PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب هارد ساتا

MasterData
25-12-2007, 09:57
سلام
من یک مادربورد ASRock 4CoreDual-VSTA دارم ولی وقتی که هارد ساتا رو وصل میکنم توی صفحه اول Post که اطلاعات سیستم رو نشون میده ، هارد رو شناسایی میکنه اما دیگه سیستم همین جا متوقف میشه و حتی وارد بایوس هم نمیشه که بخوام تنظیمات رو تغییر بدم. و وقتی که هارد رو بر می دارم سیستم بدون مشکل کارمیکنه. لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید
ممنون

rasool1
26-12-2007, 00:47
سلام دوست عزیز هارد رو باسیستم دیگه تست کن ببین مشکل نداره اگه سالم بود باطری مارد برد رو بردار شاید با صفر کردن بایوس مشکل حل بشه یا علی

glc_engineer
26-12-2007, 07:59
سلام
من یک مادربورد ASRock 4CoreDual-VSTA دارم ولی وقتی که هارد ساتا رو وصل میکنم توی صفحه اول Post که اطلاعات سیستم رو نشون میده ، هارد رو شناسایی میکنه اما دیگه سیستم همین جا متوقف میشه و حتی وارد بایوس هم نمیشه که بخوام تنظیمات رو تغییر بدم. و وقتی که هارد رو بر می دارم سیستم بدون مشکل کارمیکنه. لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید
ممنون

ظاهرا مينبرد شما با هارد ساتا مشكل داره
باياس مسن بردتون رو آپ تو ديت كنين احتمالا مشكلش حل ميشه . نمونه همين مشكل براي خودم زياد پيش اومده
روش آپ تو ديت كردن باياس توسط اساتيد و دوستان معرفي شده است

m_a_h_n_o
26-12-2007, 13:29
سلام به برو بچ دنیای کامپیوتر

سلام
:20:قبل از هر چیز به توصیه های دوستان دقیقا عمل کنید شاید مشکلتون حل بشه !!! :31:

اگه هاردتون SATA 1 است که هیچچی ولی اگه SATA 2 است ، احتمالا شاید مادربورد شما SATA 2 رو پشتیبانی نکنه....برای همین منظور به وسیله جامپر پشت هارد ، اونو روی حالت SATA 1 ست کنید ببینید بازم مشکلی هست ؟!

ABBAS(IRANIAN)2
10-01-2008, 20:18
هارد قبليتون اگه آي دي اي بوده شايد پايه هاي محل اتصال بر روي مادر بورد مشكل داره يا مادربورد با هارد شما مچ نميشه