PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک خیلی ضروری ;کمک درمورد آفلاین های یاهو

killerdeadlystar
21-12-2007, 14:56
سلام من با یه مشکل روبه رو شدم

همین یاهو مسنجر بالا اومد آفلاین هام پرید راهی نداره که بتونم دوباره آفلاین هام رو ببینم :10:

secure
21-12-2007, 15:43
نه عزیز من بی خیالشون شو.

killerdeadlystar
21-12-2007, 16:59
نه عزیز من بی خیالشون شو.

دوست عزیز خیلی برام مهم هست:10:

darvish1900
21-12-2007, 17:21
نه دوست عزیز هیچ راهی نداره. اما یک راه برای جلوگیری از این موضع هست. این هم اینکه در قسمت آرشیو یاهوت تیک ذخیره همه ی پی ام رو بزنی. اینجوری اگه مجددا این اتفاق بیافته که حتما می افته به راحتی میتونی به آرشیو یاهوت مراجعه کنی و پی ام هات رو ببینی. لطفا عکس امضات رو کوچیکتر کن . هم صفحه رو الکی پر میکنه و فکر دیال آپی ها باش

secure
21-12-2007, 17:41
اره این روشی که دوستمون گفتن هم خوبه .اما باید یکبار حداقل off ها خونده شه .پیغامی که خونده نشه نمیره تو Archive .

بلکل این بار که گذشت از دفعه های یعد وقتی وارد یاهو شین که سرعتتون بالا باشه و احتمال هنگ کردن سیستم نباشه.

killerdeadlystar
21-12-2007, 19:33
نه دوست عزیز هیچ راهی نداره. اما یک راه برای جلوگیری از این موضع هست. این هم اینکه در قسمت آرشیو یاهوت تیک ذخیره همه ی پی ام رو بزنی. اینجوری اگه مجددا این اتفاق بیافته که حتما می افته به راحتی میتونی به آرشیو یاهوت مراجعه کنی و پی ام هات رو ببینی. لطفا عکس امضات رو کوچیکتر کن . هم صفحه رو الکی پر میکنه و فکر دیال آپی ها باش

دوست عزیز دمت گرم :::::باشه

mm_yaghoob
21-12-2007, 19:55
دوست من شما ميتونيد تمام افهايي كه پريده اگر ويندوزن را عوض نكرده باشي خيلي راحت دوباره ببيي
فقط كافيه ارشيو ردر را دانلود و اجرا كني