم اوضع از چه قرار هست.:8:

PALHAM
23-01-2008, 03:14
سلام دوستان با توجه به قیمت و سرعت صبانت می خوام از این شرکت adsl بگیرم. جهار رقم اولمون هم 8826
با توجه به این که زیاد دانلود نمی کنم و بیشتر وبگردی می خواستم بدونم این 2gb واقعا برام کافیه یا نه. یکی از دوستان نوشته بود فقط وبگردی میکنه و تو یه هفته 1.5gb از اکانتش رفته. برای شما هم این طوریه؟

Actros
23-01-2008, 05:09
سلام دوستان با توجه به قیمت و سرعت صبانت می خوام از این شرکت adsl بگیرم. جهار رقم اولمون هم 8826
با توجه به این که زیاد دانلود نمی کنم و بیشتر وبگردی می خواستم بدونم این 2gb واقعا برام کافیه یا نه. یکی از دوستان نوشته بود فقط وبگردی میکنه و تو یه هفته 1.5gb از اکانتش رفته. برای شما هم این طوریه؟

وبگردی زیاد از حجم کم نمیکنه
رزوی چند ساعت مصرف داری؟

PALHAM
23-01-2008, 05:36
تقریبا روزی 5 ساعت .چک کردن سایت های خبری و google reader . گاهی هم ممکنه رادیو های اینترنتی گوش کنم.

Actros
23-01-2008, 06:00
تقریبا روزی 5 ساعت .چک کردن سایت های خبری و google reader . گاهی هم ممکنه رادیو های اینترنتی گوش کنم.

به نظر من کافیه

mtbirir
23-01-2008, 08:26
5 'gig بگیر خیاله خودت رو راحت کن

arman_linkin
23-01-2008, 19:47

کدوم سرعت؟
دیگه سرعت صبا نت هم مثل بقیه isp ها شده!
تازه این محدودیت حجمی صبا هم که افتضاحه!
شما حتی اگه فقط هم وبگردی کنی بعد یک مدت وسوسه می شی که یک کم هم دانلود کنی و ...
تازه فکر نکنم 5 گیگ برای 5 ساعت وبگردی روزانه کافی باشه!
فکر می کنم توی تهران داتک بهترین باشه.قیمتشم بد نیست.
راستی دوستان isp دیگه ای نمی شناسند که سرویس های حجمیشو با سرعت بالا و قیمت 10-18 تومان بده؟(مثل صبا که به اسم اینترنت 64 کیلوبیت یا 8 کیلو بایت تا 50 کیلو بایت سرعتش می رفت)

favfavfav
23-01-2008, 20:17
کدوم سرعت؟
دیگه سرعت صبا نت هم مثل بقیه isp ها شده!
تازه این محدودیت حجمی صبا هم که افتضاحه!
شما حتی اگه فقط هم وبگردی کنی بعد یک مدت وسوسه می شی که یک کم هم دانلود کنی و ...
تازه فکر نکنم 5 گیگ برای 5 ساعت وبگردی روزانه کافی باشه!
فکر می کنم توی تهران داتک بهترین باشه.قیمتشم بد نیست.
راستی دوستان isp دیگه ای نمی شناسند که سرویس های حجمیشو با سرعت بالا و قیمت 10-18 تومان بده؟(مثل صبا که به اسم اینترنت 64 کیلوبیت یا 8 کیلو بایت تا 50 کیلو بایت سرعتش می رفت)

سرعت دانلود صبا راحت 50 کیلوبایت هست!منم تقریبا هر روز یک فیلم میگیرم.

