PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه آنتی ویروس رایگان ولی مطمئن

hadi_balaa
23-12-2007, 16:58
آقا من از بس دنبال کرک و سریال واسه اکتیو و آپدیت کردن آنتی ویروس ها گشتم دیگه از پا افتادم .
واسه همین رو آوردم به رایگان ها . یه آنتی اسپای رایگان نصب کردم که واقعا راحت شدم . اسمش
spyware terminator هستش و امکاناتش هم خوبه . کارش هم واقعا درسته. الان دیگه فقط یه آنتی ویروس رایگان و نسبتا خوب میخوام , هر چند میدونم که با ویروسها نمیشه شوخی کرد . شما چی رو پیشنهاد میکنید ؟

usfelme
23-12-2007, 21:01
عزیز این دردسر ها برای همون اطمینانی که به آنتی ویروسه داریم میکشیم.ولی اگه زیاد با flash memory دیگران سر وکار ندارید و معمولا هم با سایتهای مطمئن سرو کار دارید آنتی ویروس avast کم قدرتمند نیست:
Free antivirus - avast! 4 Home Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi_balaa
24-12-2007, 10:23
از جوابتون ممنون که منطقیه . یه سوال دیگه واسم پیش اومد اگه به اینم جواب بدید خیلی خیلی خیلی خیلی ......
خوشحال میشم . و اون اینه که آیا آنتی ویروس های خانگی نسبت به آنتی ویروسهای حرفه ای امکانات کمتری دارند یا اینکه دیتابیس اونا ضعیف تره . یعنی امکان داره یه آنتی ویروس حرفه ای یه ویروس رو بشناسه اما یه آنتی ویروس خانگی همون ویروس رو نشناسه ؟

usfelme
24-12-2007, 15:13
نوع خونگی معمولا در دفاع از حمله های شبکه ضعیفند(network attacks) یا اصلا قدرتی ندارند .و احتمالا در مقابل تروجانها هم ضعیفترند.