PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید

bestical
25-12-2007, 01:11
سلام.
لطفا به من کمک کنید تو بد مصیبتی افتادم.
یه پروژه به من و یکی از دوستام دادن که باید تا پنج شنبه تحویل بدیم.
من با فلش آشنایی دارم ولی زیاد وارد نیستم.
می خواستم ببینم کسی اینجا هست که بتونه بهم یاد بده چطوری باید توی فلش موزیک گذاشت که وقتی واردش میشی موزیک پخش بشه؟
یکی دیگه هم هست.اونم اینه که چطوری میشه به یه دکمه لینک داد.مثلا بنویسی پوستر،وقتی روش کلیک می کنی توی صفحه دیگه ای که اونم با فلش ساختی تمام پوستر ها رو بیاره.توجه داشته باشین که نمی خوام توی صفحه جدید باز بشه.
اگه یکی کمکم کنه ممنون می شم.وقت زیادی هم ندارم...!:41::18:

Dolphin 7
25-12-2007, 10:16
سلام.
لطفا به من کمک کنید تو بد مصیبتی افتادم.
یه پروژه به من و یکی از دوستام دادن که باید تا پنج شنبه تحویل بدیم.
من با فلش آشنایی دارم ولی زیاد وارد نیستم.
می خواستم ببینم کسی اینجا هست که بتونه بهم یاد بده چطوری باید توی فلش موزیک گذاشت که وقتی واردش میشی موزیک پخش بشه؟
یکی دیگه هم هست.اونم اینه که چطوری میشه به یه دکمه لینک داد.مثلا بنویسی پوستر،وقتی روش کلیک می کنی توی صفحه دیگه ای که اونم با فلش ساختی تمام پوستر ها رو بیاره.توجه داشته باشین که نمی خوام توی صفحه جدید باز بشه.
اگه یکی کمکم کنه ممنون می شم.وقت زیادی هم ندارم...!:41::18:

اجراي موزيك همزمان با اجراي برنامه : :8:

1- برو تو منوي File بعد از تو قسمت Import گزينه Import to Library رو انتخاب كن بعد موزيكي كه مي خوايو پيدا كن و Open رو بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 - فريم اولو انتخاب كن بعد برو تو پنل Properties و از قسمت Sound اون موزيكي كه وارد كرديو انتخاب كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 - تو قسمت Sync ، گزينه Start رو انتخاب كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4 - اگه مي خواي موزيكت به تعداد دفعات مشخص تكرار بشه از منوي دومي كه رويروي Sync هس گزينه Repeat رو انتخاب كن و جلوش تعداد دفعاتي كه مي خواي موزيكت تكرار شه رو بنويس و اگه مي خواي بعد از هر باري كه تموم مي شه مرتب تكرار شه گزينه Loop رو انتخاب كن :8:

در مورد اون كه مي گي مي خواي بعد از كليك كردن يه دكمه ، پوسترا رو تو يه صفه ديگه ه با فلش درس كردي وا كنه ولي تو صفه جديد نباشه چيه؟ منظورت اينه كه نمي خواي تو يه فايل ديگه وا كنه يا نمي خواي تو يه فريم ديگه وا كنه يا منظورت اينه كه نمي خواي تو يه Scene ديگه وا كنه يا چي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه اگه مي گي همه پوترا رو مي خواي يه جا نمايش بده فك كنم به مشكل مي خوريا چون پوسترا فك نمي كنم كوچيك باشه و اگه كوچيك نباشه نمي شه چن تا شو همزمان تو يه صفه بيني مگه اينكه يكي يكي يا دو تا دو تا نمايش بدي اگه يه كم توضيح بدي كه دقيقا چي مي خواي شايد بتونم كمكت كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bestical
25-12-2007, 15:35
سلام.خیلی ممنون از لطفت دوست خوبم.
منظورم از صفحه جدید open in new window بود.
حالا اگرم همینطوری باشه هیچ مشکلی نیست.
راجع به پوستر ها هم باید بگم هر جوری که باشه هیچ مسئله ای نیست چون دیر شده من باید زودتر درستش کنم.هر طور که فکر می کنی بهتره بگو.
راستی من یه دکمه با فلش ساختم بعد با پسوند swf ذخیرش کردم.حالا می خوام دوباره بیارمش توی فلش که بذارمش اون تو.ولی هر کار می کنم نمیاد.یعنی تو فلش پلیر باز میشه به جای اینکه بیاد توی خود فلش.
تکلیفم چیه؟

bestical
25-12-2007, 15:47
....!!!:37:

Dolphin 7
25-12-2007, 16:28
سلام.خیلی ممنون از لطفت دوست خوبم.
منظورم از صفحه جدید open in new window بود.
حالا اگرم همینطوری باشه هیچ مشکلی نیست.
راجع به پوستر ها هم باید بگم هر جوری که باشه هیچ مسئله ای نیست چون دیر شده من باید زودتر درستش کنم.هر طور که فکر می کنی بهتره بگو.
راستی من یه دکمه با فلش ساختم بعد با پسوند swf ذخیرش کردم.حالا می خوام دوباره بیارمش توی فلش که بذارمش اون تو.ولی هر کار می کنم نمیاد.یعنی تو فلش پلیر باز میشه به جای اینکه بیاد توی خود فلش.
تکلیفم چیه؟

