PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزاری که با اینترنت به تلفن خانگی زنگ بزنه ؟

علی علی علی
24-12-2007, 16:58
سلام
من نرم افزای نیاز دارم که در اینترنت وصل شد و به یه تلفن خانگی یا مبایل زنگ زد.
بشه بوسیله میکروفن کارت صدا گفتگو کرد.
اگه هست لینک بدید.

علی علی علی
25-12-2007, 11:51
یکی نیست جواب منو. بده؟

علی علی علی
25-12-2007, 15:04
آقا این بخش خیلی ضعیفه همکار مدیر یکم سر بزنید .با تشکر از انجمن فتوشاپ .که همیشه سر میزنن و جواب میدن.

Carl
25-12-2007, 16:04
حالا چرا عصبانی می‌شی؟؟؟!!!

البته این برنامه‌ای که می‌گم فقط از طریق دو کامپیوتر می‌تونه این‌کارو انجام بده.

برنامه‌ای هست به نام Skype که ادعا می‌کنه به کاربراش اجازه می‌ده از طریق اینترنت

با هرکسی در دنیا تماس برقرار کنند:

Skype / تمامی ورژن‌ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

علی علی علی
26-12-2007, 12:03
قربونت برم carl من عصبانی نشدم این رو که گفتی تو یه تایپیکه دیگه هم هست من ksye رو نمی گم فدات همون که گفتم رو میخوام بازم فدات پیدا کردی بگو خیلیا میخوان(انجمن p30world) میتونه بسازه بعدم بزاره واسه فروش من اولیش رو میخرم
بازم مرسی یه سر زدی

cell_phone
15-02-2008, 20:12
دوست عزیز با همین نرم افزاری که دوستمون معرفی کرد نیاز شما بصورت کامل تامین میشه
من خودم استفاده نکردم . چون نیازی نداشتم ولی این نرم افزار میتونه به هر شماره ای که شما
بگیرید متصل بشه فقط همونطور که میدونید مفته نیست ولی اگه بخواین از کامپیوتر به کامپیوتر
تماس داشته باشین مفتس مثله یاهو ولی این نرم افزار ادعا میکنه با سرعت 33kbs هم میتونه
صدای با کیفیتی رو ارائه بده من خودم به زودی نصب و امتحانش خواهم کرد .
اگر خدا بخدا نتیجه رو اینجا ارائه میکنم

مبتدی2
15-02-2008, 23:48
اگر امتحان کردی و تونستی با تلفن های داخل ایران صحبت کنی به ما هم خبر بده