PALHAM
24-01-2008, 01:22
ممنون از دوستان که لطف کردن جواب دادن. یه سوال دیگه ( البته ببخشید یه مقدار نامربوطه) . من از افزونه ph p-roxy
تو فایرفاکس برای عبور از ف ی لتر استفاده میکنم.بعضی isp ها وقتی سایتی رو ف یلت ر میکنن اسم سایت به عدد تبدیل میشه(مثل سپنتا) که در این صورت این اکستنشن کار نمی کنه . ولی بعضی isp ها (مثل داتک) اسم سایت تو آدرس بار همونجوری باقی می مونه و فقط سایت فیلتره . حالا این صبا نت آدرس سایتو تو آدرس بار (وقتی که سایتی ف-یلتره) به عدد تبدیل میکنه یا نه؟

milad19833
24-01-2008, 03:19
سلام دوستان من هم صبا نتی هستم
از شهرری
سرعت خوبه من هم راضی هستم
اون دو سه روز اول دی سی میشد ولی الان نه. فقط تنها بدیش اینه مه youtobe رو ----- کرده .
کسی راه حلی داره؟؟؟؟

Actros
24-01-2008, 03:56
از شهرری
اون دو سه روز اول دی سی میشد ولی الان نه. فقط تنها بدیش اینه مه youtobe رو ----- کرده .
کسی راه حلی داره؟؟؟؟

برای من ----- نیست

darya_Sh
24-01-2008, 10:12
برای من ----- نیست

برای من هم باز میشه . راهش اینه که از ---- شکن استفاده کنی دیگه . راه دیگه ای به نظرتون هست ؟ :46:می تونی هم vpn بگیری .

darya_Sh
24-01-2008, 10:17

نه دوست عزیز . دیگه انقدر کم نمی کنه . مگر اینکه لابد دوستتون این یک هفته وبگردی همش عکس دیده باشه .
برای این استفاده ی شما ( روزی 5 ساعت و ... ) به نظرم حتی همون 2 گیگ هم کافیه .

arman_linkin
24-01-2008, 14:54
سرعت دانلود صبا راحت 50 کیلوبایت هست!منم تقریبا هر روز یک فیلم میگیرم.دوست عزیز دارند سرعت ها رو محدود می کنند.
صفحه های قبل رو بخونید.

Actros
24-01-2008, 19:38
بهترین سرعت دانلود در کشور صبا نت

Šepehr
24-01-2008, 19:47

سوم شده که !

syamak790
24-01-2008, 21:24
سلام
یه سوال داشتم
الان به طور متوسط سرعت دانلود توی ساعات رایگان چه حدودیه ؟

ممنون میشم

کسی از دوستان از نارمک اکانت از این شرکت گرفته ؟

zed2
24-01-2008, 21:49

استاد !!!! این نتیجه میانگین سرعت کاربران را نشان می دهد نه حداکثر سرعت:46:
( حالا ما را با تریلی به دیار فانی نفرستی ):21::27:

Actros
25-01-2008, 01:11
استاد !!!! این نتیجه میانگین سرعت کاربران را نشان می دهد نه حداکثر سرعت:46:
( حالا ما را با تریلی به دیار فانی نفرستی ):21::27:

دوست عزیز تو سایت صبا نوشته میتونی بری ببینی
نوشتن بهرتین سرعت دانلود

PALHAM
25-01-2008, 03:01
از شهرری
کسی راه حلی داره؟؟؟؟

یک افزونه بنام FreeAccess Plus وجود دارد که با استفاده از آن خواهید توانست خیلی راحت به سایتهای مثل فلیکر ، یوتوب ، خوشمزه ، تکنوراتی ، لایو جورنال ، بی بی سی فارسی ، مجله زیگزاگ ، گویا ، صبحانه و (سرزمین ؟) دسترسی پیدا کنید.
این افزونه که مخصوص مرورگر فایرفاکس است را می توانید از آدرس زیر دریافت و با درگ و دروپ روی فایرفاکس تصب نمایید.

( حالا دوست عزیز با isp صبانت تو آدرس بار نوشته youtube.com یا مثلا 12345 ف-یلتر ه ؟)

ocz
25-01-2008, 07:45
بعد از مدتهای مدید ، امکانی فراهم شد که دوباره سرعت دانلود 50 کیلوبایت را با صبانت تجربه کنم!

