PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چیکار کنم هنگ نکنه؟؟؟؟

kamran agha
24-12-2007, 18:54
با سلام. دوستان من مشکلم اینه که سیستمم هنگ می کنه! حالا چه طوری؟ تو ویستا اگه قابلیت آئرو رو فعال کنم و تو اکس پی اگه یه بازی مثل اویل رو اجرا کنم! البته مصرف سی پی یو و اینا رو وقتی چک می کنم تو ویستا وقتی قابلیت آئرو فعاله همه چی عادیه ولی همینجوری بی مقدمه یه هویی می هنگه و چاره ای جز ریست نیست.
البته یه بار که حسابی توی کیس رو گرد و خاک گیری کردم به مدت یه هفته از شر این مشکل راحت بودم ولی باز شروع شد!
سیستم منم اینه:
CPU: 2,6 intel celeron
Graphic: xfx geforce 6200 ram 256
Ram 1 gig = 2*512 kingstone

پاور هم نمی دونم چیه دقیقا ولی آخرین باری که عوض کردم طرف می گفت قویه. چون من دو تا هارد دارم پاور قوی انداخت.

مرسی اگه مشکلمو حل کنین.
با تشکر :11:

kamran agha
25-12-2007, 17:41
دوستان نبود؟!

M.Z.Y
25-12-2007, 22:11
سلام دوست من

سیستم شما از یه سی پی یوی ضعیف و پرمصرفی استفاده می کنه ، همونطور هم که خودتون گفتید می تونه عیب از گرمای بیش از حد پردازنده شما باشه ، من به شما توصیه می کنم یه خنک کننده قوی تر تهیه کنید.یا محیط کیس را خنک نگه دارید(مثلا در زیر میز از کیس استفاده نکنید یا در کیس خود را باز کنید و ...)

rasool1
26-12-2007, 00:43
سلام مشکل از دما هم می تونه باشه همین جور که دوستمون گفت و اما پیشنهاد می کنم یک بار هم کیس رو از برق بکش و باطری مادر برد رو بردار تا بایوس ریست بشه بعد باطری رو بزار و برق رو وصل کن شاید درست بشه یا علی

kamran agha
26-12-2007, 05:27
خیلی ممنونم از شما.
پس یعنی اگه سی پی یو عوض بشه دیگه مشکل هنگ رو نخواهم داشت؟ چون خودمم به فکرش افتاده بودم که ممکنه از سی پی یو باشه. ولی چون گرافیکم هم Agp هست و Pci نیست و مادربوردم هم با این که جدیده ولی مارک معروفی نیست گفتم شاید از اونا باشه. اتفاقا کیس ه م زیر میز هست. ولی اگه سی پی یو قوی بشه دیگه نیازی به بالا گذاشتن اون هم نیست درسته؟
اگه اینطور مطمئن بشم سی پی یو رو عوض می کنم؟؟؟
با تشکر فراوان

M.Z.Y
27-12-2007, 01:13
سلام

یک پردازنده ی قوی در کنار یک خنک کننده قوی کامل میشه دوست من .