PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم کارکردن سیستم ریستور و نداشتن تسک منیجر

Hossein_nasa62
24-12-2007, 23:00
سلام دوستان

من دو تا مشکل :41: دارم که بعضی وقتها با اون مواجه میشم :13:اگه دوستان راه حلی دراین لطفا جواب بدین

1- سیستم ریستور ویندوزم کار نمیکنه البته در مراتب مختلف که ویندوز نصب کردم همین مشکل رو دارم بعضی موقع زمان نصب برنامه ها رو نمایش میده ولی وقتی سیستم ریستور میکنم کاری انجام نمیده

2- بعضی موقع ها مثلا با یک پنجره رو باز میکنم اون پنجره به تعداد زیاد باز میشه مثلا 50 تا و بعد ازاون تسک منیجر من فقط قسمت Application رو نمایش میده وفاقد منو و سربرگ های دیگه میشه

دوستان لطفا کمکم کنند:19:
باتشکر

winxp
24-12-2007, 23:32
سلام عزیزم

با مشکلاتی که شما گفتی 100% ویروس داری

پیشنهاد میکنم ویندوز رو عوض کنی و بلا فاصله سیستم رو scan کنی با ویروس یابهای قوی و update شده مثل

kasper sky
nod32

موفق باشی عزیزم

Hossein_nasa62
25-12-2007, 00:29
مرسی از پاسخت
ولی من تازه ویندوزم رو عوض کردم و انتی ویروس من Nod 2.7 می باشد و هر روز آپدیته
من این مشکل رو خیلی وقته دارم یعنی از ویروسه
پس چرا نود اون رو نمی شناسه

Hossein_nasa62
25-12-2007, 00:31
آیا kasper sky این ویروسه میشناسه

winxp
25-12-2007, 01:03
سلام دوباره

ببین دوست خوبم

این مشکل حتما که نباید از ویروس باشه

ویروس که فقط ماله برنامه ی خاصی نیست , یه نرم افزار که خوب برنامه نویسی نشده باشه میتونه سیستم رو به هم بریزه

شما باید خودت سیستم رو مانیتور کنی ببینی چه موقع این مشکل به وجود میاد

از یه Cd ویندوز مناسب استفاده کن و یه برنامه مثل system machine یا tun up نصب کن تا همیشه سیستمت رو سر پا نگه دارن

موفق باشی عزیزم

hassan_mojtahedi
26-12-2007, 09:15
فقط با nod 32 حل ميشه و بس

Hossein_nasa62
26-12-2007, 15:30
سلام دوباره

ببین دوست خوبم

این مشکل حتما که نباید از ویروس باشه

ویروس که فقط ماله برنامه ی خاصی نیست , یه نرم افزار که خوب برنامه نویسی نشده باشه میتونه سیستم رو به هم بریزه

شما باید خودت سیستم رو مانیتور کنی ببینی چه موقع این مشکل به وجود میاد

از یه Cd ویندوز مناسب استفاده کن و یه برنامه مثل system machine یا tun up نصب کن تا همیشه سیستمت رو سر پا نگه دارن

موفق باشی عزیزم

90 درصد اين مشكل وقتي كه دارم با اينترت اكسپلورر 6 يك صفحه رو باز ميكنم .ولي درحين باز شدن پشيمون بشم و ببندمش اتفاق مي افته من اكثرا از اپرا استفاده ميكنم ولي براي باز كردن صفحات ذخيره شده از اينترت اكسپلورر استفاده ميكنم