تصویر:

آکونت رایگان می باید حوالی 7 صبح تمام می شد اما تا 7:36 ادامه یافت و بعد از یک بار دیسکانت شدن حدودا 40 دقیقه با سرعت بالا توانستم دانلود کنم در حالیکه درست تا پیش از آن دیسکانکت شدن که در آکونت رایگان زیاد هم اتفاق می افتد ، نهایت سرعت 22 کیلوبایت بود.من اشتراک یکساله ی 128Kbps دارم.در آخرین تماسی هم که با ISP داشتم(دیروز) بمن اعلام شد که بطور آزمایشی سرعتها را کم کرده ایم تا به همان حد اسمی اشتراکها برسد و بیش از آن را نمی دهیم.جای سپاس از ISP که دروغ یا بهانه نیاورد و واقعیت را اظهار نمود.
فعلا هم که با آکونت روزانه وصل هستم نهایت سرعت دانلود 16 کیلوبایت است.

zed2
25-01-2008, 09:13
دوست عزیز تو سایت صبا نوشته میتونی بری ببینی
نوشتن بهرتین سرعت دانلود

سایت صبا نت را دیدم ولی اگر دقت کنید سرعتی که تو بخش global stats در سایت speddtest.net زده از سرعت تست خیلی از دوستان کمتر است. من مطالب را کامل کردم تا دوستان گمراه نشوند.:46:

hamid7stick
26-01-2008, 20:40
salam dustan ma 512 gereftim ta 57k downlaod miraft sorat alie
ama torrent amal nemikone:( khob tozih bedin ghazie chie sherkat jolosho baste?
mitunim zang beznaim eteraz konim?
chi bayad begim?
aya emkanesh hast ke rahe torrento vase yeki faghat baz konan?
akhe ma babaye in sherkato daravordim hanuz rah nayoftade bud mardomo 2mahe midoundan kari kardim shabune umadan mokhaberat hamehcishuno doorst kardan hamashun bamun refighan alan!!!
rasi ma saba net nadarim giti net hastim
sherkate neda gostare saba
zir majmuash
saba net
gitinet
neda
saba gostar
parsinet va,,,, hastan

htotti2006
27-01-2008, 14:21
سلام تو adsl 64 صبا کیلو بایت دریافتی چقدره آیا از این تعرفه هایی که ت وسایت صبا نوشته همشون یک ماهه هستند یعنی باید یک ماهه تمومشون کنیم

Actros
28-01-2008, 03:33
سلام تو adsl 64 صبا کیلو بایت دریافتی چقدره آیا از این تعرفه هایی که ت وسایت صبا نوشته همشون یک ماهه هستند یعنی باید یک ماهه تمومشون کنیم

بیشترین سرعت دانلود 65 هست
حجمت تموم بشه تمومه

hamid7stick
28-01-2008, 14:05
سلام دوستان ما تازه 512 گرفتم سرعت خوبه و تا 50 میده اما بد بختانه ما از تورنت نمیتونم دانلود کنیم با چند برنامه هم تست کردیم اصلا کانکت نمیشدن مشکل از چیه ایا شرکت جلوشو بسته ما چکار باید بکنیم به شرکت تماس گرفتیم نیم ساعت که طرف میگفت تورنت چیه انور انور با یکی دیگه سحبت کردیم اونلفت مشکی نیست یه چیزیم پروند میگفت نمیدونم چی نصب کردن چون 512 سرعت بالاس واسه اونه شاید! اخرم گفت به info
شرکت میل بزنین رسیدگی کنن لطفا یه توضیح کامل بمن بدید که باید چه کنم چی بگم چی بپرسم
تا توی پاچمون نره ما از گیتی نت یکی از شاخه های ندا-صبا ....سرویس گرفتیم

piishii
28-01-2008, 22:10
سلام.
من توی 3 ماه 5 گیگ دانلود دارم .
آپلود هم جزو همین دانلود ؟
یکی از بچه ها الان گفت هست !
تو رو خدا یکی مطمئنم کنه که نیست که هیچی !!

||SIAVASH||
28-01-2008, 22:27
100% هست !! آپلود هم جز محدویت هست !!! تو پنل support.ngsnet.net هم زده که !!!

piishii
29-01-2008, 01:10
100% هست !! آپلود هم جز محدویت هست !!! تو پنل support.ngsnet.net هم زده که !!!

