PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کابل Usb

sin2x=2sinxcosx
24-12-2007, 20:36
هر کسی حوصله اش را داشت ، بخواند . گرچه سعی کرده ام تا حد امکان خلاصه بنویسم . هر کس هم بتواند کمکی بکند لطف بزرگی در حق من کرده است .
من هنگامی که یک flash memory یا هر چیز دیگری را از طریق کابل USB به کامپیوترم وصل می کنم و از طریق My Computer محتویات آن را باز می کنم ، یک پیغام خطا با عنوان Sound Mix می آید و من احساس می کنم که ویروس به کامپیوترم منتقل می شود . البته این ویروس با هر دستگاه USB وارد کامپیوترم می شود و مختص یک وسیله نیست که بتوان گفت آن وسیله ویروسی است . البته محتویات آن نمایش داده می شود و مشکل من این نیست . تنها کار محسوسی که این ویروس می کند این است که نمی توان از طریق قسمت Folder Options گزینه Show Hidden Files and Folders را انتخاب کرد . یعنی وقتی که این گزینه انتخاب می شود و OK زده می شود دوباره به صورت اتوماتیک گزینه Do not show hidden files and folders انتخاب می شود . از میان ویروس کش هایی نظیر BitDefender , Pc Cillin , Mcafee, NOD32 و چند تای دیگر هیچ کدام قادر به شناسایی این ویروس نبودند و تنها KasperSky و Panda توانستند آنها را پیدا کنند که Panda با عنوان Unknown Risk آن را پیدا کرد و Kasper هم قادر به پاک کردن آن نبود و اگر هم می خواستم به طور دستی آن را پاک کنم دیگر کامپیوتر قابل اجرا نبود (امتحان کرده ام . ) تنها چاره ای که من می دانم نصب ویندوز جدید است .

winxp
24-12-2007, 23:46
سلام عزیزم

تو همین انجمن سرچ کن اونایی که فایلهاشون مخفی شده بیان اینجا

بعد برو خیلی راحت مشکلتو حل کن

موفق باشی

mahdi7610
25-12-2007, 00:08
اینجا را بخون هم اطلاعاتت زیاد می شه هم مشکلت حل می شه .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sin2x=2sinxcosx
25-12-2007, 11:54
خیلی خیلی ممنون . گرچه هنوز امتحان نکرده ام ولی امیدوارم مشکلم حل بشود .