PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت منو های زیر شاخه دار برای سایت

yas3d
24-12-2007, 19:45
this post is removed!

mgfaster
25-12-2007, 17:42
من برای این جور کارها از Dreamweaver استفاده میکنم تا به چیز دلخواه وکاملا به سلیقه خودم برسم!
ولی از اونجایی که شما نیاز فوری داری و فرصت کمی هم داری پیشنهاد میکنم از فتوشاپ استفاده کنی!
تعجب کردی نه!؟ آره فتوشاپ قالب هایی آماده برای همین کار داره یعنی web photo gallery
----------------------------------------------------
قبل از اینکه ساختنش با فتوشاپ رو بگم بد نیست چند تا اصول رو هم یاد آور بشم
1-همیشه قبل از شروع ساختن صفحات تمام عناصری(عکسها-فایلهاو...) که میخواهید تو سایتتون استفاده کنید در یک پوشه بخصوص روی هاردتون ذخیره کنید.و اونها رو در زیر پوشه ها دسته بندی کنید.
2-همیشه صفحات اصلی رو تو ریشه سایتتون بذارید تا به مشکلی بر نخورید.
----------------------------------------------------------------------------------
شروع کار با فتوشاپ------>

وقتی تمام تصاویر رو در یک پوشه جمع آوری کردید حالا فتوشاپ رو باز کنید(ورژن های بالاتر بهتر انجام میدن)
ازمنوی فایل گزینه Automate-->web photo gallery رو انتخاب کنید در صفحه باز شده از جلوی گزینه اول یعنیstyle یکی از حالت ها رو انتخاب کنید تو کادر پایین میتونید ایمیلتون رو وارد کنید روی Browse کلیک کنید و آدرس پوشه مورد نظر رو بدید(عکس ها) اگه تیک گزینه Include All Subfolders خورده باشه صفحات همونجا ساخته میشه یا میتونید با استفاده از Destination جای دیگری رو برای ذخیره انتخاب کنید .
پایینی ها هم تنظیمات ساده ای برای تعیین اندازه عکسهای لینک شده یا thumbnail و عکسهای اصلی هستند در نهایت میتونید روی ok کلیک کنید تا صفحات ساخته بشن.
----------------------------------------------------------------------------
حالا میتونید در دریم ویور روی نوشته گالری عکس راست کلیک کنید و با استفاده از make link آدرس مثالا index_1 که صفحه ی اصلی web photo gallery با فتوشاپ ساخته شده است رو بدید.
------------------
پایان

siavosh1
26-12-2007, 02:27
روش جالبی رو دوستمون گفتن:46: البته فکر کنم کارتو راه بندازه... اگه توی سمپل های flash mx هم بگردی برنامه آمادشو پیدا میکنیPicture gallery (از لحاظ گرافیکی تکمیل تره) ولی اگه می خوای کارتو زود راه بندازه همون روش گفته شده تو پست قبلی فکر کنم بهتر باشه

yas3d
31-12-2007, 16:54
this post is removed!

yas3d
01-01-2008, 16:54
this post is removed!

amir abbas
01-01-2008, 22:13
اینا با جاوا اسکریپت درست شده. با نرم افزار هایی مثل sothink dhtml menu میتونید منوهایی به این شکل بسازید
نرم افزارش رو اگر تو همین سایت دنبالش بگردید حتما پیدا میکنید. قبلا معرفی شده

mgfaster
04-01-2008, 20:38
سایتی که لینک دادی رو دیدم این جور چیزها میتونن با جاواسکریپ و فلش و ِ DHTM ساخته بشن شما میتونی برای ساختن انواع منوهای فلش از نرم افزارهایی مثل 123 flash menu و برای ساختن منوهای DHTML همون طور که Amir گفت از نرم افزار Sothink DHTML menu استفاده کنید که تو همین سایت هم وجود دارن.اینقدر که کار باهاشون ساده است فکر نکنم نیازی به توضیحش باشه.

picooo
04-01-2008, 21:07
فک کنم اینجا چیزای بدرد بخور زیاد پیدا بشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yas3d
14-01-2008, 19:35
this post is removed!