سلام.
سوتفاهم شد عزیز
نمی گم که آپلود نا محدود که میدونم اونم محدودیت داره .
میگم که من الان مثلا 5 گیگ دانلود دارم خوب ؟
آپلود میکنم از این 5 گیگ کم میشه یا نه ؟
گرفتید ؟
چون رفیقم میگه این چنینه ! اما میرم توی اکانتم توی سایتش نیست این چنین !
میخوام بینم نشه باز فردا یهو تموم شه ای دی اس الم

00400
29-01-2008, 02:09
من 128 3 ماه گرفتم با 52 راحت دانلود میکنم
یه 2 روز هم رسیده بود به سرعت استسنایی 180 کیلو بایت بر ثانیه
ولی بازهم همین 52- 54 هم بسه
روزی 2 گیگ هم دانلود میکنم بدون کم شدن از اشتراک ام

Ali_Moradi
29-01-2008, 03:01
برای من هم سرعت این روزها خوبه....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirsaeed
29-01-2008, 07:34
من 128 3 ماه گرفتم با 52 راحت دانلود میکنم
یه 2 روز هم رسیده بود به سرعت استسنایی 180 کیلو بایت بر ثانیه
ولی بازهم همین 52- 54 هم بسه
روزی 2 گیگ هم دانلود میکنم بدون کم شدن از اشتراک ام

از صبا نت گرفتی ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

usfelme
29-01-2008, 16:12
دوستان این صبانت گویا شبانش دیسکانکتیش نامنظم شده برای بقیه دوستان هم اینجوریه دیگه نمیتونم تا 7:44 دانلود کنم

Oryad
29-01-2008, 16:33
سلام.
سوتفاهم شد عزیز
نمی گم که آپلود نا محدود که میدونم اونم محدودیت داره .
میگم که من الان مثلا 5 گیگ دانلود دارم خوب ؟
آپلود میکنم از این 5 گیگ کم میشه یا نه ؟گرفتید ؟
چون رفیقم میگه این چنینه ! اما میرم توی اکانتم توی سایتش نیست این چنین !
میخوام بینم نشه باز فردا یهو تموم شه ای دی اس الم

بله, از پهناباند تون کم میشه !

میشه همون بايت ارسالي :31:

که آپلودش افتضاح هست 10 کیلو.

صبانت ترکیده جدیدا از بس یوزر گرفته !
خاک بر سر همچنین ISP با اون سایت ضایع شون :2:

motreb_12
29-01-2008, 17:13
واقعا اين روزها سرعت اينترنت صبا افتضاحه

piishii
29-01-2008, 18:48
بله, از پهناباند تون کم میشه !

میشه همون بايت ارسالي :31:

که آپلودش افتضاح هست 10 کیلو.

صبانت ترکیده جدیدا از بس یوزر گرفته !
خاک بر سر همچنین ISP با اون سایت ضایع شون :2:

سلام.
اما من دیشب 90 مگ آپلود کردم فرق نکرد که !
عجب وضعی شده ها .
آخه بایت دریافتی با ارسالی چه ربطی به هم دارند ؟؟؟
که من آپلود کنم سقف دانلودم کم شه ؟
خوب از اول بگن 5 گیگ آپلود + دانلود با هم .
عجب ها .
شوخی کردی دوست عزیز الان دیگه نه ؟

