PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Folder.Security.Personal.v4.1.312

zendegi
25-12-2007, 16:01
من برنامه Folder.Security.Personal.v4.1.312 رو نصب کردم اما تو تنظیماتش یه اشتباهی کردم که الان نه برنامه پاک میشه، اصلا توی Add or remove programs هم نیست که بخوام پاکش کنم فولدرشم هم توی پروگرم فایل نیست حتی نمیتونم دوباره نصبش کنم چون میگه باید اول پاکش کنی دوباره میتونی نصب کنی ،اصلا اثری ازش نیست...یه سری اطلاعاتم رو توسطش قفل کرده بودم که الان بهشون نیاز دارم از سیف مد هم نتونستم کاری بکنم ....میشه راهنماییم کنید.....

x_2007
25-12-2007, 17:10
من برنامه Folder.Security.Personal.v4.1.312 رو نصب کردم اما تو تنظیماتش یه اشتباهی کردم که الان نه برنامه پاک میشه، اصلا توی Add or remove programs هم نیست که بخوام پاکش کنم فولدرشم هم توی پروگرم فایل نیست حتی نمیتونم دوباره نصبش کنم چون میگه باید اول پاکش کنی دوباره میتونی نصب کنی ،اصلا اثری ازش نیست...یه سری اطلاعاتم رو توسطش قفل کرده بودم که الان بهشون نیاز دارم از سیف مد هم نتونستم کاری بکنم ....میشه راهنماییم کنید.....

سلام

یه روش هست که از طریق ریجستری ویندوز میتونی برنامه هائی رو که پاک نمیشن رو پاک کنی.

ممکن است این مشکل برای شما نیز پیش آمده باشد که قصد پاک کردن و Uninstall کردن برنامه ای را دارید و هر چه میکنید برنامه پاک نمیشود. حتی ابزار Add/Remove Programs موجود در کنترل پنل نیز به کمک شما نمیاید. با استفاده از این ترفند میتوانید تمامی برنامه های نصب شده بر روی سیستم خود را به وسیله رجیستری ویندوز پاک کنید.

بدین منظور:
از منوی Start وارد Run شده و در آن عبارت regedit را تایپ کنید و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
سپس به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Uninstall
حالا در لیست باز شده نام تمامی برنامه های نصب شده را میبینید. کافی است روی برنامه مورد نظر کلیک کرده و دکمه Delete را بزنید.
تنها دقت کنید برای Uninstall کردن برنامه ها از روش معمول استفاده کنید و تنها در مواری که برنامه پاک نمیشود از این روش استفاده نمایید.

shahedi
25-12-2007, 17:30
توصیه می کنم از Your Uninstallerاستفاده کنید و بعد اگر نرم افزار را ندید از آتو فیکش کمک بگیرید.با تشکر بابت رعایت عنوان مناسب

x_2007
25-12-2007, 21:51
با تشکر از shahedi عزیز

این نرم افزار هم تقریبا مثل همون your unistaller هستش .از این هم میتونید استفاده کنید:

Smarty Uninstaller 2007 Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zendegi
26-12-2007, 23:08
با تشکر از شما دوستان ولی مشکلم توسط:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Uninstall
حل شد....قبلا از این آدرس رجیستری استفاده میکردم ولی خیلی وقت بود سراغ رجیستری نرفته بودم شما یادآوری کردید........بازم مرسی..........