PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاري براي جاسوسي!!

ashkan22
21-12-2007, 15:02
سلام يه موردي پيش اومده كه شديدا نياز دارم پسورد برنامه اي رو بدونم
لطفا نرم افزاري معرفي كنيد كه وقتي طرف رمز برنامه رو وارد ميكنه اونو برام سيو كنه تا بعدا تو همون سيستم نگاه كنم در ضمن طرف از نظر امنيت سيستم تقريبا صفره!
لطفا زودتر:19::19:

usfelme
21-12-2007, 18:30
:: جاسوسي توسط perfect Keylogger ::
اين برنامه هم ساخته شده تا بشر بتونه باهاش جاسوسي كنه . كار كردن هم باهاش آسونه ولي اگه دست آدم هاي ناجور بيفته، خيلي كارا باهاش ميكنن.مثل برنامه هاي مشابه ، توانايي اينه داره كه شناسايي نشه!اين برنامه رو ميتونيد در حالت مخفي تو كامپيوتر خودتون هم نصب كنيد، به اين معني كه هيچ Icon و نشاني از برنامه وجود نداشته باشه! فقط كار هاي ناجور باهاش انجام ندين!!

دانلود نسخه کامل 1.68 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mm_yaghoob
21-12-2007, 20:46
بهترين برنامه جاسوسي حال حاضر كيلاگر قدرتمند ياكوزاست
كه ميتونيد از وبلاگ زير تهيه گكنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen6558
21-12-2007, 23:18
مطرح شده قبلا اول سرچ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ashkan22
22-12-2007, 17:26
تشكرات فراوان از دوستان عزيز usfelme و mm_yaghoob كه بفكر كمك كردن هستند نه ...
بازم ممنون

Mohsen6558
22-12-2007, 21:37
بازم ممنون

دوست عزیز
حتما قوانین رو بخون قرار بر این شده که هرکی تاپیک می زنه اول سرچ کنه
لینکی که من دادم به نظر خودم که خیلی برنامه اینطوری تست کردم بهترین هست نخواستم دوباره معرفی کنم و لینک بدم چون تو اون تاپیک کامل بهش پرداخته شده

usfelme
23-12-2007, 01:58
بازم ممنون

عزیز کمک اصلی رو کابر mohsen6558 کردند.

ashkan22
24-12-2007, 19:11
يادش بخير يه زموني كه جوون بوديم تو چند سايت مدير بوديم و از اين تذكرات زياد مي داديم وآخرش به اين نتيجه رسيديم كه بهتر بود اين كار رو نمي كرديم
بهرحال
راستي اين دانلود از رپيد خيلي برام دردسر داره و اكانتم هم تموم شده واگه امكانش هست يه لينك هم از يه جاي ديگه بديد

ويرايش سه شنبه:
از يه جاي ديگه گيرآوردم اما مشكلش اينه كه ضعيف ترين آنتي ويروسها كه بروز هم نشدند شناسائيش ميكنن
بهرحال ممنون از كمك شما