------------
ویرایش !
نخیر الان رفتم میبینم حدود 400 مگ کم شده !
یعنی جی آقا آخه ؟؟؟؟؟؟؟
آپلود رو چی به دانلود ؟؟؟
برای همه همینطوره ؟
چرا پس از روز اول به من نگفتند روی هم رفته 5 گیگ دانلود با آپلود .
نکنه دانلود های دیشبم رو کم کرده 400 مگ رو آره ؟
اما دیشب که با یوزر شبانه آنلاین شدم !!
یکی بیاد توضیح بده فردا هم امتحان دارم مغزم ترکید
میرم شکایت میکنم :4::4::4::evil2::grrr::grrr::grrr:

piishii
29-01-2008, 18:49
دوستان این صبانت گویا شبانش دیسکانکتیش نامنظم شده برای بقیه دوستان هم اینجوریه دیگه نمیتونم تا 7:44 دانلود کنم

سلام.
خدا خیرت بده تا 7.44 دانلود میکردی ؟
مال من خیلی یکباز شاهکار کرد تا 7.15 رفت :13:

MaSoOd
29-01-2008, 19:56
الان کلا سرعت شبانه و روزانه چطوریاست ؟

اونی که گفتین خود نمایندگی گفته که سرعت ها رو به خالت اسمیشون بر گردووندیم توو همه ی شهر هاست ؟

Actros
29-01-2008, 23:30
ُسرعت عالیه
منم یه بار تا 7:45 دانلود کردم

M.C.
30-01-2008, 09:49
آپلود رو چی به دانلود ؟؟؟
برای همه همینطوره ؟آره اینو بار اول به همه میگن...تا حسابی....کنی :31:
بعد که میای متوجه میشی باند وید اون مقدار هست که روی هر گیگش هم 24 مگ رو بلند می کنن...
دزدی روز روشن...:27:
+
جدیدا هر روز اگر مشکل در ارتباطشون نباشه...شب خوابشون نمی بره...دیگه از بس گفتن مخابرات ! مخابرات !
مشکل از اونه...دیگه نمیدونن باید بازم بگن مخابرات یا نه !
میگن مشکل از مودمه...از سیم هاتونه:16:
{ error 691 - 734 - 777 & .... }
مودم رو 10 دقیقه خاموش کنید ، درست میشه :34:
به رجایی میگی ! آقای رجای کیفیت اینترنتتون نسبت به ماه های قبل خیلی بد تر شده...میگه پیچمون رفته بالا :34:
:15:

به هر حال لیاقت این همه مشتری خوب رو ندارن....:29:
بای

ehsanxx
30-01-2008, 23:08
من امروز از بعد از ظهر اینترنتم شده مثل دایال آپ بقیه هم همینطورن؟
من تازه 2 روزه از صبا گرفتم کسایی که تجربشون بیشتره چی میگن این چیزا تو صبا عادیه ؟ خودش درست میشه یا باید کاری بکنم؟ روز اول عالی بود

Actros
30-01-2008, 23:51
من امروز از بعد از ظهر اینترنتم شده مثل دایال آپ بقیه هم همینطورن؟
من تازه 2 روزه از صبا گرفتم کسایی که تجربشون بیشتره چی میگن این چیزا تو صبا عادیه ؟ خودش درست میشه یا باید کاری بکنم؟ روز اول عالی بود

شما از کجایی؟
زنگ بزن پشتیبانی

ehsanxx
30-01-2008, 23:59
مرکز توکلی

usfelme
31-01-2008, 03:31
به اینجا مثل اینکه هیچکی ترفند دانلود تا ساعت 7:44 رو نمیدونه

ehsanxx
31-01-2008, 09:33
من زنگ زدم پشتیبانی گفت که مشکل تو مخابرات دارن پهنای باند رو افزایش میدن تا فردا برطرف میشه
راست گفت یا الکی یه چیزی گفت ؟ اصلا نپرسید کدوم مرکز هستید