ويرايش : پستا رو قاطي پاتي كردم اشتبا شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست اصلاح شد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فايل swf رو نمي توني با فلش بازش كني و از محتوياتش استفاده كني فقط در صورتي كه با پسوند fla ذخيرش كني بعدا مي توني تو فلش بازش كني و ازش استفاده كني نه swf

اصن لزومي نداره يه دكمه رو سيو كني و بعدا دوباره بياري و ازش استفاده كني همون موقه كه دكمتو درس كردي مي توني ازش استفاده كني

روش درس كردن دكمه اينه كه يه شكلي متني چيزي مي نويسي بعد انتخابش مي كني بعد كليد " F 8 " كه بالاي صفه كليده رو مي زني و از پنجره اي كه وا مي شه گزينه Button رو انتخاب مي كني بعد كه اين كارو كردي اون شكل يا متنت تبيدل مي شه به دكمه و مي توني به عنوان يه دكمه ازش استفاده كني

اگه مي خواي با زدن كليدا بري به صفه اي كه پوسترات توشه مي توني پوستراتو تو يه فريم بريزي بعد رو اون دكمه اي كه ساختي اكشني بذاري كه بگه موقعي كه دكمه فشرده شد برو به همون فريمي كه پوسترا هس واسه اين كار بايد اين مراحلو طي كني :

1 - تو آخرين فريم پر ( يعني يا فريم باشه يا كي فريم ) برنامت يه اكشن () stop بذار

2 - بعد از آخرين فريم پر برنامت يه Blank key Frame درس كن و پوستراتو تو اون فريم وارد صحنه كن

3 - تو هر فريمي كه مي خواي كليدت باشه يه كليد درس كن و بعد اين اكشنو بش بده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جاي FrameNumber ، شماره همون فريمي كه پوستراتو توش گذاشتي بده

اگرم خواسي از فريمي كه عكسا توشه و بعد از زدن كليد مي ري به اون فريم دوباره برگردي به جاي قبليت يا فريم ديگه ، مي توني تو فرمي كه عكسات هس همون اكشن بالا رو به اون كليد بدي و اين دفه به جاي FrameNumer شماره 1 يا شماره هر فريمي كه مي خواي بري به اونجا رو بده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bestical
26-12-2007, 02:43
من که هیچی نفهمیدم ولی بازم ممنون.:11:

Dolphin 7
26-12-2007, 07:45
لزومي نداره همه متنو بخوني و بعدا بري انجامش بدي ، همون موقه كه يه خطشو مي خوني عين اون چيزي كه گفتمو انجام بده تا كمتر گيج شي هر جا شم به مشكلي خوردي يا نفهميدي بپرس تا واست توضيح بيشتري بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bestical
26-12-2007, 12:18
سلام.
همه کارارو انجام دادم،ولی نمیدونم چرا تو همون صفحه ای که گفتی کد ها رو اضافه کن،دکمه ای که ساختم چشمک میزنه یعنی غیب میشه دوباره ظاهر میشه!!!!
وقتی روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته.انگار که اصلا کلیک نکردم...!:18:

OranoX
26-12-2007, 18:22
فايل swf رو نمي توني با فلش بازش كني و از محتوياتش استفاده كني فقط در صورتي كه با پسوند fla ذخيرش كني بعدا مي توني تو فلش بازش كني و ازش استفاده كني نه swf

من كردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OranoX
26-12-2007, 18:24
راستي دلفين ، اين پستات انقدر درازه هيچ تنابنده اي حال خوندنشون رو نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان مينويسي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bestical
27-12-2007, 22:53
میشه بگی چطوری این کارو کردی؟:5:

Dolphin 7
28-12-2007, 11:16
سلام.
همه کارارو انجام دادم،ولی نمیدونم چرا تو همون صفحه ای که گفتی کد ها رو اضافه کن،دکمه ای که ساختم چشمک میزنه یعنی غیب میشه دوباره ظاهر میشه!!!!
وقتی روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته.انگار که اصلا کلیک نکردم...!:18:

فايلتو آپ كن ببينم مشكلش چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته فايل fla رو آپ كنيا نه swf شو ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو با " دوم " نسبتي نداري احيانا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي دلفين ، اين پستات انقدر درازه هيچ تنابنده اي حال خوندنشون رو نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان مينويسي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر خطي از توضيحات كه فك مي كني اضافه اس بگو تا پاكش كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bestical
30-12-2007, 01:12
مشکلم با این دکمه حل شد.
یه سوال دیگه هم دارم!:20:
چطوری می تونم یه تصویر رو متحرک کنم؟مثل این:

البته این یه سگه که سرشو تکون میده ولی من میخوام یه آدم باشه که راه بره.:11:

bestical
30-12-2007, 01:31
مشکلم با این دکمه حل شد.
یه سوال دیگه هم دارم!:20:
چطوری می تونم یه تصویر رو متحرک کنم؟مثل این:

البته این یه سگه که سرشو تکون میده ولی من میخوام یه آدم باشه که راه بره.:11:
راستی می خواستم ببینم بدن اون آدمو می تونم با یه نرم افزار دیگه بسازم بعد توی فلش به سمبل گرافیکی تبدیلش کنم یا حتما باید توی فلش ساخته بشه؟
(ببخشید که من این همه سوال میکنم چون خودم هیچی بلد نیستم، یه موضوع هم بهم دادن که باید تا چند وقت دیگه تمومش کنم.)