K A R I M I
31-01-2008, 10:28
به اینجا مثل اینکه هیچکی ترفند دانلود تا ساعت 7:44 رو نمیدونه
شانسیه !
من تا 7:30 هم دانلود کردم ولی بعضی روزها هم 6:50 قطع شده !!

usfelme
31-01-2008, 10:44
شانسیه !
من تا 7:30 هم دانلود کردم ولی بعضی روزها هم 6:50 قطع شده !!
نه بابا شانسی چیه یه خورده فکر کنید قشنگ معلومه .شما همیشه میتونید تا 7:44 دانلود کنید
البته الان مثل اینکه فهمیدند دارند اذیت میکنن نمیدونم روششو بگم یا نه

smahdis
31-01-2008, 12:32
نه بابا شانسی چیه یه خورده فکر کنید قشنگ معلومه .شما همیشه میتونید تا 7:44 دانلود کنید
البته الان مثل اینکه فهمیدند دارند اذیت میکنن نمیدونم روششو بگم یا نه

خوب بگو ديگه، همه بفهمند.

راستي اون دوستي كه تازه اينترنت گرفته، بايد بهش بگم كه سرعت هميشه همينطوره.

يك روز خوب 3 روز بد. 1 هفته خوب، 2 هفته بد.

darvish1900
31-01-2008, 12:47
اختلال سراسری و در تمام شرکتهای اینترنتی می باشد

MaSoOd
31-01-2008, 13:31
بابا ساعت 6:40 دیس کانکت کن بعد دوباره کانکت شو

سیستم که 1 ساعت به یه ساعت قطع میکنه بنابراین تا 7:40 میتونی ادامه بدی

usfelme
31-01-2008, 13:34

آ باریک الله

Actros
31-01-2008, 15:00

بله ولی بشه 6:50 دیگه کانکت نمیشه

1240
31-01-2008, 15:54
الان سرعت پوکیده
خدا بگم چی کارشون کنه

usfelme
31-01-2008, 17:26
سرعت امروز ظهر داغون بود الان دوباره روبراست

darya_Sh
31-01-2008, 18:22
ابن چه وضعه سرعت صبانته ؟
صفحه کامل لود نمیشه ...:41:
دوباره شروع شد
:19:

Torment
31-01-2008, 18:41
آقا اصلا " نمیشه کاری کرد که هر یک ساعت Dc نشه؟

kaveh_top65
31-01-2008, 18:41
من شبي 1 گيگ حد اقل دانلود ميكنم. عالي عالي

usfelme
31-01-2008, 18:57
آقا اصلا " نمیشه کاری کرد که هر یک ساعت Dc نشه؟

نه از طرف خود شبکه اعمال میشه

Wisdom
31-01-2008, 19:46
سرعت بسیار افتضاح !

darya_Sh
31-01-2008, 21:18
اینجا کسی مشکل سرعت نداره امروز ؟ کسی به پشتیبانی زنگ نزده ؟ امروز چشونه ؟ البته سرعت دانلود خوبه . 50 تا 60 میره ! اما با مرورگر انگار مشکل داره که پیجی باز نمیشه . من با IE و FF و OPERA امتحان کردم با همشون این مشکل سرعت باز شدن page بود ... :41:

eblis_boy1386
31-01-2008, 21:30
سلام .من مشهد هستم براي اينترنت خونه از صبا نت استفاده ميكنم
:8::8::8:خيلي عاليه:8::8::8::8:

من كه 64دارم ترانسفر ريتم 15هست:21::21::21:

و حدود 25كيلو در ثانيه دانلود ميكنم

فقط بدي صبانت اينه كه اينترنت نا محدود نميده:41::41::41::41:

eblis_boy1386
31-01-2008, 21:40
همونطور كه شما بهتر از من ميدوني سرعت بين چند نفر share ميشه وقتي اون چند نفري كه شما باهاشون توي سرعت مشتركيد استفاده نمي كنند و دانلودي ندارند پهناي باند گير شما مياد و ميره بالا اما اگه اونا بيان استفاده كنند سرعت شما بصورت چشم گيري مياد پايين . توي استانداردش 256 حدود 32 بايد سرعت دانلود بده...

داداش ساشا :11::11:

دوستم adsl256kb داره سرعت دانلود ش در شب نزديك 70هست و در روز به 75ميرسه :8::8:

usfelme
31-01-2008, 23:29
اینجا کسی مشکل سرعت نداره امروز ؟ کسی به پشتیبانی زنگ نزده ؟ امروز چشونه ؟ البته سرعت دانلود خوبه . 50 تا 60 میره ! اما با مرورگر انگار مشکل داره که پیجی باز نمیشه . من با IE و FF و OPERA امتحان کردم با همشون این مشکل سرعت باز شدن page بود ... :41:

آره امروز فکر کنم همه این مشکل رو همه داشتند منم بدجوری گیج شده بودم سرعت دانلود 60 بود ولی هیچ پیجی باز نمیشد من فکر کردم ویندوزم مشکل داره

usfelme
31-01-2008, 23:31
داداش ساشا :11::11:

دوستم adsl256kb داره سرعت دانلود ش در شب نزديك 70هست و در روز به 75ميرسه :8::8:

نه به این سرعتها نمیرسه همون حول و حوش 60 هست

Actros
01-02-2008, 01:16
امروز ظهر چه قد فهش دادم به صبا نت:5:

Femchi
01-02-2008, 01:45
صبانت فقط یه مزیت داره
اونم 4 ساعت مجانی که هر روز میده
در غیر این صورت بعد از اینکه یوزر پیدا کرد و یه مقدار در آمدش رفت بالا
اومد سرویسای دانلود رو محدود کرد
همه ما هم تو قراردادامون امضا دادیم و پذیرفتیم که بهمون همون سرعتی رو بدند که درخواست کردیم
تنها واسه اینکه بی نت نمونی از صبا استفاده کن فعلا
Adsl2 شاتل رو دیدم
بد نبود
کلا از شرکت های ما بیش از این انتظار نمیره
من از یه جا هاست خریدم 1200 گیگابایت
20 روز بعد ظرفیتشو برد بالا با همون مبلغ 1700 گیگابایت داد با یه ایمیل ساده بدون هیچ شارژ اضافه ای 500 گیگابایتو اضافه کرد
تفاوت فقط اینه که اون شرکت آمریکاییه
این ایرانی
یک سال و خورده ای ازش استفاده کن
بهت کل تخفیفی که میدن 200 تا تک تومنی هست
یعنی 64 کیلوبایت 3 ماهه با 5 گیگ حجم
منتم سر آدم میزارن اگه زنگم بزنی پشتیبانیشون جوابای سربالای مزخرفی میدند وقت مشکلاتشون
انگار اونجا پنتاگون هستش

1240
01-02-2008, 02:32
چه باحال :5:
هر صفحه رو باید دو بار بزنی تا باز بشه
سرعت افتضاح :27:

darvish1900
01-02-2008, 02:33
دوستان برای رفع موقتی این مشکل از وی پی ان استفاده کنید. سرعتتون بهتر میشه. البته از وی پی ان های خوب
ما تست کردیم فعلا جواب داده و سرعت بهتر شده

K A R I M I
01-02-2008, 03:39
دوستانی که سرعتشون مانند من افتضاح شده و صفحه ها رو نمی تونند باز کنند برنامه FreeGate رو سرچ و دانلود کنند اون موقع طبق روال عادی میتونند صفحه ها رو باز کنند من هم بدون این برنامه هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم !!

smahdis
01-02-2008, 06:38
دوستان الان ميخوام اون ترفندي كه تا ساعت 7:45 كار ميكنه رو امتحان كنم.

به ساعتي كه اين پست فرستاده شده توجه كنيد!!!

اگر كار كرد، جواب ميدم.